0

W sumie to śmiesznie będzie jak Mbappe też przedłuży ;x

19

Jaki on biedny, może krzesło podstawić

0

@Ghotti ja nie wiem jak można odpuszczać fife w maju, kiedy wychodzą totsy

10

@jeyx77x na premierę ps7

1

@BulaKG dlatego mam zamiar odpuścić 22.. żeby zregenerować mental po 8 latach grania w fife..

0

g3 wbite, 6 meczów left, walić to idę spać.. i pomyśleć że w fifie 17 wbijałem miesięczną elite 2 na 2 składy
https://zapodaj.net/images/f954a840135a5.jpg
https://zapodaj.net/images/49e6a00ef7aa3.jpg
a w 18
https://zapodaj.net/images/b897a4405c3b3.jpg
czy 19
https://zapodaj.net/images/68883b6b6667e.jpg
nawet e3 nie wbijałem.. w 20/21 też nie

1

@smieszek a czasem skrypty wszystkie twoje 100% strzały posyłają na słupek, a przeciwnik ma jedną odbitkę po wylewie i trafia bramkę

0

Ile zespołów w każdej z top 5 lig się kwalifikuje do LM? Ile w Ligue, ile w Serie A, ile w Bundes, ile w La Lidze, ile w Prem?

0

@Rewolucja123 nie kupuje 22

8

3 mecze z rzędu ebany handicap.. muszę apap wziąć, bo nie zdzierżę, a jeszcze 15 meczów do zagrania.. nie kupujcie tego gówna jakim jest fifa, nigdy przenigdy

1

Na rambli poruszenie jakby się coś nowego wydarzyło, a to jest to samo stare gunwo, które było wiadome od dawna.

1

@PatrychoO kolorki > rest

0

@Pogba co się stanęło? ( ͡° ͜ʖ ͡°) picsy przyjmuję na pw

1

@GeneralXavi a więc 2025

0

@Encore to trener ma wymienić kadrę

1

@kamilop rozwinął w pierwszej kolejności tąpnięcie zamiast silnego

0

@AmigoBlancos rozerwiesz się jak na wojnie, tu coś erdolnie, tam coś erdolnie.

0

GK z Barcy B, Emerson, Depay, Aguero, Garcia - prawdopodobnie tylko takie będą transfery do klubu, taka jest smutna, szara rzeczywistość.

0

@AmigoBlancos jak nudno to do fut chempions, rozerwiesz się trochę

2

@ander123 grunt że Guardiola i Enrique dużo osiągnęli

0

@BarcaSupporter bzdura, mogą grać dwaj lewonożni jak i dwaj prawonożni, krótką pamięć macie

26

@VenoM atak się zaczyna od obrony, że się tak wyrażę

12

@PatrychoO spokojnie, podpisał żeby udobruchać szejka, żeby go nie usadził na rok na ławce, napiwno ma klauzulę do Barcy

0

@szkutnik91 robi z nimi to samo co Neymar z Barcą ;x

0

@Fartlow a kogo tu nie potrzeba

0

@sevs na udźwig/szybką podróż z każdego miejsca/aerondight jest mocarny tak jak powinien

1

@kuz przecież laporta to szef i nie będzie się patyczkował z szejkami ^^

1

@PatrychoO złamanie różdżki mnie irytuje i brak naprawy starej

1

@Janiama za te pieniądze to powinien tańczyć, śpiewać, recytować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?