Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sumie to śmiesznie będzie jak Mbappe też przedłuży ;x
19
Jaki on biedny, może krzesło podstawić
0
@Ghotti ja nie wiem jak można odpuszczać fife w maju, kiedy wychodzą totsy
10
@jeyx77x na premierę ps7
1
@BulaKG dlatego mam zamiar odpuścić 22.. żeby zregenerować mental po 8 latach grania w fife..
0
g3 wbite, 6 meczów left, walić to idę spać.. i pomyśleć że w fifie 17 wbijałem miesięczną elite 2 na 2 składy
https://zapodaj.net/images/f954a840135a5.jpg
https://zapodaj.net/images/49e6a00ef7aa3.jpg
a w 18
https://zapodaj.net/images/b897a4405c3b3.jpg
czy 19
https://zapodaj.net/images/68883b6b6667e.jpg
nawet e3 nie wbijałem.. w 20/21 też nie
1
@smieszek a czasem skrypty wszystkie twoje 100% strzały posyłają na słupek, a przeciwnik ma jedną odbitkę po wylewie i trafia bramkę
0
Ile zespołów w każdej z top 5 lig się kwalifikuje do LM? Ile w Ligue, ile w Serie A, ile w Bundes, ile w La Lidze, ile w Prem?
0
@Rewolucja123 nie kupuje 22
8
3 mecze z rzędu ebany handicap.. muszę apap wziąć, bo nie zdzierżę, a jeszcze 15 meczów do zagrania.. nie kupujcie tego gówna jakim jest fifa, nigdy przenigdy
1
Na rambli poruszenie jakby się coś nowego wydarzyło, a to jest to samo stare gunwo, które było wiadome od dawna.
1
@PatrychoO kolorki > rest
0
@Pogba co się stanęło? ( ͡° ͜ʖ ͡°) picsy przyjmuję na pw
1
@GeneralXavi a więc 2025
0
@Encore to trener ma wymienić kadrę
1
@kamilop rozwinął w pierwszej kolejności tąpnięcie zamiast silnego
0
@AmigoBlancos rozerwiesz się jak na wojnie, tu coś erdolnie, tam coś erdolnie.
0
GK z Barcy B, Emerson, Depay, Aguero, Garcia - prawdopodobnie tylko takie będą transfery do klubu, taka jest smutna, szara rzeczywistość.
0
@AmigoBlancos jak nudno to do fut chempions, rozerwiesz się trochę
1
@Homeopata8989 powiem tak..
https://zapodaj.net/images/fc108f1ca8d2d.png
2
@ander123 grunt że Guardiola i Enrique dużo osiągnęli
0
@BarcaSupporter bzdura, mogą grać dwaj lewonożni jak i dwaj prawonożni, krótką pamięć macie
26
@VenoM atak się zaczyna od obrony, że się tak wyrażę
12
@PatrychoO spokojnie, podpisał żeby udobruchać szejka, żeby go nie usadził na rok na ławce, napiwno ma klauzulę do Barcy
0
@szkutnik91 robi z nimi to samo co Neymar z Barcą ;x
0
@Fartlow a kogo tu nie potrzeba
0
@sevs na udźwig/szybką podróż z każdego miejsca/aerondight jest mocarny tak jak powinien
1
@kuz przecież laporta to szef i nie będzie się patyczkował z szejkami ^^
1
@PatrychoO złamanie różdżki mnie irytuje i brak naprawy starej
1
@Janiama za te pieniądze to powinien tańczyć, śpiewać, recytować