Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid słaba technika 2/10, ja za dzieciaka skakałem z większej szopy i nic mi nie było
1
@IronSanHybrid a ty dalej odklejony od rzeczywistości jak sławek
1
@IronSanHybrid zapomniał dopisać że cię rozniosłem w statki @DaPidejpi
3
@DaPidejpi a ten opis.. rly? jeden z ostatnich ocalałych członków oryginalnego kółka wzajemnej adoracji, człowiek-teczka, wielokrotnie odznaczony za walkę na pierwszej linii frontu z moderacją, fifamaster, ect
1
@DaPidejpi ja się przed kamerę nie pchałem
1
@pres fajnie że wstawiasz zagranie z chwili, jak już było "po meczu" ;x
2
@Rust_Cohle jechanie po nim i po psg jest teraz modzie, poczekajmy na jakąś rzetelną analizę ramblowskich ekspertów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@AmigoBlancos obawiam się, że go już na takie mecze nie stać ;x no chyba że w fifie
1
No ale powiedzmy sobie szczerze.. wczoraj to nie tyle Neymar zagrał słabo, co City wybitnie w obronie, pressingu i ataku. Neymar raz za razem napędzał akcje, próbował coś z klepki, na 1 kontakt, ale za każdym razem miał przed sobą mur.
0
@clyde sprytnie, chcesz go wyeliminować zatrutym trunkiem
1
@DonMatteo901 będą memy
0
@Encore no przecież lepiej kosili
4
neymar magik, wszyscy zbijają piąteczki a on wyparował
2
przecież veratti już czerwo powinien mieć xD neymar też popycha i popycha
7
na 1 czerwonej się chyba nie skończy :D
1
można wyjść z realu, ale real z ciebie nie wyjdzie
0
zaczyna się :D
1
brazol odpada
3
@Rewolucja123 nie bo red
2
pochettino przycisnęło? ^^
1
herrera najpierw fauluje a potem się pluje
11
znowu bark odgwizdał jako ręka..
1
ładny gol 1:0
0
co pan, jaki karny, w plecy dostał
1
neymar rzuca jakieś zaklęcia
0
@IronSanHybrid nie wiem o czym mówisz, ruskie strimy mają profesjonalny komentarz
0
@Encore to weno mu tam powiedz że albo bierze coutinho i dembele za neymara albo interesa nie będzie
0
@IronSanHybrid już niedługo na fame mma.. xD
4
@MesQueUnClub96 ale cię zezłomowała
16
Człowiek sobie stoi przy kasie i płaci za zakupy, aż tu nagle jakiś gimbus lat 15 pojawia się na końcu kolejki i woła żeby ktoś przyszedł do 2 kasy bo jest kolejka a mu się chce pić, a kasjerka go złomuje że nie ma żadnej kolejki i żeby stał na dupie jak stoi, bo go nie obsłuży xD