0

@IronSanHybrid słaba technika 2/10, ja za dzieciaka skakałem z większej szopy i nic mi nie było

1

@IronSanHybrid a ty dalej odklejony od rzeczywistości jak sławek

1

@IronSanHybrid zapomniał dopisać że cię rozniosłem w statki @DaPidejpi

3

@DaPidejpi a ten opis.. rly? jeden z ostatnich ocalałych członków oryginalnego kółka wzajemnej adoracji, człowiek-teczka, wielokrotnie odznaczony za walkę na pierwszej linii frontu z moderacją, fifamaster, ect

1

@DaPidejpi ja się przed kamerę nie pchałem

1

@pres fajnie że wstawiasz zagranie z chwili, jak już było "po meczu" ;x

2

@Rust_Cohle jechanie po nim i po psg jest teraz modzie, poczekajmy na jakąś rzetelną analizę ramblowskich ekspertów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@AmigoBlancos obawiam się, że go już na takie mecze nie stać ;x no chyba że w fifie

1

No ale powiedzmy sobie szczerze.. wczoraj to nie tyle Neymar zagrał słabo, co City wybitnie w obronie, pressingu i ataku. Neymar raz za razem napędzał akcje, próbował coś z klepki, na 1 kontakt, ale za każdym razem miał przed sobą mur.

0

@clyde sprytnie, chcesz go wyeliminować zatrutym trunkiem

1

@DonMatteo901 będą memy

0

@Encore no przecież lepiej kosili

4

neymar magik, wszyscy zbijają piąteczki a on wyparował

2

przecież veratti już czerwo powinien mieć xD neymar też popycha i popycha

7

na 1 czerwonej się chyba nie skończy :D

1

można wyjść z realu, ale real z ciebie nie wyjdzie

0

zaczyna się :D

1

brazol odpada

3

@Rewolucja123 nie bo red

2

pochettino przycisnęło? ^^

1

herrera najpierw fauluje a potem się pluje

11

znowu bark odgwizdał jako ręka..

1

ładny gol 1:0

0

co pan, jaki karny, w plecy dostał

1

neymar rzuca jakieś zaklęcia

0

@IronSanHybrid nie wiem o czym mówisz, ruskie strimy mają profesjonalny komentarz

0

@Encore to weno mu tam powiedz że albo bierze coutinho i dembele za neymara albo interesa nie będzie

0

@IronSanHybrid już niedługo na fame mma.. xD

4

@MesQueUnClub96 ale cię zezłomowała

16

Człowiek sobie stoi przy kasie i płaci za zakupy, aż tu nagle jakiś gimbus lat 15 pojawia się na końcu kolejki i woła żeby ktoś przyszedł do 2 kasy bo jest kolejka a mu się chce pić, a kasjerka go złomuje że nie ma żadnej kolejki i żeby stał na dupie jak stoi, bo go nie obsłuży xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?