Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale będzie gówno burza jak nasi się znowu wywalą na łeb ;x
1
@Kluivert_P było nie wchodzić w układy z elemelentem
0
@MarcelNJ11 nie polecam biedronki, tam nie ma niczego
0
Tylko 2 lata? Mało, bardzo mało, no i kolejny legendarny one club man by popsuł na koniec swój "one club" status
0
Orientuje się ktoś w sklepach z szeroką ofertą chipsów? Interesują mnie głównie takie jak bekonowe, ser-szynka karbowane, paprykowe i od razu zaznaczę że w biedronce nie ma, bo w biedronce to nic nie ma.
13
@PatrychoO zapuszcza na ronaldingo
1
@itmustbejoke manchester is red
0
ma ktoś klipa z faulu gueya?
0
czerwona xD
1
2 bramki na wyjeździe, psg ma tam ciepło
0
Panowie, nasza barca prawie zrobiła z nimi comeback, może my ich po prostu przeceniamy ;x
0
rozklepali taktycznie
0
centrostrzał xDDDD navas co odwalił
0
no i trafili ;/
0
czego on nie strzelał? oto jest pytanie
0
ale zmarnował
3
wział i umar
1
@VenoM sławek rzucił klątwę, awans psg pewny
0
lets go
0
@Quavosk co ty gadasz, gość to chodząca żyła złota
1
@Ratamahatta już kupiłem inne, ale te ceny to też kurłła, 2 paczki chipsów, puszka coli i lód za prawie 20 dychy!?
https://zapodaj.net/images/ea6e39c1966db.jpg
2
Człowiek jedzie do biedronki specjalnie po chipsy paprykowe, a chipsów paprykowych nie ma, nawet takiego stoiska z paprykowymi nie ma, idę do lodówek zobaczyć czy są lody ekipy i co? I też nie ma, skandal
0
@Quavosk ta, bo w MLS to dostanie więcej xDD
0
@cat_r37 najbardziej mnie bawią takie gadki, że nie może być dwóch lewonożnych albo prawonożnych, krótką pamięć macie
0
@Striker nie wierzę że nie zarobimy na nim chociaż 10mln, Laporta się tak nie skompromituje jak Bartek z Suarezem gdzie my dopłacamy
0
@Striker I co najważniejsze teraz to nie Bartomeu będzie "sprzedawał" tylko Laporta, daje to jakieś nadzieje ;f
0
@Striker mimo wszystko jeśli Neto za tyle pójdzie, a uważam że jest w stanie za tyle pójść, to dlaczego nie Pjanić? To nie ten sam przypadek co Umtiti, gość po prostu nie jest w planach Koemana
0
@Quavosk za pjanicia dali 60+5 ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
1
Ile możemy realnie latem wyciągnąć z transferów?
- Coutinho 50mln?
- Umtiti co łaska
- Pjanić 20mln?
- Dembele 60mln? (albo on albo griezmann, razem raczej nie)
- Griezmann 70mln? (albo on albo dembele, razem raczej nie)
- Lenglet 40mln?
- Neto 20mln?
Na De Ligta by starczyło ;f i może pół Neymara ^^
2
@kordyl1010 fifa to gowno, ale przy pesie wygląda jak super gra ;x