0

Ale będzie gówno burza jak nasi się znowu wywalą na łeb ;x

1

@Kluivert_P było nie wchodzić w układy z elemelentem

0

@MarcelNJ11 nie polecam biedronki, tam nie ma niczego

0

Tylko 2 lata? Mało, bardzo mało, no i kolejny legendarny one club man by popsuł na koniec swój "one club" status

0

Orientuje się ktoś w sklepach z szeroką ofertą chipsów? Interesują mnie głównie takie jak bekonowe, ser-szynka karbowane, paprykowe i od razu zaznaczę że w biedronce nie ma, bo w biedronce to nic nie ma.

13

@PatrychoO zapuszcza na ronaldingo

1

@itmustbejoke manchester is red

0

ma ktoś klipa z faulu gueya?

0

czerwona xD

1

2 bramki na wyjeździe, psg ma tam ciepło

0

Panowie, nasza barca prawie zrobiła z nimi comeback, może my ich po prostu przeceniamy ;x

0

rozklepali taktycznie

0

centrostrzał xDDDD navas co odwalił

0

no i trafili ;/

0

czego on nie strzelał? oto jest pytanie

0

ale zmarnował

3

wział i umar

1

@VenoM sławek rzucił klątwę, awans psg pewny

0

lets go

0

@Quavosk co ty gadasz, gość to chodząca żyła złota

1

@Ratamahatta już kupiłem inne, ale te ceny to też kurłła, 2 paczki chipsów, puszka coli i lód za prawie 20 dychy!?
https://zapodaj.net/images/ea6e39c1966db.jpg

2

Człowiek jedzie do biedronki specjalnie po chipsy paprykowe, a chipsów paprykowych nie ma, nawet takiego stoiska z paprykowymi nie ma, idę do lodówek zobaczyć czy są lody ekipy i co? I też nie ma, skandal

0

@Quavosk ta, bo w MLS to dostanie więcej xDD

0

@cat_r37 najbardziej mnie bawią takie gadki, że nie może być dwóch lewonożnych albo prawonożnych, krótką pamięć macie

0

@Striker nie wierzę że nie zarobimy na nim chociaż 10mln, Laporta się tak nie skompromituje jak Bartek z Suarezem gdzie my dopłacamy

0

@Striker I co najważniejsze teraz to nie Bartomeu będzie "sprzedawał" tylko Laporta, daje to jakieś nadzieje ;f

0

@Striker mimo wszystko jeśli Neto za tyle pójdzie, a uważam że jest w stanie za tyle pójść, to dlaczego nie Pjanić? To nie ten sam przypadek co Umtiti, gość po prostu nie jest w planach Koemana

0

@Quavosk za pjanicia dali 60+5 ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

Ile możemy realnie latem wyciągnąć z transferów?
- Coutinho 50mln?
- Umtiti co łaska
- Pjanić 20mln?
- Dembele 60mln? (albo on albo griezmann, razem raczej nie)
- Griezmann 70mln? (albo on albo dembele, razem raczej nie)
- Lenglet 40mln?
- Neto 20mln?

Na De Ligta by starczyło ;f i może pół Neymara ^^

2

@kordyl1010 fifa to gowno, ale przy pesie wygląda jak super gra ;x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?