0

@msmsms ciesz oczy, a nie jakieś przestery

2

@msmsms poczekaj aż zobaczysz gabbie carter

0

@barcelonaLM ile grup masz w lm, a ile będziesz miał w sl? ;x

8

@10SzymonBarca10 bo to źli ludzie byli

1

@John_Doe najwyraźniej napisał o 1 komentarz za dużo, no ew. popełnił amatorski błąd przy tworzeniu multi ;x

2

Komentarz usunięty

1

@forest nic nie wyjaśnili na dobrą sprawę poza tym, że 15 założycieli + 5 za zasługi na początek

36

oho, grzmi za oknem, burza jest, trza komputer wyłączyć bo się spali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

10

@kaamil1910 Pierwszy raz o typie słyszę, a ty piszesz że jakiś hit

3

@Ying ok, panie wysokich lotów

1

@IronSanHybrid no i gitara

13

Bo jest dobra, ludzie się prują tylko ze względu na niewyjaśnienie kwestii awansów i spadków z ligi, dali ciała z przedstawieniem tej sl, gdyby zrobili to jak należy, możliwe że nie było by tego całego zamieszania ze strony kibiców.

3

@Fawrf przecież zp już przyznana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

21

@BarcaInfo zwycięstwo

2

@IronSanHybrid to jednak będzie kasa na Neymara? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Kgorecki2500 hmm po niedawnej porażce fryzjerskiej w księstwie długowłosych jestem ukrytą opcją fryzjerską?.. xD

0

@Encore jak widać za mocne, ale jestem pewien, że elemelent się uśmiechnął pod nosem zanim usunął :P

8

Komentarz usunięty

2

@AmigoBlancos nie wiem co ma, ale niech w tym trwa

0

UEFA nie da 12 założycieli sl ani buzi, ani po buzi, to co

2

@ProMILs Po pierwsze, rambla nie jest poświęcona Barcelonie. Po drugie, bi wrzuca, a szakalaka już nie wrzuca tylko spamuje? "XD". Po trzecie, powiedz mi kto ciągle podnosi afere o to, co ten 2 robi, bi o politykę czy szakalaka o newsy? I żeby było jasne, gardzę obydwoma.

6

@GeneralXavi trochę ciszy i spokoju, czy to tak wiele? Nie ma gościa, super, korzystajcie z chwili

0

@Songo91 to była porada, 25 gier nic nikomu nie mówi, ja nie chce kupić ;x

1

@AmigoBlancos kolejne straszenie bez pokrycia ;x

2

@RobiS akcja>reakcja, chyba proste, nie?

0

@Objectivo to co przydatne kończy się w podstawówce

1

@Bykunn czołgi z orzełkiem czy strzelanie do kaczek z pistoletu na kabel, kiedyś to było

0

@Zoker "Jak był konkurs na wygranie piłki czy koszulki to pewnie Ci, którzy dali teraz "nie" to się pierwsi rzucali do lajkowania."
obaliłem mita, gość nawet nie czyta co wkleja bo musi być pierwszy, gra szefa i regularnie łamie regulamin - nader często bez konsekwencji

0

@Zoker w życiu mu zielonego nie dałem i żadne pseudo konkursy dla zielonych tego nie zmienią ;x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?