Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
laporta śpi ;x
0
@Grubson06 po ptokach
0
to hype to się skończy jeszcze przed meczem, same squashe xD 2 walki zostały
0
pobili władka na hype, położył się jak po flaszce piccolo
0
@Kettger rysiu pucz
0
na ławce 2 bramkarzy, a rysiu gdzie? xD
9
@Janas11224 a jeśli nie kupiliście to dalej macie za free na ruskich strimach
5
@Janas11224 my tego nie przerżniemy? Potrzymaj im piwo xD
2
@MaTt_BarcaFan https://i.imgflip.com/43iv8l.jpg
xD
0
@JohnnyBarca Manu wraca do gry ^^
2
@Barca_Big_Moment z tego co pamiętam to Coutinho w Live wchodził z ławy ;x Klopp mówił że to ani skrzydłowy, ani pomocnik i się dziwi po co go chce Barca bo na tej pozycji mają Messiego, czy jakoś tak
4
@Barca_Big_Moment Nie chciałem jego transferu, a jak widziałem cenę to nie chciałem podwójnie, a mimo to dałem szansę, ale nie skorzystał. Wyrok zapadł, zdania nie zmienię, nawet nie proście.
0
@Janas11224 tego nikt się nie spodziewał
1
@tomek8756 nie, skąd ten pomysł? Chociaż jakby odpić piłeczkę.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
15
@LuisSalvano ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Werka7 pytanie brzmi ile x mam zagłosować.. ;x
1
@Messibestplayerintheworld głodnemu chleb na myśli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@TheBigShow powiedz mu żeby on dmuchał pierwszy
4
@el_bidinho skoro tak mówisz, to musi być prawda
1
@juliacicha ;)
0
Dobrze tzn bierzesz 10 albo tam są drzwi
5
@Ojciec5tkidzieci ustawione, nikt o zdrowych zmysłach takiej raszpli by nie wybrał
1
@JANEK777 to trzeba na prędce wypalić żelazkiem ^^
1
@xBoMBoWiECx i cały misterny plan też w ..
0
@Aveiro ile Neymar ma w psg? 36 bodajże ;x
0
sufit mu się na głowę spadł
5
@clyde z elemelentem mogę wyjść na gołe pięty, za te wszystkie bany za niewinność
0
@Janas11224 idzie to jeszcze kupić? Kolorki w sensie
0
Kto ogarnia kierki amerykańskie i potrafi po ludzku wytłumaczyć co jest 5 w tej gierce? Bo coś mi nie pasi przyznawanie punktów ;f
0
@PatrychoO grasz pan czy się dygasz