0

Swoją drogą, ta cała superliga daje nam możliwość do powrotu czystych koszulek, bez sponsora

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@michal26 Jeśli Barca, Atletico i Real wyjdą za La Ligi, to La Liga dostanie na pyre tak, że aż w Rio De Janeiro usłyszą, nie mogą sobie pozwolić na ich stratę, ani oni, ani słabsze kluby, bo bez nich finansowanie tych słabszych klubów jeszcze bardziej poleci na ryj.

4

Ja tylko mam nadzieję że zostaną utworzone niższe ligi tej całej super ligi, że w tej super lidze będzie topka tylko na początku, żeby te słabsze kluby mogły do niej awansować, a te lepsze z niej spaść, żeby to zdrowo zastąpiło cl, a nie dało monopol topce na zawsze.

0

Ligi krajowe nie będą miały wyjścia, będą musiały się ugiąć, a UEFA dostanie na pyre, łącznie z takimi klubami jak Leicester, piękna to była historia jak wygrali PL.

1

I weź tu człowieku idź spać xD kij, ide grać fut chempions

4

Myśleliście że teraz Raiola przesadza? To teraz dopiero zobaczycie, 70mln Messiego to co 2 będzie miał ;x

0

@jeyx77x no mówię że cyrk na kółkach

4

Raiola i stary Haalanda już zacierają rączki na prowizje i premie ;x

0

@Quavosk żeby tylko 300

9

UEFA jest sama sobie winna mimo wszystko, przy aktualnym rynku, ich nagrody za CL były po prostu śmieszne.

2

Wreszcie coś się dzieje ;d

0

@michal26 jak nie przestaną? Dajmy na to takich chińczyków dla których godziny meczów były o takiej, a nie innej porze - myślisz że oni dla kogo oglądali rozgrywki? ;x

6

Wiecie co jest najgorsze? Pandemia miała przywrócić ceny na rynku do "normalności", a superliga je jeszcze zwiększy, 222mln za Neymara to teraz będzie pryszcz.

4

Już wiadomo skąd Laporta będzie miał kasę na te wszystkie Haalandy i Neymary ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Dobra, to włączam

2

No to co.. włączyć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

0

@tomek8756 powinno być "ja też to zauważyłem" ;x

1

@Rust_Cohle a na co ci 2? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Rust_Cohle przy drodze do 200 stówek jakieś powinny stać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@Hosh I właśnie dlatego to ich całe straszenie o wykluczeniu z krajowych lig klubów, które dołączą do super ligi można rozbić o kant tyłka.

9

Powiedzmy sobie szczerze, jeśli top kluby na świecie wejdą do super ligi i zostaną wykluczeni z krajowych lig, to kto będzie wykupywał prawa telewizyjne do tych krajowych lig, bez tych top klubów? Finansowanie klubów które zostaną w krajowych ligach poleci na łeb.

0

@Striker panie, w 14 to ja Neymara trafiłem 3x, 200k chodził bodajże, ale za to jak trafiłem totsa Teveza.. Panie, co to się działo

0

0

@pt9 jak można się cieszyć z ofensywnego piłkarza który ma mniej niż 85 tempa ;d

0

@KacperVEB nie w fifie, cały silver team praktycznie, tylko 3 goldy ;x będą chodzić po 10-20k za łebka

0

@kolo123 napisałem przed twoją edycją ;x

2

@kolo123


masz zanim ściągną ;x

3

@kolo123 7 sekund

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?