Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Swoją drogą, ta cała superliga daje nam możliwość do powrotu czystych koszulek, bez sponsora
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@michal26 Jeśli Barca, Atletico i Real wyjdą za La Ligi, to La Liga dostanie na pyre tak, że aż w Rio De Janeiro usłyszą, nie mogą sobie pozwolić na ich stratę, ani oni, ani słabsze kluby, bo bez nich finansowanie tych słabszych klubów jeszcze bardziej poleci na ryj.
4
Ja tylko mam nadzieję że zostaną utworzone niższe ligi tej całej super ligi, że w tej super lidze będzie topka tylko na początku, żeby te słabsze kluby mogły do niej awansować, a te lepsze z niej spaść, żeby to zdrowo zastąpiło cl, a nie dało monopol topce na zawsze.
0
Ligi krajowe nie będą miały wyjścia, będą musiały się ugiąć, a UEFA dostanie na pyre, łącznie z takimi klubami jak Leicester, piękna to była historia jak wygrali PL.
1
I weź tu człowieku idź spać xD kij, ide grać fut chempions
4
Myśleliście że teraz Raiola przesadza? To teraz dopiero zobaczycie, 70mln Messiego to co 2 będzie miał ;x
0
@jeyx77x no mówię że cyrk na kółkach
4
Raiola i stary Haalanda już zacierają rączki na prowizje i premie ;x
0
@Quavosk żeby tylko 300
9
UEFA jest sama sobie winna mimo wszystko, przy aktualnym rynku, ich nagrody za CL były po prostu śmieszne.
2
Wreszcie coś się dzieje ;d
0
@michal26 jak nie przestaną? Dajmy na to takich chińczyków dla których godziny meczów były o takiej, a nie innej porze - myślisz że oni dla kogo oglądali rozgrywki? ;x
6
Wiecie co jest najgorsze? Pandemia miała przywrócić ceny na rynku do "normalności", a superliga je jeszcze zwiększy, 222mln za Neymara to teraz będzie pryszcz.
4
Już wiadomo skąd Laporta będzie miał kasę na te wszystkie Haalandy i Neymary ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Dobra, to włączam
2
No to co.. włączyć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Kgorecki2500 lipa, masz https://www.futbin.com/21/squad/7719696
0
@tomek8756 powinno być "ja też to zauważyłem" ;x
1
@Rust_Cohle a na co ci 2? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Rust_Cohle przy drodze do 200 stówek jakieś powinny stać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@Hosh I właśnie dlatego to ich całe straszenie o wykluczeniu z krajowych lig klubów, które dołączą do super ligi można rozbić o kant tyłka.
9
Powiedzmy sobie szczerze, jeśli top kluby na świecie wejdą do super ligi i zostaną wykluczeni z krajowych lig, to kto będzie wykupywał prawa telewizyjne do tych krajowych lig, bez tych top klubów? Finansowanie klubów które zostaną w krajowych ligach poleci na łeb.
0
@Striker panie, w 14 to ja Neymara trafiłem 3x, 200k chodził bodajże, ale za to jak trafiłem totsa Teveza.. Panie, co to się działo
0
@Kgorecki2500 ekhm
0
@pt9 jak można się cieszyć z ofensywnego piłkarza który ma mniej niż 85 tempa ;d
0
@KacperVEB nie w fifie, cały silver team praktycznie, tylko 3 goldy ;x będą chodzić po 10-20k za łebka
0
@kolo123 napisałem przed twoją edycją ;x
2
@kolo123
masz zanim ściągną ;x
3
@kolo123 7 sekund