Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 nie odejdą ;x tamci mogą tylko straszyć
0
@Pogba będą wynalazki takie jak piemonte calcio ;x
21
Serwery fcbarca.com, 19.04.2021 23:00 koloryzowane
https://acegif.com/wp-content/gifs/hamster-53.gif
25
@MarioVeB! w ciągu 23 lat ;x
2
@PatrychoO nic nie powiedzą ;x jak to mawiał mourinho, nothing to say
1
@PatrychoO albo jakby aarch z emerytury wrócił i im pokazał jak się gra
0
@SkilledHydra16 thanos w tym uniwersum wygrał ;x
1
Nawet śmieszne te protesty, zupełnie jakby wierzyli, że mogą to zatrzymać ;x
1
@NaFazieHitman beka z uefa, reprezentacje się postawią
3
PSG wywaliło miliony, żeby tylko wygrać LM.. a tu cyk, LM zamknięta xD i nawet jak im przyznają ostatnie trofeum to będą memem nad memami
8
Straszenie to jedyne co mogą UEFA, FIFA i ligi krajowe zrobić, dyskwalifikacje dla piłkarzy reprezentacji na MŚ? MŚ będą następne w kolejce po LM i zrobią jakąś Super National League ;x Dyskwalifikacje z lig krajowych? Kluby które w tych ligach zostaną stracą jeszcze bardziej, bo spadnie liczba oglądających ligi bez topki, i to bardzo.
Krótko mówiąc, maszyna ruszyła i już nic jej nie zatrzyma.
1
@koksik2700 no i nie pojawią się, tak samo jak piemonte calcio xD
0
@Grubson06 to git, bo 22 akurat nie kupuje xD
0
@MrShakira możliwe że będą próbować nawet zrywać umowy, bo będą mieli z czego pokryć odszkodowania ;x
0
@IronSanHybrid a ty jesteś socio? ;x
0
@PatrychoO przecież hulk wrócił ;x
0
Komentarz usunięty
0
@ObiektywnyKibic121 ja mam w zwyczaju, że jak już kupiłem fife to w nią gram do końca, za dużo się wk naoglądałem i nie wychodzę ;x
3
@PatrychoO najpierw musimy zgarnąć majstra skoro real wypadł z gry ^^
2
@Hosh @ObiektywnyKibic121 ja i tak nie kupuje fify 22, ponieważ potrzebuje mentalnej rehabilitacji po graniu w fife rok w rok od fify 13, ale jestem ciekawy jakie zmiany to przyniesie
0
Ciekawe jak to się odbije na grach komputerowych takich jak Fifa czy PES
8
@Hosh ( ͡° ͜ʖ ͡°)
29
Komentarz usunięty
0
@IronSanHybrid Nie możemy przewidzieć wszystkiego, kasa kasą, ale Laporta myśli też o wartościach w Barcy, np nie chce dawać jakiejś niewiadomo jakiej kasy dla Garcii, bo to wychowankowie powinni dążyć do powrotu, a nie klub
4
@itmustbejoke to dobrze, bo nikogo też od nich nie kupią ;x
1
Czuję się jak salvano, tylko że tym razem są podstawy do farmazonowych przemyśleń xD
0
@IronSanHybrid nigdy nie mów nigdy, czuję się jak salvano, tylko że tym razem są podstawy do farmazonowych przemyśleń xD
1
@michal26 nadzieja umiera ostatnia, ja wierzę że to po prostu akcja mająca na celu wyeliminować złodziei z uefa, i z czasem będzie to dążyć do normalności
0
@michal26 napiwno reprezentacje się zgodzą na wykluczanie ich najlepszych zawodników ;x liga mistrzów to dopiero początek, MŚ czeka to samo
1
@IronSanHybrid jest to opcja, nie mówię że już zaraz, ale jak faktycznie będzie tam taka kasa wpływać, to kto wie