1

@Lionel_Messi10 nie odejdą ;x tamci mogą tylko straszyć

0

@Pogba będą wynalazki takie jak piemonte calcio ;x

21

Serwery fcbarca.com, 19.04.2021 23:00 koloryzowane
https://acegif.com/wp-content/gifs/hamster-53.gif

25

@MarioVeB! w ciągu 23 lat ;x

2

@PatrychoO nic nie powiedzą ;x jak to mawiał mourinho, nothing to say

1

@PatrychoO albo jakby aarch z emerytury wrócił i im pokazał jak się gra

0

@SkilledHydra16 thanos w tym uniwersum wygrał ;x

1

Nawet śmieszne te protesty, zupełnie jakby wierzyli, że mogą to zatrzymać ;x

1

@NaFazieHitman beka z uefa, reprezentacje się postawią

3

PSG wywaliło miliony, żeby tylko wygrać LM.. a tu cyk, LM zamknięta xD i nawet jak im przyznają ostatnie trofeum to będą memem nad memami

8

Straszenie to jedyne co mogą UEFA, FIFA i ligi krajowe zrobić, dyskwalifikacje dla piłkarzy reprezentacji na MŚ? MŚ będą następne w kolejce po LM i zrobią jakąś Super National League ;x Dyskwalifikacje z lig krajowych? Kluby które w tych ligach zostaną stracą jeszcze bardziej, bo spadnie liczba oglądających ligi bez topki, i to bardzo.

Krótko mówiąc, maszyna ruszyła i już nic jej nie zatrzyma.

1

@koksik2700 no i nie pojawią się, tak samo jak piemonte calcio xD

0

@Grubson06 to git, bo 22 akurat nie kupuje xD

0

@MrShakira możliwe że będą próbować nawet zrywać umowy, bo będą mieli z czego pokryć odszkodowania ;x

0

@IronSanHybrid a ty jesteś socio? ;x

0

@PatrychoO przecież hulk wrócił ;x

0

Komentarz usunięty

0

@ObiektywnyKibic121 ja mam w zwyczaju, że jak już kupiłem fife to w nią gram do końca, za dużo się wk naoglądałem i nie wychodzę ;x

3

@PatrychoO najpierw musimy zgarnąć majstra skoro real wypadł z gry ^^

2

@Hosh @ObiektywnyKibic121 ja i tak nie kupuje fify 22, ponieważ potrzebuje mentalnej rehabilitacji po graniu w fife rok w rok od fify 13, ale jestem ciekawy jakie zmiany to przyniesie

0

Ciekawe jak to się odbije na grach komputerowych takich jak Fifa czy PES

8

@Hosh ( ͡° ͜ʖ ͡°)

29

Komentarz usunięty

0

@IronSanHybrid Nie możemy przewidzieć wszystkiego, kasa kasą, ale Laporta myśli też o wartościach w Barcy, np nie chce dawać jakiejś niewiadomo jakiej kasy dla Garcii, bo to wychowankowie powinni dążyć do powrotu, a nie klub

4

@itmustbejoke to dobrze, bo nikogo też od nich nie kupią ;x

1

Czuję się jak salvano, tylko że tym razem są podstawy do farmazonowych przemyśleń xD

0

@IronSanHybrid nigdy nie mów nigdy, czuję się jak salvano, tylko że tym razem są podstawy do farmazonowych przemyśleń xD

1

@michal26 nadzieja umiera ostatnia, ja wierzę że to po prostu akcja mająca na celu wyeliminować złodziei z uefa, i z czasem będzie to dążyć do normalności

0

@michal26 napiwno reprezentacje się zgodzą na wykluczanie ich najlepszych zawodników ;x liga mistrzów to dopiero początek, MŚ czeka to samo

1

@IronSanHybrid jest to opcja, nie mówię że już zaraz, ale jak faktycznie będzie tam taka kasa wpływać, to kto wie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?