Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JarekS wątpię czy pójdzie do Anglii, od Manu się odbił jak od ściany, chociaż wtedy to Van Gaal trenował ;x w PSG też wątpię, pamiętam co zrobili z Ben Arfą
5
@LuisSalvano Co to znaczy że nie będzie się pieścił? Co takiego może zrobić Laporta, jeśli piłkarz będzie chciał pasożytować jak Bale na Realu?
4
Nikt nie neguje umiejętności Neymara, po prostu nikt nie wierzy w jego powrót ze względu na piłkarzy, których nie sposób się pozbyć za sensowne pieniądze, a bez pozbywania się ich, tych środków na transfery po prostu nie ma. Chodzą ploty o sprzedaniu jakiś tam 49% praw do Barca Corporate za kilkaset milionów żeby móc zrobić transfery.. ale czy to jest mądre posunięcie? Ano właśnie
1
@Batys prędzej wynajmę mamusie, przyłoży garnka i obleci maszynką raz dwa xD
2
@Batys jeszcze trochę i będę dredy skręcał ;c
1
Fryzjerzy to są aktualnie zamknięci czy otwarci?
2
widzę że pewniaczki mam jak sławek xD ale main event git
0
@zadafcb edge czy bryan? bo nowy mistrz na 100%, bryan ma mieć ostatni run z pasem przed emeryturą, ale czy to już teraz? stawiam na edga
2
@Ghotti sen jest dla słabych, wyśpisz się po śmierci
3
o polaczek na wmce ;f
0
playback na żywo.. xD
0
WM SPOILER
chociaż tyle dobrego że tego lagune sfinishował.. btw. najgorsze przyjęcie stunnera ever
0
tamina jak sobie bebzon zasznurowała xD
1
@PatrychoO ani to walka, ani to fajne
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
no i gitara
0
@PatrychoO byle orton wygrał i wykasowali ze scenariusza tą pokrakę
0
@Encore pal gumę, elyta 2 z fify 17 się kłania
0
@ObiektywnyKibic121 kij z bilansem, gram do s1 i wyjebongo
1
jak ja kocham fut champions.. tak jak moje pady kochają moje ściany
1
@Mario96w znaczy że zrobił prowokacje? hymm, chyba się znajdzie paragraf.. ^^
32
@GeneralXavi motto
1
1,5h do 2 nocki WMki
0
@Bartek22 "Po prostu nie lubię takich kłamstw, manipulacji i udawania, że on czegoś nie robi celowo"
najlepszy moment xD
0
@tristan87 ja ostatnio dostałem za oznaczenie zbanowanego na tydzień, tyle że gość którego oznaczyłem wcale nie był zbanowany, po 4h unban i pucowanie na pw żebym się cieszył że na tydzień bo do 48h nie można się odwołać
1
@Yosemite napadzior dobry, problem w tym że trafił do arsenalu
1
@Encore ja ostatnio dostałem za oznaczenie zbanowanego na tydzień, tyle że gość którego oznaczyłem wcale nie był zbanowany, po 4h unban i pucowanie na pw żebym się cieszył że na tydzień bo do 48h nie można się odwołać
0
@Rust_Cohle żeby wygodnie było, a nie się pod parapet do kaloryfera schylać
0
Komentarz usunięty
27
tośmy długo byli zależni tylko od siebie xD