0

@JarekS wątpię czy pójdzie do Anglii, od Manu się odbił jak od ściany, chociaż wtedy to Van Gaal trenował ;x w PSG też wątpię, pamiętam co zrobili z Ben Arfą

5

@LuisSalvano Co to znaczy że nie będzie się pieścił? Co takiego może zrobić Laporta, jeśli piłkarz będzie chciał pasożytować jak Bale na Realu?

4

Nikt nie neguje umiejętności Neymara, po prostu nikt nie wierzy w jego powrót ze względu na piłkarzy, których nie sposób się pozbyć za sensowne pieniądze, a bez pozbywania się ich, tych środków na transfery po prostu nie ma. Chodzą ploty o sprzedaniu jakiś tam 49% praw do Barca Corporate za kilkaset milionów żeby móc zrobić transfery.. ale czy to jest mądre posunięcie? Ano właśnie

1

@Batys prędzej wynajmę mamusie, przyłoży garnka i obleci maszynką raz dwa xD

2

@Batys jeszcze trochę i będę dredy skręcał ;c

1

Fryzjerzy to są aktualnie zamknięci czy otwarci?

2

widzę że pewniaczki mam jak sławek xD ale main event git

0

@zadafcb edge czy bryan? bo nowy mistrz na 100%, bryan ma mieć ostatni run z pasem przed emeryturą, ale czy to już teraz? stawiam na edga

2

@Ghotti sen jest dla słabych, wyśpisz się po śmierci

3

o polaczek na wmce ;f

0

playback na żywo.. xD

0

WM SPOILER

chociaż tyle dobrego że tego lagune sfinishował.. btw. najgorsze przyjęcie stunnera ever

0

tamina jak sobie bebzon zasznurowała xD

1

@PatrychoO ani to walka, ani to fajne

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

no i gitara

0

@PatrychoO byle orton wygrał i wykasowali ze scenariusza tą pokrakę

0

@Encore pal gumę, elyta 2 z fify 17 się kłania

0

@ObiektywnyKibic121 kij z bilansem, gram do s1 i wyjebongo

1

jak ja kocham fut champions.. tak jak moje pady kochają moje ściany

1

@Mario96w znaczy że zrobił prowokacje? hymm, chyba się znajdzie paragraf.. ^^

32

@GeneralXavi motto


1

1,5h do 2 nocki WMki

0

@Bartek22 "Po prostu nie lubię takich kłamstw, manipulacji i udawania, że on czegoś nie robi celowo"
najlepszy moment xD

0

@tristan87 ja ostatnio dostałem za oznaczenie zbanowanego na tydzień, tyle że gość którego oznaczyłem wcale nie był zbanowany, po 4h unban i pucowanie na pw żebym się cieszył że na tydzień bo do 48h nie można się odwołać

1

@Yosemite napadzior dobry, problem w tym że trafił do arsenalu

1

@Encore ja ostatnio dostałem za oznaczenie zbanowanego na tydzień, tyle że gość którego oznaczyłem wcale nie był zbanowany, po 4h unban i pucowanie na pw żebym się cieszył że na tydzień bo do 48h nie można się odwołać

0

@Rust_Cohle żeby wygodnie było, a nie się pod parapet do kaloryfera schylać

0

Komentarz usunięty

27

tośmy długo byli zależni tylko od siebie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?