Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
60
@LuisSalvano za farmazony sławku, za farmazony
6
@Szicek10 piękna grafika, lepszych na Google nie było? ;x
1
@VanBest Naruto shippuuden, war arc, od lewej: obito, madara, kaguya
2
@MESSIah16 jeśli to co robisz zabiera ci rękę, a ty dalej chcesz to robić, to nie dziw się jak zabierze ci więcej
4
@barcelonaLM fut champions się samo nie zrobi..
2
@Bartek22 spokojnie, Suarez wróci razem z Neymarem i znowu będziemy mieli MSN ( ͡° ͜ʖ ͡°)
9
no i co z tym olisadebe, grają dalej czy co
1
@10SzymonBarca10 wymiana za lengleta i pjanicia i gitara ;x
2
@IronSanHybrid ntakppr - bez sensu, czyli tak samo jak plotki o powrocie neymara
0
@JohnnyBarca psg załata nim dziurę po neymarze jak już go kupimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@BarcaInfo z tym Griezmannem nad Neymarem to pojechałeś
25
@tristan87 i pradziadka z wehrmachtu od strony wujka
3
@Nazio87 ale że dupami?
1
@MarioVeB! Robi grunt pod transfer
1
@DonMatteo901 "nic tylko na to nasrać i podpalić" legendarny tekst który słyszał chyba każdy
0
@Ratamahatta Griezmann i Coutinho mają tak wypasione kontrakty, że szanse na ich sprzedaż za sensowne pieniądze praktycznie nie istnieją.
0
@Ojciec5tkidzieci a pamiętasz o co była ta bitwa?
0
@Ojciec5tkidzieci a ta pod empikiem?
0
@PershingFanatykLMFCB wystarczy mi walker ;x aczkolwiek mam de sciglio którego mogę połączyć z renato.. ;x
1
@bolo93 jeśli pytasz o bi, to nie ;x
0
@Encore Rashford to jest karta lepsza od prime cantony i mid dalglisha(mam obu), więc słabe porównanie.
0
@Encore hmm.. jakby dostał kolejnego ifa w fifce..
6
Całe szczęście że nie ma pieniędzy na te wysrywy pismaków, żadnej polemiki, wszystko jasne od samego początku.
15
@LuisSalvano dobrze że oznaczyłeś moderację, niech zrobią z typkiem który zainicjował dyskusję porządek, ledwo wrócił z miesięcznego banana i już taka recydywa
9.3.5.
- wykorzystywanie komentarzy do celów innych niż ich regulaminowe przeznaczenie, na przykład rozpowszechniania twórczości własnej
3
czyli jednak coś jest na rzeczy.. przecieki z fortnajta to nie był przypadek
https://zapodaj.net/images/2f724afd39b09.png
6
@messi564 my podobno dostaliśmy paszport polsatu
0
@Brashearr może gdyby zaczęli robić podcasty w formie dyskusji na rambli.. xD
38
@Dembouz1899 tak go w fotoszopie ogolił, że aż mu ludzkie uszy wyrosły
0
@rafi509 będzie tam pokazywać sowe tak jak wszyskie inne?
0
@xVENUMx jaki topór, rib tylko i wyłącznie