60

@LuisSalvano za farmazony sławku, za farmazony

6

@Szicek10 piękna grafika, lepszych na Google nie było? ;x

1

@VanBest Naruto shippuuden, war arc, od lewej: obito, madara, kaguya

2

@MESSIah16 jeśli to co robisz zabiera ci rękę, a ty dalej chcesz to robić, to nie dziw się jak zabierze ci więcej

4

@barcelonaLM fut champions się samo nie zrobi..

2

@Bartek22 spokojnie, Suarez wróci razem z Neymarem i znowu będziemy mieli MSN ( ͡° ͜ʖ ͡°)

9

no i co z tym olisadebe, grają dalej czy co

1

@10SzymonBarca10 wymiana za lengleta i pjanicia i gitara ;x

2

@IronSanHybrid ntakppr - bez sensu, czyli tak samo jak plotki o powrocie neymara

0

@JohnnyBarca psg załata nim dziurę po neymarze jak już go kupimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@BarcaInfo z tym Griezmannem nad Neymarem to pojechałeś

25

@tristan87 i pradziadka z wehrmachtu od strony wujka

3

@Nazio87 ale że dupami?

1

@MarioVeB! Robi grunt pod transfer

1

@DonMatteo901 "nic tylko na to nasrać i podpalić" legendarny tekst który słyszał chyba każdy

0

@Ratamahatta Griezmann i Coutinho mają tak wypasione kontrakty, że szanse na ich sprzedaż za sensowne pieniądze praktycznie nie istnieją.

0

@Ojciec5tkidzieci a pamiętasz o co była ta bitwa?

0

@Ojciec5tkidzieci a ta pod empikiem?

0

@PershingFanatykLMFCB wystarczy mi walker ;x aczkolwiek mam de sciglio którego mogę połączyć z renato.. ;x

1

@bolo93 jeśli pytasz o bi, to nie ;x

0

@Encore Rashford to jest karta lepsza od prime cantony i mid dalglisha(mam obu), więc słabe porównanie.

0

@Encore hmm.. jakby dostał kolejnego ifa w fifce..

6

Całe szczęście że nie ma pieniędzy na te wysrywy pismaków, żadnej polemiki, wszystko jasne od samego początku.

15

@LuisSalvano dobrze że oznaczyłeś moderację, niech zrobią z typkiem który zainicjował dyskusję porządek, ledwo wrócił z miesięcznego banana i już taka recydywa
9.3.5.
- wykorzystywanie komentarzy do celów innych niż ich regulaminowe przeznaczenie, na przykład rozpowszechniania twórczości własnej

3

czyli jednak coś jest na rzeczy.. przecieki z fortnajta to nie był przypadek
https://zapodaj.net/images/2f724afd39b09.png

6

@messi564 my podobno dostaliśmy paszport polsatu

0

@Brashearr może gdyby zaczęli robić podcasty w formie dyskusji na rambli.. xD

38

@Dembouz1899 tak go w fotoszopie ogolił, że aż mu ludzkie uszy wyrosły

0

@rafi509 będzie tam pokazywać sowe tak jak wszyskie inne?

0

@xVENUMx jaki topór, rib tylko i wyłącznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?