Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
cumback
0
@Chaoss jak on bez podkopu pod auto wlazł xD weź ty spróbuj pod auto wleźć bez podnoszenia go lewarkiem, zobaczymy czy wleziesz ;x
2
Jakim cudem owczarek niemiecki wielki jak szafa, może wleźć pod auto i poprzegryzać kable od oświetlenia xD staremu auto padło, a ja mu mówię że przecież ma forda na działce, a ten że mu psy kable poprzegryzały xD jak kurłła
1
@PawkoFCB to poczekaj przy oryginale ;x
2
@PawkoFCB wróć do 2001 ;x gothic czeka
1
@PatrychoO moszna
0
@BarcaInfo nieee
0
potną chłopa i nic nie zostanie
3
@jeyx77x oglądałem kilka filmów z jego udziałem, więc jestem ekspertem
https://i.ytimg.com/vi/AFzv8flkMNQ/hqdefault.jpg
2
@WiernyDoKoncaFCB stajesz na środku drogi tak żeby cię nie mógł ominąć, wysiadasz, otwierasz bagażnik i patrzysz co się będzie działo, takich atrakcji to nawet w cyrku nie zobaczysz
2
@Virusk3 oświadczenie
https://zapodaj.net/images/1db489f8f26ab.png
1
@MarioVeB! wskarz? xD
0
@Dzemix111 a całość za friko do pobrania na necie ;x
1
@sokot tutejszy regulamin można rozbić o kant tyłka
https://zapodaj.net/images/1db489f8f26ab.png
3
@sokot nie ma żadnego problemu, to wy sobie stworzyliście problem ;x
https://zapodaj.net/images/38bcf73069d36.png
1
@marcin62 nie ma żadnego problemu, to wy sobie stworzyliście problem ;x
9
@zulugula gdybym ja takiego maila dostał, to pewnie bym przeczytał z pół roku za późno xD
0
@deyna2018 a weź ze 3 profile czy ceowniki, kilka kątowników do łączenia, szlifierką podocinaj profile, wiertarą zrób dziury w wózku, śruby(albo 1 szpilkę i podocinaj szlifierką), podkładki, klucz 13 i poskręcaj, a ostre krawędzie zaklej k-flexem xD
0
@Barca1992 gościu, oznaczanie mnie nie ma sensu xd
https://zapodaj.net/images/a7f6bb0e7d76e.png
1
Komentarz usunięty
14
@BarcaInfo xDDDDDDDDD leżę i nie wstaje
1
@lucas/catalan na tą alyne to chyba jakieś boty głosują, znowu ustawione
3
@deyna2018 ee, a to brązowe to co? xD
0
@JimMorrisonFCB w sensie że wy to ta furtka ^^
0
@Persyfl pozdrawiam elemelenta, tak się właśnie zastanawiałem jakim cudem mi odpisał po kilku sekundach, a tu wszystko jasne, siedzi i odświeża dyskusję xD
8
afera na rambli kiedyś
https://zapodaj.net/images/3e915f8b5b923.png
afera na rambli teraz
https://zapodaj.net/images/38f5af98d6325.png
xD
3
@BarcaInfo wszyscy wiemy jak było naprawdę
https://zapodaj.net/images/39afbc51b86ce.jpg
22
@BarcaInfo "Jestem porządny, pilnuje porządku i nikogo nie straszę"
https://media.tenor.com/images/f7354b8c66dcf774a0cd75d1806e0d56/tenor.gif
0
@clyde myślę że dostaniesz przed karnym Błaszczykowskiego
0
@patrykzmc2000 przedłuża tylko po to żeby zgarnąć premię, my potem wjedziemy klauzulą ( ͡° ͜ʖ ͡°)