0

cumback

0

@Chaoss jak on bez podkopu pod auto wlazł xD weź ty spróbuj pod auto wleźć bez podnoszenia go lewarkiem, zobaczymy czy wleziesz ;x

2

Jakim cudem owczarek niemiecki wielki jak szafa, może wleźć pod auto i poprzegryzać kable od oświetlenia xD staremu auto padło, a ja mu mówię że przecież ma forda na działce, a ten że mu psy kable poprzegryzały xD jak kurłła

1

@PawkoFCB to poczekaj przy oryginale ;x

2

@PawkoFCB wróć do 2001 ;x gothic czeka

1

@PatrychoO moszna

0

@BarcaInfo nieee

0

potną chłopa i nic nie zostanie

3

@jeyx77x oglądałem kilka filmów z jego udziałem, więc jestem ekspertem
https://i.ytimg.com/vi/AFzv8flkMNQ/hqdefault.jpg

2

@WiernyDoKoncaFCB stajesz na środku drogi tak żeby cię nie mógł ominąć, wysiadasz, otwierasz bagażnik i patrzysz co się będzie działo, takich atrakcji to nawet w cyrku nie zobaczysz

2

1

@MarioVeB! wskarz? xD

0

@Dzemix111 a całość za friko do pobrania na necie ;x

1

@sokot tutejszy regulamin można rozbić o kant tyłka
https://zapodaj.net/images/1db489f8f26ab.png

3

@sokot nie ma żadnego problemu, to wy sobie stworzyliście problem ;x
https://zapodaj.net/images/38bcf73069d36.png

1

@marcin62 nie ma żadnego problemu, to wy sobie stworzyliście problem ;x

9

@zulugula gdybym ja takiego maila dostał, to pewnie bym przeczytał z pół roku za późno xD

0

@deyna2018 a weź ze 3 profile czy ceowniki, kilka kątowników do łączenia, szlifierką podocinaj profile, wiertarą zrób dziury w wózku, śruby(albo 1 szpilkę i podocinaj szlifierką), podkładki, klucz 13 i poskręcaj, a ostre krawędzie zaklej k-flexem xD

0

@Barca1992 gościu, oznaczanie mnie nie ma sensu xd
https://zapodaj.net/images/a7f6bb0e7d76e.png

1

Komentarz usunięty

14

@BarcaInfo xDDDDDDDDD leżę i nie wstaje

1

@lucas/catalan na tą alyne to chyba jakieś boty głosują, znowu ustawione

3

@deyna2018 ee, a to brązowe to co? xD

0

@JimMorrisonFCB w sensie że wy to ta furtka ^^

0

@Persyfl pozdrawiam elemelenta, tak się właśnie zastanawiałem jakim cudem mi odpisał po kilku sekundach, a tu wszystko jasne, siedzi i odświeża dyskusję xD

8

3

@BarcaInfo wszyscy wiemy jak było naprawdę
https://zapodaj.net/images/39afbc51b86ce.jpg

22

@BarcaInfo "Jestem porządny, pilnuje porządku i nikogo nie straszę"
https://media.tenor.com/images/f7354b8c66dcf774a0cd75d1806e0d56/tenor.gif

0

@clyde myślę że dostaniesz przed karnym Błaszczykowskiego

0

@patrykzmc2000 przedłuża tylko po to żeby zgarnąć premię, my potem wjedziemy klauzulą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?