2

Ostatnio była afera z lolą z kosmicznego meczu.. a co jeśli wam powiem że..
https://www.reddit.com/r/ksi/comments/m1zr6b/reality_can_be_often_disappointing_jj/
xDD
toż to nie złoto, to magiczna ruda

1

@don'T.R.I.P.e przecież karcianki to najprostsze misje

1

@bartoszekkk jaka klauzula

0

@Coutinho007 bo nie ma na to szans

9

@xBoMBoWiECx zdanie skonstruowane tak, że sam siebie stawiasz jako eksperta i szeryfa, winszuje

0

@tadzik447 nie wiem na jakim robią, ale robią

0

@tadzik447 prędzej remake goticzka wyjdzie niż w4 ;x

56

@szkutnik91 ale że co, dzień w dzień przychodził, kampił i robił to samo do tego stopnia, że już go Leo zaczął kojarzyć? xD

1

@tadzik447 zanim naprawią bugi i zrobią te całe dlcki to.. ;x

0

@xBoMBoWiECx a jak przegramy to już tylko 7

0

@messi564 to nie to samo co kiedyś, przestałem grać przez pierdyliard aktualizacji zmieniających grę, teraz niby już ich tyle nie ma.. ale jakoś wolałem to po staremu, miałem kilka podejść do powrotu, ale to nie to samo

5

@xVENUMx bvb to co sezon ma przebudowę, bo co sezon ich rozkupują xD

0

@Pilka_jest_okragla a nie było ostatnio jakiegoś info, że kluby nie muszą puszczać zawodników na reprezentację?

14

@BarcaInfo znowu messi blokuje młode talenty

0

@grejtxkrzychu cień i katalizator też 10, a on nie potrzebuje strzałów ani podań boostować, więc kotwica/cień jedyne logiczne style

0

@Janas11224 tak też mi coś kierownica nie passowała, widać że klasa niżej

0

@Archer passeratti chyba

0

@grejtxkrzychu kotwica mu daje tempo, jak już to cień ;x

0

@grejtxkrzychu a jaki byś mu dał, jak ma praktycznie 99 strzałów 99 dryblingu i 99 podań? ;x

0

@MarcelNJ11 nie zobaczymy, bo coutinho robi out, ponieważ po paru meczach trzeba za niego będzie dopłacić kolejne grube miliony, których nie ma ;x

0

@LeoMessiah najwyżej ktoś inny sobie dorobi ^^

0

@Blanco16 otwórz sobie mecz w 1 oknie, a ramble w 2? ;x

35

@Bruttal jeśli po melanżu piszesz posty w necie, to to wcale nie był melanż

10

@MarcelNJ11 "za długo" xD gość powinien mieć kontrakt do końca kariery

0

@MikusBarca a ja tracę? xD

0

@Coutinho007 lepsze niż krata i poziome pasy

0

@Pawel13sz perm to jeszcze nie koniec, wiem z doświadczenia ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@RonaldoR9 eh...

3

@swayog wystarczyło zrobić poziomą linię pomiędzy pionowymi liniami, a w środku tej poziomej lini wstawić tego sponsora i by wyglądało git, w końcu wzorują się na herbie..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?