Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no nic nie wpada.......
0
@marcin000019 dobry strzał oddał..
0
@VirtuoZ dobrze strzelił
0
dembelelebele..
7
kurłła, robię kanapki, mecz w tle i już słyszę że katastrofalny błąd lengleta w 1 minucie xD
0
@IronSanHybrid ano wywali, po pierwszej bramce psg xD
0
@KORTIS i postanowiłeś zacząć o tym nową dyskusję
0
niech poczekają z fajerwerkami do wieczora, jak zrobimy remontade ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@lucas/catalan ten eddie najlepszy, wziął i umar po zimnych ogniach
8
@bartekvisca chodzi o atencje
4
@KmN 28 to stary? ;x
1
@Mario96w chodzi o świnie z afryki?
0
@grejtxkrzychu już wtedy ustawiali głosowania
0
@Rewolucja123 o karanie niewinnych i pobłażanie winnym
3
@wpwelement ja wszystko widzę, teraz to ci tej 7 nie zapomnę! Z innymi to sobie nie chcesz pogadać? ;x
2
@Khajio mówiłem że od "cycków" to się dopiero zaczyna, najlepsze jeszcze przed nami xD
2
@barcelonaLM chyba 3x pod rząd nie można
0
@poskus przecież to pewnie blef był, jak te jego boty
3
@IronSanHybrid banda decydentów
1
@IronSanHybrid its a prank bro
0
@AlexDark00 znerfili ją w 3 części ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Kapitan_SW oni tych głosów wgl nie liczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Kapitan_SW zapomniałeś o db i naruto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Kapitan_SW mhmhmh lola ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Eoren miał wygłosić oświadczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) @wpwelement
1
@Eoren bez elemelenta nie oglądam
4
@Rewolucja123 oj, nie dawaj mu pretekstu, bo on potrafi nawet bez pretekstu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Encore nie no, aż tak to nie
25
Kto by pomyślał że z sezonu przejściowego bez jakichkolwiek oczekiwań, zrobi się sezon w którym możemy zgarnąć 2 trofea i to nie tymbarku xD Nie pompuje balonika, but if you know what i mean ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
@fcbarcafan19 nie no, sezon jeszcze długi, jeszcze możemy obronić tytuł frajerów