0

no nic nie wpada.......

0

@marcin000019 dobry strzał oddał..

0

@VirtuoZ dobrze strzelił

0

dembelelebele..

7

kurłła, robię kanapki, mecz w tle i już słyszę że katastrofalny błąd lengleta w 1 minucie xD

0

@IronSanHybrid ano wywali, po pierwszej bramce psg xD

0

@KORTIS i postanowiłeś zacząć o tym nową dyskusję

0

niech poczekają z fajerwerkami do wieczora, jak zrobimy remontade ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@lucas/catalan ten eddie najlepszy, wziął i umar po zimnych ogniach

8

@bartekvisca chodzi o atencje

4

@KmN 28 to stary? ;x

1

@Mario96w chodzi o świnie z afryki?

0

@grejtxkrzychu już wtedy ustawiali głosowania

0

@Rewolucja123 o karanie niewinnych i pobłażanie winnym

3

@wpwelement ja wszystko widzę, teraz to ci tej 7 nie zapomnę! Z innymi to sobie nie chcesz pogadać? ;x

2

@Khajio mówiłem że od "cycków" to się dopiero zaczyna, najlepsze jeszcze przed nami xD

2

@barcelonaLM chyba 3x pod rząd nie można

0

@poskus przecież to pewnie blef był, jak te jego boty

3

@IronSanHybrid banda decydentów

1

@IronSanHybrid its a prank bro

0

@AlexDark00 znerfili ją w 3 części ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Kapitan_SW oni tych głosów wgl nie liczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Kapitan_SW zapomniałeś o db i naruto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Kapitan_SW mhmhmh lola ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Eoren miał wygłosić oświadczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) @wpwelement

1

@Eoren bez elemelenta nie oglądam

4

@Rewolucja123 oj, nie dawaj mu pretekstu, bo on potrafi nawet bez pretekstu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Encore nie no, aż tak to nie

25

Kto by pomyślał że z sezonu przejściowego bez jakichkolwiek oczekiwań, zrobi się sezon w którym możemy zgarnąć 2 trofea i to nie tymbarku xD Nie pompuje balonika, but if you know what i mean ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

@fcbarcafan19 nie no, sezon jeszcze długi, jeszcze możemy obronić tytuł frajerów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?