1

można włączyć

0

@LeoMessiah @DaPi ale to już jest od dawna i ja się dopiero teraz skapnąłem, czy coś nowego?

1

Do fifaczy, kiedy oni dodali tą opcję pod Y? ;o
https://zapodaj.net/images/06f77cb4a0950.jpg

0

@Dembouz1899 gdyby Manu wyciągnęło Haalanda i Sancho no to siwy dym

1

@eckov a taka jedna co ją fryzjer krzywo opierdzielił

24

@Jakchcesz można wyłączyć

2

@MaTt_BarcaFan no to przyjdą bez munduru i cały misterny plan w bistu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

15

@MarcelNJ11 who cares

1

@LeoMessi1994 eto eto eto

5

@MESSIah16 ManU>City zawsze i wszędzie, tfu na tych którzy kibicują City tylko ze względu na Guardiole

0

@LuisSalvano oby przegrali

19

@xBoMBoWiECx "rzetelna" "analiza"

1

@SzkolaFify protip - jeśli nie będziesz grał w fife, to liczba bramek które tracisz zmaleje

0

@izabella w argentyńskiej

0

@Ghazul3293 ale to nie na 9, tylko na 10 dopiero.
@Salchent walka będzie w boksie, a warunki są po stronie kasjo, wiec nic nie wiadomo, ale sam liczę na parke

0

@KacperVEB parke coś tam wrzucił że on chętny

0

@abram3k no to czego piszesz że złamana

0

@abram3k co ty gadasz

0

@Ghotti naobiecywali przed startem fify że ikony mogą być wymagane w sbc.. logiczne że chodziło o sbc o najlepsze ikony.. ale to w jakim tempie oni te sbc wypuszczają, oraz jak słabe ikony do tych sbc wkładają.. zaczynam powątpiewać, robiłem je z myślą że sobie je wsadzę do sbc o nazario czy cuś jak w fifie 18/19

0

Ja też nie

0

Odwieczne pytanie fifaczy.. czy warto robić paczki z ikoną? Dzisiaj odpowiemy sobie na to pytanie, gdyż żeby wam na to pytanie odpowiedzieć, otworzyłem nie 1, nie 2, nie 3, a 10 paczek z ikoną. Czy było warto?
https://zapodaj.net/images/62d3ab109ccdd.jpg

Well yes, but actually no.
średnia cena paczki z ikoną - 500k
500k x10=5mln
wartość wszystkich trafionych ikon według xboxa - 3,4 mln
5mln-3,4mln= 1,6mln w oko saurona

0

@JarekS no i Paulinho, dlaczego sprzedali gościa który wszedł do drużyny jak do siebie do domu?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Rosella tyle czasu trzymali w "areszcie", ciekawe ile będą trzymać Bartka zanim wydadzą wyrok xD

2

Są już pierwsze zdjęcia po zatrzymaniu Josepa Marii B.
https://zapodaj.net/images/6a0fb2f068f4f.jpg

0

@clyde z jednej strony zajebiście, a z 2 zajebiście

2

Taki początek marca to ja rozumiem.

0

@MaziFCB przeprowadza test białej rękawiczki bez białej rękawiczki

2

to font musi zrozumieć, że już po ptokach

3

wardęga co siadł na boxdila

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?