Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
można włączyć
0
@LeoMessiah @DaPi ale to już jest od dawna i ja się dopiero teraz skapnąłem, czy coś nowego?
1
Do fifaczy, kiedy oni dodali tą opcję pod Y? ;o
https://zapodaj.net/images/06f77cb4a0950.jpg
0
@Dembouz1899 gdyby Manu wyciągnęło Haalanda i Sancho no to siwy dym
1
@eckov a taka jedna co ją fryzjer krzywo opierdzielił
24
@Jakchcesz można wyłączyć
2
@MaTt_BarcaFan no to przyjdą bez munduru i cały misterny plan w bistu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
15
@MarcelNJ11 who cares
1
@LeoMessi1994 eto eto eto
5
@MESSIah16 ManU>City zawsze i wszędzie, tfu na tych którzy kibicują City tylko ze względu na Guardiole
0
@LuisSalvano oby przegrali
19
@xBoMBoWiECx "rzetelna" "analiza"
1
@SzkolaFify protip - jeśli nie będziesz grał w fife, to liczba bramek które tracisz zmaleje
0
@izabella w argentyńskiej
0
@Ghazul3293 ale to nie na 9, tylko na 10 dopiero.
@Salchent walka będzie w boksie, a warunki są po stronie kasjo, wiec nic nie wiadomo, ale sam liczę na parke
0
@KacperVEB parke coś tam wrzucił że on chętny
0
@abram3k no to czego piszesz że złamana
0
@abram3k co ty gadasz
0
@Ghotti naobiecywali przed startem fify że ikony mogą być wymagane w sbc.. logiczne że chodziło o sbc o najlepsze ikony.. ale to w jakim tempie oni te sbc wypuszczają, oraz jak słabe ikony do tych sbc wkładają.. zaczynam powątpiewać, robiłem je z myślą że sobie je wsadzę do sbc o nazario czy cuś jak w fifie 18/19
0
Ja też nie
0
Odwieczne pytanie fifaczy.. czy warto robić paczki z ikoną? Dzisiaj odpowiemy sobie na to pytanie, gdyż żeby wam na to pytanie odpowiedzieć, otworzyłem nie 1, nie 2, nie 3, a 10 paczek z ikoną. Czy było warto?
https://zapodaj.net/images/62d3ab109ccdd.jpg
Well yes, but actually no.
średnia cena paczki z ikoną - 500k
500k x10=5mln
wartość wszystkich trafionych ikon według xboxa - 3,4 mln
5mln-3,4mln= 1,6mln w oko saurona
0
@JarekS no i Paulinho, dlaczego sprzedali gościa który wszedł do drużyny jak do siebie do domu?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Rosella tyle czasu trzymali w "areszcie", ciekawe ile będą trzymać Bartka zanim wydadzą wyrok xD
2
Są już pierwsze zdjęcia po zatrzymaniu Josepa Marii B.
https://zapodaj.net/images/6a0fb2f068f4f.jpg
0
@clyde z jednej strony zajebiście, a z 2 zajebiście
2
Taki początek marca to ja rozumiem.
0
@MaziFCB przeprowadza test białej rękawiczki bez białej rękawiczki
2
to font musi zrozumieć, że już po ptokach
3
wardęga co siadł na boxdila