Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DaPi jak chce tańsze to niech se kupi logitecha f310/f710, zajebiste pady i polecam
2
@konrad1661 był chyba jeszcze assassins creed syndicate, tylko nie pamiętam czy na epicu
0
@DaPi pada od xo możesz podłączyć nawet kablem od ładowarki do telefonu
1
@koksik2700 elemelenta
0
@LuisSalvano wcale
0
@SamuraJack za mało
0
@4drian0 że ta?
0:33 co to za chore gunwo xD
0
Jakie fajne gierki pamiętacie na ps2?
0
@Encore robi unlocka stone colda w svr2011
0
@LionelM95 co powyciągał teczki na fame xD
0
Kontynuujemy szukanie zainteresowanych, celuje w przynajmniej 20 typa żeby się za to zabrać, kto zainteresowany niech zostawi komentarz/zielonego to zostanie oznaczony przy starcie
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9643547#comment-9643547
4
@IronSanHybrid o czym ty mówisz? przecież to świeżak
1
@Rewolucja123 Panie, metina to ja nawet nie odinstalowałem
0
@4drian0 https://pcsx2.net/
Jadę na emulatorze, moja przerobiona ps2 nie wczytuje niektórych gierek które kiedyś wczytywała, a inne wczytuje normalnie ;c izi sprawa, pykam sobie na pc na padzie od Xboxa, nawet nie musiałem przypisywać klawiszy, a gierki łatwe do ściągnięcia
0
Jakie fajne gierki pamiętacie na ps2, bo sobie właśnie pykam
Budokai Tenkaichi 3
Smackdown vs Raw 2011
Transformers prelude to energon
1
@VamosRakieta to już wolę knoppersa
3
@VamosRakieta tylko grześki, no ewentualnie prince polo
0
@Colon no to nie zaginął tylko poszedł w piz.. ;x
0
@Colon no przecież ci pisałem że zmienił hasło na przypadkowy ciąg liter
0
@Rokita to wystaw 50-100 nizej, nie warto go trzymać
0
@Rokita co ciężko, wystaw na 1h ze 20-30k niżej od najniższej oferty i zejdzie
0
@wpwelement brakuje twojej facjaty w rogu, stylizacja na wesołowską wciąż proponowana
0
@Rokita jakieś 1,5mln za drogi, sprzedaj póki trzyma cenę
1
@Encore równie dobrze mógłbym się tą 100 podetrzeć
0
@masq nah, zostanę przy starej wersji i starym soundtracku ;x
0
@Rewolucja123 nie ujdzie
https://www.futbin.com/21/squad/6299411
1
Kontynuujemy szukanie zainteresowanych, celuje w przynajmniej 20 typa żeby się za to zabrać, kto zainteresowany niech zostawi komentarz/zielonego to zostanie oznaczony przy starcie
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9643547#comment-9643547
1
@Colon amazing tackle from alex sandro
2
@MontelQ losowanie makłowicza?
0
@Thomas99PL nie wiem, ale wieczorami słychać z okna jakieś płacze na rambli, kto to może być?