0

@DaPi jak chce tańsze to niech se kupi logitecha f310/f710, zajebiste pady i polecam

2

@konrad1661 był chyba jeszcze assassins creed syndicate, tylko nie pamiętam czy na epicu

0

@DaPi pada od xo możesz podłączyć nawet kablem od ładowarki do telefonu

1

@koksik2700 elemelenta

0

@LuisSalvano wcale

0

@SamuraJack za mało

0

@4drian0 że ta?


0:33 co to za chore gunwo xD

0

Jakie fajne gierki pamiętacie na ps2?

0

@Encore robi unlocka stone colda w svr2011

0

@LionelM95 co powyciągał teczki na fame xD

0

Kontynuujemy szukanie zainteresowanych, celuje w przynajmniej 20 typa żeby się za to zabrać, kto zainteresowany niech zostawi komentarz/zielonego to zostanie oznaczony przy starcie

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9643547#comment-9643547

4

@IronSanHybrid o czym ty mówisz? przecież to świeżak

1

@Rewolucja123 Panie, metina to ja nawet nie odinstalowałem

0

@4drian0 https://pcsx2.net/
Jadę na emulatorze, moja przerobiona ps2 nie wczytuje niektórych gierek które kiedyś wczytywała, a inne wczytuje normalnie ;c izi sprawa, pykam sobie na pc na padzie od Xboxa, nawet nie musiałem przypisywać klawiszy, a gierki łatwe do ściągnięcia

0

Jakie fajne gierki pamiętacie na ps2, bo sobie właśnie pykam
Budokai Tenkaichi 3
Smackdown vs Raw 2011
Transformers prelude to energon

1

@VamosRakieta to już wolę knoppersa

3

@VamosRakieta tylko grześki, no ewentualnie prince polo

0

@Colon no to nie zaginął tylko poszedł w piz.. ;x

0

@Colon no przecież ci pisałem że zmienił hasło na przypadkowy ciąg liter

0

@Rokita to wystaw 50-100 nizej, nie warto go trzymać

0

@Rokita co ciężko, wystaw na 1h ze 20-30k niżej od najniższej oferty i zejdzie

0

@wpwelement brakuje twojej facjaty w rogu, stylizacja na wesołowską wciąż proponowana

0

@Rokita jakieś 1,5mln za drogi, sprzedaj póki trzyma cenę

1

@Encore równie dobrze mógłbym się tą 100 podetrzeć

0

@masq nah, zostanę przy starej wersji i starym soundtracku ;x


0

1

Kontynuujemy szukanie zainteresowanych, celuje w przynajmniej 20 typa żeby się za to zabrać, kto zainteresowany niech zostawi komentarz/zielonego to zostanie oznaczony przy starcie

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9643547#comment-9643547

1

@Colon amazing tackle from alex sandro

2

@MontelQ losowanie makłowicza?

0

@Thomas99PL nie wiem, ale wieczorami słychać z okna jakieś płacze na rambli, kto to może być?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?