Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano powiedzmy sobie szczerze
12
@Ramos9248 obetnę jej paznokcie żeby mnie nie porysowała ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
1
@NaFazieHitman ale jak to, tak bez ankiety?
0
@FC1899Barca mowa o tych "mandatach" które unieważniają w sądzie? bo jak nie, to jego wina ;f
3
@VamosRakieta za marzenia nie karają
0
@Tomifcbarca .. zapodaj.net
0
@Tomifcbarca zrób zdjęcie
1
@pele1282 takie są fakty
0
@Tomifcbarca ???
5
@PopekMonster garnek
0
@tristan87 biedne atleti i chelsea
0
@Striker ja jak dzisiaj ruszałem, zrobiłem tylko kroka do przodu autem i stanąłem, udało się cofnąć i odsnieżałem butem ;f
1
@DaPi Messiemu
0
@ElKamil żebym ja pod blokiem musiał sobie butem torować drogę od auta do jezdni, to jakiś żart, dokąd zmierzamy?
0
13 godzina, a na całym parkingu śniegu po kolana, znowu zima zaskoczyła drogowców i nie ma komu odśnieżać..
0
fejm ememej 1 konfa
0
@Czajka90 4/5, dobry body type, dobre traity i staty wymaksowane do 99, nic tylko grać
4
@PatrychoO ha tfu
0
kolejny..
0
@jakub1906 O co się rozchodzi
1
@Cariones 4-2-3-1 bruno śpo, rashford n
https://www.futbin.com/21/squad/5936433
0
@Cariones pokaż skład, budżet, platformę, kto wymienny a kto nie, pomyślimy
ps. czego żeś tych paczek na toty nie otworzył? ;x
1
@Cariones meh, oczekiwałem więcej
0
@Kondziubarca jak to co, sąd anuluje xd
1
@FafitFCB no ja też właśnie skończyłem wyjaśniać tych słabiaków w fifce i tonali odblokowany
0
ten roast najmana to jakaś żenua, odpaliłem na yt "najlepsze" momenty.. dzizus jaki wstyd
0
@lucas/catalan to po edycji już nie takie fajne
1
@lucas/catalan fajna ta fotka z najnowszej produkcji
7
@ksobi sam nie porucha to i psu nie da
8
@NaFazieHitman wingardium leviosaa aaaaaa ron stop aaaaa
No z automatu mam to w głowie xD