1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

raz dostał w ryj i koniec, nawet się nie przewrócił tylko sędzia podbiegł i stop xD

2

kłopoty, kłopoty nejmena, dyskwalifikacja chyba

1

kopie jak cham pod sklepem

2

nejmen walczy

0

@socha nie no bonus to jest poziom niedostępny dla nikogo, taksówkarz przypakował chociaż

0

Dzisiaj nejmen znowu kończy karierę, jakie typy? dyskwalifikacja? kontuzja? a może dostanie fpiertal od taksówkarza?

0

@PatrychoO overpriced

3

@koksik2700 Powiedzmy sobie szczerze, przyszedłeś tu tylko po to, żeby móc zebrać zielone.

13

@LeoMessi1994 na napęd

0

@AlexDark00 mi też nie, ale na 8 zgraniach wystarczy

1

@AlexDark00 zrób tego reiniera, jeden dzień roboty jak przysiądziesz, kozak jest

5

@PanPatrykk wszystko zależy od sprzedaży graczy typu Coutinho, Firpo, Braithwaite

0

@Qlewer wygooglowałeś teraz czy już wiedziałeś? ^^

1

Skacze sobie po kanałach, trafiam na zoom tv i co widzę? Jakaś magia nagości, 2 chłopów na waleta stoi i przychodzi goła baba, która wybiera z kim idzie na randke, wtf

1

@IronSanHybrid moim zdaniem to nie ma tak, że polecamy albo że odradzamy

0

@KORTIS a ze znajomym idzie zagrać? I co ile wyłączają serwery?

0

@KORTIS why 18>20? Jak z retro postaciami typu retro lesnar, no i jak z trybem online jeśli jest

0

Jest tu jakiś regularny gracz wwe2k? Ostatnie co grałem to svr2011, która z gier które wyszły potem jest najlepsza?

3

@Tomek_TF jedna z najbardziej wnerwiających rzeczy przy kompilacjach, itp. to jakieś efekty z dupy i ujowa muzyka w tle..

0

@Krzychu1010 17=18>19>20
= znaczy równie dobra, nie taka sama

0

@Ojciec5tkidzieci Otóż nie, gdyż ponieważ dlatego że nie.

0

5

mój sekstet jest lepszy niż twój

1

@Bobo25 a co on dopuszcza

0

@Azi chyba nie zrozumiałeś.. SĘDZIA MÓWI VAROWI czy coś było czy nie

0

@Rewolucja123 co był? przeczytałeś co napisałem? SĘDZIA MÓWI VAROWI czy coś było czy nie, a powinno być na odwrót.

3

"Lahoz miał jednak powiedzieć osobom obsługującym system, że do przewinienia doszło poza „szesnastką” "
ten var to parodia, sędzia mówi varowi czy coś było czy nie

33

"Lahoz miał jednak powiedzieć osobom obsługującym system, że do przewinienia doszło poza „szesnastką” "
to jakiś żart? to sędzia ma mówić varowi czy coś było czy nie?

5

@Foton gdyby w internecie o tym proteście nie pisali, to bym nawet o nim nie wiedział xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?