Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
raz dostał w ryj i koniec, nawet się nie przewrócił tylko sędzia podbiegł i stop xD
2
kłopoty, kłopoty nejmena, dyskwalifikacja chyba
1
kopie jak cham pod sklepem
2
nejmen walczy
0
@socha nie no bonus to jest poziom niedostępny dla nikogo, taksówkarz przypakował chociaż
0
Dzisiaj nejmen znowu kończy karierę, jakie typy? dyskwalifikacja? kontuzja? a może dostanie fpiertal od taksówkarza?
0
@PatrychoO overpriced
3
@koksik2700 Powiedzmy sobie szczerze, przyszedłeś tu tylko po to, żeby móc zebrać zielone.
13
@LeoMessi1994 na napęd
0
@AlexDark00 mi też nie, ale na 8 zgraniach wystarczy
1
@AlexDark00 zrób tego reiniera, jeden dzień roboty jak przysiądziesz, kozak jest
5
@PanPatrykk wszystko zależy od sprzedaży graczy typu Coutinho, Firpo, Braithwaite
0
@Qlewer wygooglowałeś teraz czy już wiedziałeś? ^^
1
Skacze sobie po kanałach, trafiam na zoom tv i co widzę? Jakaś magia nagości, 2 chłopów na waleta stoi i przychodzi goła baba, która wybiera z kim idzie na randke, wtf
1
@IronSanHybrid moim zdaniem to nie ma tak, że polecamy albo że odradzamy
0
@KORTIS a ze znajomym idzie zagrać? I co ile wyłączają serwery?
0
@KORTIS why 18>20? Jak z retro postaciami typu retro lesnar, no i jak z trybem online jeśli jest
0
Jest tu jakiś regularny gracz wwe2k? Ostatnie co grałem to svr2011, która z gier które wyszły potem jest najlepsza?
3
@Tomek_TF jedna z najbardziej wnerwiających rzeczy przy kompilacjach, itp. to jakieś efekty z dupy i ujowa muzyka w tle..
0
@Krzychu1010 17=18>19>20
= znaczy równie dobra, nie taka sama
0
@Ojciec5tkidzieci Otóż nie, gdyż ponieważ dlatego że nie.
0
@Ojciec5tkidzieci nie
5
mój sekstet jest lepszy niż twój
1
@Bobo25 a co on dopuszcza
0
@Azi chyba nie zrozumiałeś.. SĘDZIA MÓWI VAROWI czy coś było czy nie
0
@Rewolucja123 co był? przeczytałeś co napisałem? SĘDZIA MÓWI VAROWI czy coś było czy nie, a powinno być na odwrót.
3
"Lahoz miał jednak powiedzieć osobom obsługującym system, że do przewinienia doszło poza „szesnastką” "
ten var to parodia, sędzia mówi varowi czy coś było czy nie
33
"Lahoz miał jednak powiedzieć osobom obsługującym system, że do przewinienia doszło poza „szesnastką” "
to jakiś żart? to sędzia ma mówić varowi czy coś było czy nie?
5
@Foton gdyby w internecie o tym proteście nie pisali, to bym nawet o nim nie wiedział xd