Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@arraco a nie o kant? xD
3
@DonAndrzejos waggins
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Promes kosuje krewnych, Onana bierze towar od Neresa, a o Hallerze zapomnieli. I tak to właśnie jest.
4
No ładnie, bonzo im płytę główną zhakował
https://zapodaj.net/images/daca5c48e23d4.jpg
2
@DaPi odszedł z dopłatą i bez następcy do głównego rywala w lidze u którego gra pierwsze skrzypce, to ma być powód do cieszenia? A Koeman nie miał nic do gadania, bo miał powiedziane od początku, że ten gość tu grał nie będzie.
0
@fcb710 jaką sytuację
1
@TR3YWAY nic mi nie udowodnią!
0
@deyna2018 w fortnajta chyba tak ;x
4
@Sulimo spokojnie, bi wyrwie chwasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
9
@kaamil1910 przecież tam nie ma filmów z jego ręką
3
@Bartek22 w punkt
2
nie warto było, nie warto było zrobić nic... a szkoda gadać, szkoda strzępić ryja
0
@patry295 co tak ostro potter
1
@CatalanDream chyba ten
https://i.ytimg.com/vi/aZ5mQhDrnwc/hqdefault.jpg
1
@BARCA_FOR_EVER gość jest sam sobie winny
0
@MarcelNJ11 strimsworld
0
@MarcelNJ11 wolisz obejrzeć powtórkę royal rumble, zamiast mecz na żywo, żeby obejrzeć potem powtórkę meczu xd na desirulez obejrzysz royal rumble kiedy chcesz
ps. wystarczy odpalić stream po eng, one nie tną ;f
0
@macio_944 kopalnia zielonych
0
@BarcaInfo a mógł obniżyć w fifce sbc z premier league o 20k....
0
@kryhaa i tak i nie, szybki, zwinny no i ma te wszystkie cechy z unikalnego stylu gry, ale jego słabsza noga potrafi nie trafić sweaty gola, a jego lepsza.. powiem tak, lucas moura naprawdę ma lepsze strzały, zagrałem nim ponad 300 meczy na ps i zrobił niesamowite staty jak na ps, mogę ci potem podrzucić screena jakie liczby wykręcił u mnie na rivalsach i fut champions.
0
@chavez chyba taki, pomyśli się, bo 2 mln sobie leżą i czekają na icon sbc
https://zapodaj.net/images/b63dc742bd090.jpg
Ale kimmicha i tak sprzedam, wolę kolejne 2 mln ;d
2
Ah shit, here we go again.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/images/bac37726ca20e.jpg
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9552575#comment-9552575
0
@MesQueUnClub_87 cały czas widzisz jego posty, mimo że zasłonięte, brednia.
9
@amanter jak Firpo i Coutinho pogonią to już będzie sukces
0
@zadafcb i o to tyle szumu? O jakieś taśmy dźwiękowe? Phi
0
@lucas/catalan kakao też?
2
@lucas/catalan jaki jest jej repertuar usług? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
@BarcaInfo
"Jesteśmy na stronie sportowej, która dotyczy głównie Barcelony, a Ty tutaj rozkręciłeś sobie pokój polityczny, który bardzo źle wpływa na innych Użytkowników."
Ten fragment można rozbić o kant tyłka, ponieważ można to samo powiedzieć o wszystkim, np. przester.
"Wiem, że to jest La Rambla, a͟l͟e͟ ͟d͟o͟k͟o͟n͟a͟m͟ ͟s͟t͟a͟r͟a͟ń͟ ͟b͟y͟ ͟u͟s͟u͟n͟ą͟ć͟ ͟z͟ ͟t͟e͟g͟o͟ ͟m͟i͟e͟j͟s͟c͟a͟ tak "rakowe" wpisy, które oprócz kłótni i syfu nie wnoszą zupełnie nic."
Do tego fragmentu komentarz zbędny ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
8
@FanBarcy22 edge