0

@Cariones przecież pisałem że będą też darmowe gry(po równo), więc możesz sprowadzić przeciwnika do dajmy na to szachów na przeglądarce ;x

2

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9643547#comment-9643547
Kto chce być oznaczony przy ewentualnym starcie, niech zostawi komentarz/zielonego.

1

@DaPi tu miał być twój ulubiony komentarz

5

@kaamil1910 przecież już znieśli godziny dla seniora ^^

1

@PatrychoO bukaku

3

@robsesh crazy froga?

0

@jeyx77x z zamykaniem karty przez użytkownika? xD

16

@th@les na pocieszenie - i tak byśmy nie przeczytali

1

@Walker aaaale otwór, widać że używana ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@4drian0 panie, słowa których powinieneś użyć to "kurłła halyna, jak za darmo to idę"

2

Osoby chętne niech zostawią komentarz lub zielonego, to przy ewentualnym starcie będę oznaczał
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9643547#comment-96435471

13

Bylibyście zainteresowani ramblowym turniejem gierkowym? Poniżej objaśnienie jak by to miało wyglądać:

1. Sporządzamy wspólnie listę gierek - zarówno darmowych jak i płatnych.
2. Robimy drzewko turniejowe spośród osób które się zgłosiły i losujemy pary.
3. W co będzie grać dana para? To jest najlepsze, bo spośród naszej listy gier, gracze będą na zmianę odrzucać po jednej grze aż zostanie 1, więc jak ktoś danej gry mieć nie będzie(albo mu nie będzie działać), to będzie ją odrzucał w pierwszej kolejności :)
4. Zwycięzca danej pary będzie wybierany na podstawie best of 3, wybierzecie 3 gierki i w każdą zagracie tylko raz.
5. Platformą będzie pc(chyba że dana para posiada taką samą konsolę, to może się dogadać między sobą)
6. Żadnych nagród nie przewiduje, inicjatywa 4fun, co najwyżej uścisk prezesa.

Bylibyście chętni na takie coś? A może byście to jakoś sami urozmaicili?

0

@pt9 ja go na początku gry trafiłem ;x to i tak mało meczy, a fut champions gram do g3, ostatnio nawet do s1 bo mi się nie chce
A tryhard to był w fifie 18 jak się pojawiły icony i było wiadome że będą wszystkie w sbc, no musiałem mieć dinho https://zapodaj.net/images/baf5ae1368cbc.jpg

1

@LuisSalvano no no



16

Komentarz usunięty

0

@ansukapi jeśli nie umie handlować to z nagród cotygodniowych wyciągnie może ze 100k jak będzie brał coinsy za rivalsy, a w takim tempie to uzbiera na taki skład po totsach

0

@ansukapi z jaką resztą? xD jak przeciętny skład szarego kowalskiego wygląda w najgorszym wypadku tak https://www.futbin.com/21/squad/6207912

33

@DaPi bi + elemelent

0

@AdixMessiNeymar1011 testowałem go też na n, ale on nawet sweaty gole pudłuje ze słabszej, niedopuszczalne

0

@pt9 a jak sobie porównam nedveda z cucurellą, to dla mnie to zbędny wydatek

0

@pt9 nie no nedvedem na śpd to grał nie będę, mam rooneya i z ławki wpuszczam na śpd, a fati to jest zagadka, staty takie se, a w formacji 4231 gdzie główną rolę robi śpo i n wykręcił takie staty https://zapodaj.net/a843e83c24399.jpg.html , szybki, zwinny, a finezja po długim wchodzi jak w masło, jak dla mnie lepszy od fb cr7
@kamiVeB bardzo mi przeszkadza 3 słabszej, poza tym salah to raczej skrzydło, a rashford u mnie jedzie na n i jest czołgiem https://zapodaj.net/images/233cbf88df4b4.jpg
a if walkera to marnowanie coinsów jak dla mnie, za mały boost względem zwykłej karty

poza tym mam chyba wszystkie karty z zadań
PS. i nie, nie nabijałem w squad battles ;x

0

@AdixMessiNeymar1011 dopiero co mu zrobiłem wyjebongo ze składu, wolę grać felixem na skrzydle niż tym partaczem, btw gram 4231 z rashfordem na n i bruno na śpo

0

https://zapodaj.net/images/1ce9a97e3f6df.jpg
Pomysły na zmiany? W sensie kreatywniejsze niż Mbappe+Neymar

2

@Dembouz1899 przypomnij sobie world cup z fify 18 gdzie wszyscy po 2-3 dniach mieli full icon składy i już ci nie będzie imponować ;x

0

@deyna2018 co to znaczy każdy? a są jakieś inne od xboxa one? ^^

0

@DaPi jak karierka, to nie kupuj tylko ściągnij ;c

0

@BARCA_FOR_EVER przestań kasować historię przeglądania

45

@Janiama przecież te analizy od samego początku można było rozbić o kant tyłka

1

@DaPi patchyk wleciał i się skończyło babki sranie

0

@Kamiloza91 dostał w ryj i sędzia przerwał że niby ko, tyle że najman nawet się nie przewrócił, a no i jeszcze powiedział ałaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?