Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kapitan_SW przymierzam się do maca ;x
0
@macio_944 oberyn zawsze na propsie
1
@VamosRakieta ha tfu
2
xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@BaroPodertos na dobrą sprawę to jest kot w worku, Laporta jedyny kumaty
2
ale bym mięsko z grilla wrzucił na ruszt.. śnieg mnie nie powstrzyma
0
@KmN przecież tvp nie strajkuje
0
@AlexDark00 lepszych opcji nie ma za 15 poziom, zrób jeszcze tonaliego i można coś kręcić z serie a
1
@IronSanHybrid elemelent musi odejść!
1
@Pogba oni jeszcze nie nakradli
1
@norbi77 nieeeeee
4
Ja też zastrajkuje i tak jak nigdy nie włączałem telewizora, tak dalej nie będę go włączał, a co.
1
@PatrychoO no cóż
https://thumbs.gfycat.com/DisguisedExcellentBooby-size_restricted.gif
1
@Szpenser kamikaze kurłła
3
@Mario96w nie da? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@LeoMessi1994 w pistu z cywilizacją
0
@paweldunajecfcb było
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
54
Mówcie co chcecie, ale biorąc pod uwagę straty kadrowe spowodowane kontuzjami i Bartomeu - Koeman robi świetną robotę. Sezon przejściowy, a mimo to drużyna walczy do końca, mają siłę biegać do końca, chce się to oglądać.
5
@Kettger zapomniałem dopisać handcuff i forced, albo jak by sobie utknęła gdzieś tudzież przebrała za moderatora fcbarca bo lubię cosplaye ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Kettger a kiedyś przestałem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
13
@AnnaMarianna bj, dp, anal
1
@AV0CAD0 dogshit
1
@NaFazieHitman czytam komentarze i widzę filmik jak robił na niej akcje z wwe ;x należało się
0
@monsterrize przyjdą tylko jeśli uda się sprzedać Coutinho i Braitwaitea za rozsądny hajs, co w przypadku obu wcale nie jest takie pewne
0
@Quavosk grubszy o kolejne bramki
0
@LuisSalvano neymar 30 by nie dostał? xD dali by mu i 100
25
Tak dla przypomnienia - wciąż płacimy Suarezowi żeby grał dla Atletico.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika