0

@Kapitan_SW przymierzam się do maca ;x

0

@macio_944 oberyn zawsze na propsie

1

@VamosRakieta ha tfu

2

xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@BaroPodertos na dobrą sprawę to jest kot w worku, Laporta jedyny kumaty

2

ale bym mięsko z grilla wrzucił na ruszt.. śnieg mnie nie powstrzyma

0

@KmN przecież tvp nie strajkuje

0

@AlexDark00 lepszych opcji nie ma za 15 poziom, zrób jeszcze tonaliego i można coś kręcić z serie a

1

@IronSanHybrid elemelent musi odejść!

1

@Pogba oni jeszcze nie nakradli

1

@norbi77 nieeeeee

4

Ja też zastrajkuje i tak jak nigdy nie włączałem telewizora, tak dalej nie będę go włączał, a co.

1

@Szpenser kamikaze kurłła

3

@Mario96w nie da? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@LeoMessi1994 w pistu z cywilizacją

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

54

Mówcie co chcecie, ale biorąc pod uwagę straty kadrowe spowodowane kontuzjami i Bartomeu - Koeman robi świetną robotę. Sezon przejściowy, a mimo to drużyna walczy do końca, mają siłę biegać do końca, chce się to oglądać.

5

@Kettger zapomniałem dopisać handcuff i forced, albo jak by sobie utknęła gdzieś tudzież przebrała za moderatora fcbarca bo lubię cosplaye ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Kettger a kiedyś przestałem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

13

@AnnaMarianna bj, dp, anal

1

@AV0CAD0 dogshit

1

@NaFazieHitman czytam komentarze i widzę filmik jak robił na niej akcje z wwe ;x należało się

0

@monsterrize przyjdą tylko jeśli uda się sprzedać Coutinho i Braitwaitea za rozsądny hajs, co w przypadku obu wcale nie jest takie pewne

0

@Quavosk grubszy o kolejne bramki

0

@LuisSalvano neymar 30 by nie dostał? xD dali by mu i 100

25

Tak dla przypomnienia - wciąż płacimy Suarezowi żeby grał dla Atletico.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?