Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Witekk10 nie dość że strona skacze, to jeszcze to
2
@koksik2700 straszyłem dziewczyny w szkole tym palcem z postawionym w pion paznokciem xD to były czasy
2
@koksik2700 kiedyś za dzieciaka miałem przytrzaśniętego kciuka drzwiami od samochodu(nie pytaj xD). Paznokieć cały czarny się zrobił, zabrali mnie do majstra na szpitalu, ten wyjął jakąś pęsetę i na żywca wbił mi pod paznokcia bez żadnego znieczulenia, poszła jucha, a ja myślę my time has come. Zawinął potem kciuka w bandaż i dał jakiś preparat do maczania, że niby paznokieć sam odpadnie.. po pewnym czasie ten paznokieć podnosiłem jak maskę w samochodzie xD
1
@tomek8756 kanarzy go nienawidzą
0
@LeoMessi1994 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@MaTt_BarcaFan hermiona w 3 go używała ;x
0
@Pilka_jest_okragla jestem w stanie uwierzyć w próbę jego pozyskania, nie stać nas na nic, amigos Messiego, wciąż top napadzior
0
@LeoMessi1994 to trzeba usiąść na spokojnie i obejrzeć
1
@BarcaInfo oszukali go, banda decydentów
1
@avexavi boli go ta lepsza część Manchesteru
0
@koszol nie za darmo, tylko z naszą dopłatą ;x
4
@Piotr,1985 lepszy tots rok temu niż teraz toty ;x
1
@GadulkiGembulki jest na okladce, prowadzone sondy pokazywaly top 3 lewy, cr, messi z 50 paroma %, około 30% nad 4 miejscem, ale wiadomo ea i ich gwiazda z okładki
https://pbs.twimg.com/media/EruRwl9XcAEwhia?format=jpg&name=900x900
0
@TheMugShot https://demotywatory.pl/uploads/202011/1606297889_phl2zx_fb_plus.jpg
ea na wstępie sobie zastrzegło że poza głosowaniem to i tak oni mają ostateczne słowo czy coś w tym stylu
0
@pele1282 będzie jako 12 toty pewnikiem
0
@Fabik87 my go nie sprzedaliśmy, tylko dopłaciliśmy żeby poszedł wzmocnić rywala
4
@Janiama jak na ramblowskiego najmana przystało
0
@Fawrf w punkt
2
@jedrek7000 piękny link, nie zapomnę go nigdy
23
dobra żona
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/08/7W26bjVRLxTvCAieUlZYB8vFuwqGhrZw.mp4
0
@ranger3120 najpierw ci wyrwą 2 z 1 strony, a tydzień później 2 z 2 strony. Najpierw rozcinają dziąsło, a potem małą piłą rżną ząb na pół i dopiero wyrywają, ślinisz się jak świnia, ale asystentka na bieżąco zasysa, po wszystkim może ci morda spuchnąć na kilka dni, ale nie musi.
4
@AlexDark00 oglądasz powtórki? To przez ciebie społeczność fify jest taka toxic!
1
@MesQueUnClub_87 ja wam powiem tylko tyle
2
@Nano22 wgl ja myślałem że on pije do tej akcji sprzed kilku dni, gdzie kasowali wybryki bi, a tu chodzi o jakąś zjebke xD
2
@Nano22 nie szukaj u nich sensu czy logiki
0
@ObiektywnyKibic121 ea na samym wstępie sobie zastrzegło że toty będzie na podstawie głosów i kogoś tam od nich ;)
1
@Rust_Cohle krótko
https://demotywatory.pl/uploads/202011/1606297889_phl2zx_fb_plus.jpg
3
@ranger3120 -4 do mądrości
0
@Ghotti i tak będzie, jak nie w 11 to jako ten 12 toty
0
Komentarz usunięty