2

@Witekk10 nie dość że strona skacze, to jeszcze to

2

@koksik2700 straszyłem dziewczyny w szkole tym palcem z postawionym w pion paznokciem xD to były czasy

2

@koksik2700 kiedyś za dzieciaka miałem przytrzaśniętego kciuka drzwiami od samochodu(nie pytaj xD). Paznokieć cały czarny się zrobił, zabrali mnie do majstra na szpitalu, ten wyjął jakąś pęsetę i na żywca wbił mi pod paznokcia bez żadnego znieczulenia, poszła jucha, a ja myślę my time has come. Zawinął potem kciuka w bandaż i dał jakiś preparat do maczania, że niby paznokieć sam odpadnie.. po pewnym czasie ten paznokieć podnosiłem jak maskę w samochodzie xD

1

@tomek8756 kanarzy go nienawidzą

0

@LeoMessi1994 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@MaTt_BarcaFan hermiona w 3 go używała ;x

0

@Pilka_jest_okragla jestem w stanie uwierzyć w próbę jego pozyskania, nie stać nas na nic, amigos Messiego, wciąż top napadzior

0

@LeoMessi1994 to trzeba usiąść na spokojnie i obejrzeć

1

@BarcaInfo oszukali go, banda decydentów

1

@avexavi boli go ta lepsza część Manchesteru

0

@koszol nie za darmo, tylko z naszą dopłatą ;x

4

@Piotr,1985 lepszy tots rok temu niż teraz toty ;x

1

@GadulkiGembulki jest na okladce, prowadzone sondy pokazywaly top 3 lewy, cr, messi z 50 paroma %, około 30% nad 4 miejscem, ale wiadomo ea i ich gwiazda z okładki
https://pbs.twimg.com/media/EruRwl9XcAEwhia?format=jpg&name=900x900

0

@TheMugShot https://demotywatory.pl/uploads/202011/1606297889_phl2zx_fb_plus.jpg
ea na wstępie sobie zastrzegło że poza głosowaniem to i tak oni mają ostateczne słowo czy coś w tym stylu

0

@pele1282 będzie jako 12 toty pewnikiem

0

@Fabik87 my go nie sprzedaliśmy, tylko dopłaciliśmy żeby poszedł wzmocnić rywala

4

@Janiama jak na ramblowskiego najmana przystało

0

@Fawrf w punkt

2

@jedrek7000 piękny link, nie zapomnę go nigdy

0

@ranger3120 najpierw ci wyrwą 2 z 1 strony, a tydzień później 2 z 2 strony. Najpierw rozcinają dziąsło, a potem małą piłą rżną ząb na pół i dopiero wyrywają, ślinisz się jak świnia, ale asystentka na bieżąco zasysa, po wszystkim może ci morda spuchnąć na kilka dni, ale nie musi.

4

@AlexDark00 oglądasz powtórki? To przez ciebie społeczność fify jest taka toxic!

1

@MesQueUnClub_87 ja wam powiem tylko tyle


2

@Nano22 wgl ja myślałem że on pije do tej akcji sprzed kilku dni, gdzie kasowali wybryki bi, a tu chodzi o jakąś zjebke xD

2

@Nano22 nie szukaj u nich sensu czy logiki

0

@ObiektywnyKibic121 ea na samym wstępie sobie zastrzegło że toty będzie na podstawie głosów i kogoś tam od nich ;)

3

@ranger3120 -4 do mądrości

0

@Ghotti i tak będzie, jak nie w 11 to jako ten 12 toty

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?