0

to niezły messi

0

hahahahah xDDDD

1

"xD" nic więcej

0

@Ghotti pewnie niewymienne z icon sbc

1

@Sectumsempra ale za sedorfa chyba bym dał Bruno mimo wszystko, to jest najlepsza karta w grze jak dla mnie(Nie licząc wiadomych ikon), a jego toty będzie chory

1

2

@Marlon85 tlen to doping, proste

8

@Janas11224 zaraza

0

@Gaucho nie

0

@Sectumsempra ty też masz gorsze połączenie? jakie opóźnienie ci pokazuje? bo przed meczem niby zielone 40-50, a potem w meczu te zasrane ikonki spadku połączenia i co chwile je mam -.-

1

@Sectumsempra a sytuacja w której tylko jeden z graczy ma pauzę, a drugi gra też mi się przytrafiła kilka razy, za każdym razem był disconect

2

@Sectumsempra od miesiąca mam takie lagi że suty opadają, nigdy w fifie nie miałem gorszego połączenia niż 40-50 ms, teraz mi skacze do 80/120 ms, gra się potrafi zaciąć na 2 sekundy, a potem oglądam w 10x szybszym tempie co się wydarzyło.. tragedia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Pogba źródło: no kurłła mówię ci

0

@macio_944 Adam Badowski - a więc to ten łeb odpowiada za tą brednie.. fpp zamiast tpp, równie dobrze mogli wywalić cały kreator postaci

1

lubicie odgrzewane żarcie? ;x


0

@Maniek9444 anulowali bo ustawione

0

@tadzik447 już promki na cyberbuga? xd

3

@DanielVeB piszą twita że zdobyli xD

1

@Katalończyk 99 ustawione

6

@Esteban_ Panie, czecia w nocy jest

1

@VenoM bo i tak nie gra, odciąży budżet, a nuż odpali

0

@maciestek idziemy expić

6

Deszcz? Litości, ja mam tylko 256mb ramu.

0

@lucas/catalan na grzyba 2 linki do tej samej dyskusji

0

@kkbarca to ten czip

0

@BarcaInfo EDGAREM militao? xD

0

@DanielOOL o co pytają? ;c

2

@Ratamahatta poderżnięte gardło też? a to ..

0

@barcadreed chętnie się zrzucę na nieistniejącą stronę, by w końcu mogła powstać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?