Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to niezły messi
0
hahahahah xDDDD
1
"xD" nic więcej
0
@Ghotti pewnie niewymienne z icon sbc
1
@Sectumsempra ale za sedorfa chyba bym dał Bruno mimo wszystko, to jest najlepsza karta w grze jak dla mnie(Nie licząc wiadomych ikon), a jego toty będzie chory
1
@Sectumsempra ten 2
2
@Marlon85 tlen to doping, proste
8
@Janas11224 zaraza
0
@Gaucho nie
0
@Sectumsempra ty też masz gorsze połączenie? jakie opóźnienie ci pokazuje? bo przed meczem niby zielone 40-50, a potem w meczu te zasrane ikonki spadku połączenia i co chwile je mam -.-
1
@Sectumsempra a sytuacja w której tylko jeden z graczy ma pauzę, a drugi gra też mi się przytrafiła kilka razy, za każdym razem był disconect
2
@Sectumsempra od miesiąca mam takie lagi że suty opadają, nigdy w fifie nie miałem gorszego połączenia niż 40-50 ms, teraz mi skacze do 80/120 ms, gra się potrafi zaciąć na 2 sekundy, a potem oglądam w 10x szybszym tempie co się wydarzyło.. tragedia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Pogba źródło: no kurłła mówię ci
0
@macio_944 Adam Badowski - a więc to ten łeb odpowiada za tą brednie.. fpp zamiast tpp, równie dobrze mogli wywalić cały kreator postaci
1
lubicie odgrzewane żarcie? ;x
0
@Maniek9444 anulowali bo ustawione
0
@tadzik447 już promki na cyberbuga? xd
3
@DanielVeB piszą twita że zdobyli xD
1
@Katalończyk 99 ustawione
6
@Esteban_ Panie, czecia w nocy jest
1
@VenoM bo i tak nie gra, odciąży budżet, a nuż odpali
0
@maciestek idziemy expić
6
Deszcz? Litości, ja mam tylko 256mb ramu.
0
@lucas/catalan na grzyba 2 linki do tej samej dyskusji
0
@kkbarca to ten czip
0
@BarcaInfo EDGAREM militao? xD
0
@DanielOOL o co pytają? ;c
2
@Ratamahatta poderżnięte gardło też? a to ..
0
@barcadreed chętnie się zrzucę na nieistniejącą stronę, by w końcu mogła powstać