0

@lucas/catalan no widzę, nawet nie odmieniłeś xD eloa

0

@lucas/catalan dodaj eloe lombard

0

@Messibestplayerintheworld wyczekałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@HERORICH2 ,,,,,,,,,,,,,,,,,,
bo widzę że mało masz

0

@DaPi tylko moderację, znam ich na wylot

0

@Sectumsempra a co tam udanego

0

@tristan87 ramblowski Najman, no i Sławek

0

@LakiLuke ommmmmm

5

@Jakchcesz przecież ty nie masz dziewczyny

0

@Sectumsempra zostaw tego bruno, jest op

0

@Krzywy95 ktoś musi podkładać głos pod ciri w wiedźminie 4 ;x redzi posmarowali

14

@Pertezm fifa

2

@cules100pro zwyzywałem go od sławków

1

@codemat https://zapodaj.net/images/9cbbdf1efac12.jpg
Muahahaa, stronę naprawiłeś? ;x

16

To chyba jedyny serwis na którym nazwanie kogoś po imieniu może zostać odebrane jako obraza xd

0

@Cvzx dzieje khorinis 2077

2

Komentarz usunięty

3

@mientusek1407 to top midfielder

1

@Ojciec5tkidzieci a jeszcze recepty nie wziąłem

2

200 za wizytę, 250 za badanie krwi i klocka.. toż to rozbój

2

Komentarz usunięty

0

@LuisSalvano Messi nawet nie pojechał z drużyną xD

0

@LuisSalvano jesteś nakręcony bo Leo się odblokował, rzecz w tym że nie pojechał z drużyną nawet xd

1

@Tomek54321 Ta od kasztanków i malagi?

0

@abram3k van dijk w fifie wóz z węglem, zagrałem parę meczy i wróciłem do kounde-gomez

0

@Tomek54321 tiki co?

1

@RobiS największy sukces i największe rozczarowanie if you know what i mean ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Fawrf ja pamiętam jak mnie @SeeleyBooth sprzedał 2 czerwca 2019 roku i spadłem z rowerka, ponad 300 zielonych jak krew w piach

1

@msmsms a żeby go hakneli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?