Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@VeB 1899 xD pora wyjść na ulice, bo dawno nikt nie wychodził
0
@Ojciec5tkidzieci wiadomo że handicap ustawiony pod niego
36
@MontelQ podjechałeś multiplą czy tico?
5
@Bobo25 z kałuży jak pogoda dopisze też można
6
@cchesterr43 a więc zostaje kranówa
1
@DaPi żegnaj
3
@MontelQ (*)
1
@kaamil1910 Pozbyć? Tak. Za darmo, a raczej Z DOPŁATĄ DO LIGOWEGO RYWALA? NIE.
51
https://zapodaj.net/images/28ab24b9f0f9e.jpg
Jak myślicie, przyjedzie? xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@IronSanHybrid i co jeszcze, może frytki do tego? ;x
0
@geass bo cwaniaki udają że odłożyli pada i czekają aż ty też odłożysz i wtedy robią kontrę ;x
0
@AllBundy no przecież tam pisze jak wyświetlasz zadanie, a jak naciśniesz trójkąt to Cię samo przenosi
1
@Pawlak1992 kurłła, dawno nie kupowałem, za moich czasów duża cola była za jakieś 2,50, a duże pepsi za jakieś 5
4
@ddanioofcb ludzie, przecież tam nic nie widać
0
@AllBundy yy co? to wyzwania się "włącza"? xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@marcin62 othello mod, nie wiem czy już wyszedł ale obcykaj
1
@DaPi mniej piłeś pepsi bo była, jest i będzie droższa, a jest taka dlatego że jest lepsza, deal with it
1
@lucas/catalan Gabbie Carter, Lasirena69
3
@PatrychoO żadne
0
@PatrychoO bez leona? meh
1
@robsesh kurka wodna 1-3 xD
0
@rafal314 na futbinie są ceny
0
@marcin62 judy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@IronSanHybrid sweet home alabama oszukana chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@IronSanHybrid zmień skarpety
6
@IronSanHybrid ulubiene się zmieniają jak skarpetki
0
@barcelona97 to ceny się prawie wyrównały, wcześniej pepsi było znacznie droższe od coli
0
@ProMILs aha, to teraz mam jeszcze na filmik wrzucić klawiaturę? xD nie jestem jedyną osobą która ten problem zgłasza