3

@VeB 1899 xD pora wyjść na ulice, bo dawno nikt nie wychodził

0

@Ojciec5tkidzieci wiadomo że handicap ustawiony pod niego

36

@MontelQ podjechałeś multiplą czy tico?

5

@Bobo25 z kałuży jak pogoda dopisze też można

6

@cchesterr43 a więc zostaje kranówa

1

@DaPi żegnaj

3

@MontelQ (*)

1

@kaamil1910 Pozbyć? Tak. Za darmo, a raczej Z DOPŁATĄ DO LIGOWEGO RYWALA? NIE.

51

https://zapodaj.net/images/28ab24b9f0f9e.jpg
Jak myślicie, przyjedzie? xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@IronSanHybrid i co jeszcze, może frytki do tego? ;x

0

@geass bo cwaniaki udają że odłożyli pada i czekają aż ty też odłożysz i wtedy robią kontrę ;x

0

@AllBundy no przecież tam pisze jak wyświetlasz zadanie, a jak naciśniesz trójkąt to Cię samo przenosi

1

@Pawlak1992 kurłła, dawno nie kupowałem, za moich czasów duża cola była za jakieś 2,50, a duże pepsi za jakieś 5

4

@ddanioofcb ludzie, przecież tam nic nie widać

0

@AllBundy yy co? to wyzwania się "włącza"? xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@marcin62 othello mod, nie wiem czy już wyszedł ale obcykaj

1

@DaPi mniej piłeś pepsi bo była, jest i będzie droższa, a jest taka dlatego że jest lepsza, deal with it

1

@lucas/catalan Gabbie Carter, Lasirena69

3

@PatrychoO żadne

0

@PatrychoO bez leona? meh

1

@robsesh kurka wodna 1-3 xD

0

@rafal314 na futbinie są ceny

0

@marcin62 judy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@IronSanHybrid sweet home alabama oszukana chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@IronSanHybrid zmień skarpety

6

@IronSanHybrid ulubiene się zmieniają jak skarpetki

0

@barcelona97 to ceny się prawie wyrównały, wcześniej pepsi było znacznie droższe od coli

0

@ProMILs aha, to teraz mam jeszcze na filmik wrzucić klawiaturę? xD nie jestem jedyną osobą która ten problem zgłasza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?