0

@codemat jakie pytanie taka odpowiedź, to ty powinieneś napisać tego posta, przypiąć u góry, cokolwiek

0

Komentarz usunięty

0

Ma ktoś klipa z momentu w którym strona "skacze" góra-dół?

1

@codemat no nie wyczymie, masz odpaloną ramblę i strona przesuwa się do góry i do dołu - sama, myszka jest odłożona, a strona skacze i dzieje się to w randomowych momentach, nie za każdym razem. Przecież ludzie zgłaszają to od xxxxxxxxxx czasu
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9213687
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9220065
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9433232

a jak potrzebujesz wizualizacji to pokręć kółkiem od myszki na zmianę do góry i do dołu na otwartej rambli bo nic więcej się nie dzieje podczas tego "eventu"

0

@codemat u nich przynajmniej strona nie skacze ;x

2

@codemat strona skacze pół roku, a ty się pierdołami zajmujesz

3

0

@IronSanHybrid strona skacze a ten o pierdołach

0

@IronSanHybrid filmik sprzed x lat

2

@Janiama pewnik jak nasza LM rok temu? :)

0

@IronSanHybrid co ty mi tu za starocie wrzucasz

1

@IronSanHybrid wolałem tamtą tajkę

0

@itmustbejoke iniesta na skrzydle czy fabregas na 9, to były czasy ^^

0

@Damiano27psk na czerwonym tubie się sporo nauczysz

1

@Guffi sam się szczep


1

@Jakchcesz możesz wyjść, jak ktoś będzie szedł to po prostu udawaj że nie żyjesz

0

@IronSanHybrid sam się nie kompromisuj i uznaj porażkę w statki

0

@IronSanHybrid podkreśl na czerwono w którym miejscu napisałem że mówię o koncie na rambli

15

@Cariones ale tylko jak oni dzwonią żeby nam minut nie naliczyli

55

Odczucia są pozytywne

0

@VenoM ano wiemy, @IronSanHybrid nie zakłamiesz rzeczywistości

0

@IronSanHybrid dziewczynyyyyy dzisiaj jedziemy bez gumyyyyyy

0

@VenoM dokładnie, w statki też dostał wciry, a teraz świruje pawiana że to on wygrał

24

Właśnie z jej powodu powinny się odbyć niezwłocznie

0

@Kapitan_SW i meczu Barcy

1

@Kapitan_SW dzizus kurłła ja erdole

7

znowu nas nejmen podsumował
https://zapodaj.net/images/504f8afacac77.png

15

Coutinho wypada? Idealna okazja żeby posłać Puiga na trybuny i powołać kogoś z Barcy B ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@deyna2018 dodatki możesz nawet skończyć przed główna fabułą, i są smaczki jeśli wykonasz najpierw dodatki a potem główną i na odwrót

0

Kuman po meczu: nie wiem o co wam chodzi, wpuściłem tego waszego Puiga ale ewidentnie nie odmienił gry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?