Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@codemat jakie pytanie taka odpowiedź, to ty powinieneś napisać tego posta, przypiąć u góry, cokolwiek
0
Komentarz usunięty
0
Ma ktoś klipa z momentu w którym strona "skacze" góra-dół?
1
@codemat no nie wyczymie, masz odpaloną ramblę i strona przesuwa się do góry i do dołu - sama, myszka jest odłożona, a strona skacze i dzieje się to w randomowych momentach, nie za każdym razem. Przecież ludzie zgłaszają to od xxxxxxxxxx czasu
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9213687
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9220065
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9433232
a jak potrzebujesz wizualizacji to pokręć kółkiem od myszki na zmianę do góry i do dołu na otwartej rambli bo nic więcej się nie dzieje podczas tego "eventu"
0
@codemat u nich przynajmniej strona nie skacze ;x
2
@codemat strona skacze pół roku, a ty się pierdołami zajmujesz
3
@codemat
0
@IronSanHybrid strona skacze a ten o pierdołach
0
@IronSanHybrid filmik sprzed x lat
2
@Janiama pewnik jak nasza LM rok temu? :)
0
@IronSanHybrid co ty mi tu za starocie wrzucasz
1
@IronSanHybrid wolałem tamtą tajkę
0
@itmustbejoke iniesta na skrzydle czy fabregas na 9, to były czasy ^^
0
@Damiano27psk na czerwonym tubie się sporo nauczysz
1
@Guffi sam się szczep
1
@Jakchcesz możesz wyjść, jak ktoś będzie szedł to po prostu udawaj że nie żyjesz
0
@IronSanHybrid sam się nie kompromisuj i uznaj porażkę w statki
0
@IronSanHybrid podkreśl na czerwono w którym miejscu napisałem że mówię o koncie na rambli
15
@Cariones ale tylko jak oni dzwonią żeby nam minut nie naliczyli
55
Odczucia są pozytywne
0
@VenoM ano wiemy, @IronSanHybrid nie zakłamiesz rzeczywistości
0
@IronSanHybrid dziewczynyyyyy dzisiaj jedziemy bez gumyyyyyy
0
@VenoM dokładnie, w statki też dostał wciry, a teraz świruje pawiana że to on wygrał
24
Właśnie z jej powodu powinny się odbyć niezwłocznie
0
@Kapitan_SW i meczu Barcy
1
@Kapitan_SW dzizus kurłła ja erdole
7
znowu nas nejmen podsumował
https://zapodaj.net/images/504f8afacac77.png
15
Coutinho wypada? Idealna okazja żeby posłać Puiga na trybuny i powołać kogoś z Barcy B ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@deyna2018 dodatki możesz nawet skończyć przed główna fabułą, i są smaczki jeśli wykonasz najpierw dodatki a potem główną i na odwrót
0
Kuman po meczu: nie wiem o co wam chodzi, wpuściłem tego waszego Puiga ale ewidentnie nie odmienił gry.