Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@czudi17 protip, wystarczy wejść w swój profil
45
cybernejmen xD
https://pbs.twimg.com/media/Ep9SeB3XIAERoai?format=jpg&name=large
3
cyberbaseball 2077
0
@DaPi nawet z tym nie handluj
0
@Uukasz_93 Davies numero uno
5
@AlexDark00 Tylko pojedynczo, żeby nikt dwa razy wbierdalu nie dostał
1
@Jakchcesz perm, sprzedawałem prawdziwe oblicze bi na pw za zielone
1
@Jakchcesz też miałem kiedyś 300 zielonych, ale @SeeleyBooth mnie sprzedał i mnie dorwali ci z moderacji
2
za dużo pieniążków mamy ^^
12
coutinho to żeby szybciej te 20 mln zapłacić wszedł
1
@norbi77 9.3.7.
- zmienianie nazwy Użytkownika;
0
de jong na 10? ^^
2
de jong na 10? :P
2
@Bartunek ju ah maj qłin, i dont wonyt
3
@mrboom wiemy
44
@clyde a weź mi nic nie mów
32
@Mixtape karty do głosowania jeszcze dochodzą, zostało też znalezionych 47 pudeł z kartami do głosowania na lipinkach łużyckich w piwnicy niejakiej hymel jadwigi
16
@gorgota trzymaj
https://zapodaj.net/images/cf01c7a47ebab.png
6
@itmustbejoke ale na co, na hbo?
0
@FcBarcaCules pała, siadaj
1
@IronSanHybrid wykładać będzie profesor piper perri
1
@IronSanHybrid no i znowu będę musiał zgłębiać naukę w nocy
7
tajemnicze dźwięki, co to może być?
https://x.com/Daniel_Heheszky/status/1341106382628679685
1
@cules100pro może Najman wylicytował? ^^
2
@NeroTFP no ewidentnie zrobił flagę Japonii
3
xDD
93
xD
25
@LuisSalvano no tak..
https://zapodaj.net/images/2e72077b6d4d1.png
0
@dawo17 no i chipsy na stacji
1
@PatrychoO poczekaj aż do judy dojdziesz ;P