Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo to niezły drake..
1
@mr_robot teraz bez laczków, zrobiło się poważnie
0
@Pilka_jest_okragla kurłła, chyba cały komplet ;/
1
@dorszyk22 "wyborów" xDD
1
@lucas/catalan ma lepsze zdjęcia, wgl jeśli kategoria jest most spectacular boobs to powinny być cycem do zdjęcia, no tak czy nie?
0
@NaFazieHitman to nigdy bym nie wszedł
2
@lucas/catalan wgl co za zdjęcie dali gabbie przy wyborze.. wtf, ustawione
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/09/DUzKHSZajPwNvhBHnWR9TU6BgfHXmozB.mp4
PS. LustyBustyLark ???? xDDD
0
@deyna2018 po którymś z kolei wywróceniu gry do góry nogami przestałem się przejmować i rzuciłem tego gwinta w cholerę, ale grało się fajnie, jak ci się chce uczyć od nowa mechanik itd..
1
@IronSanHybrid moja jest tylko racja i to święta racja, bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza, ŻE WŁAŚNIE MOJA RACJA JEST RACJA NAJMOJSZA
0
@IronSanHybrid otworzyłem stronę 9 minut temu i poszedłem coś zrobić, wróciłem i napisałem
0
@LionelM95 już druga ;x
0
@IronSanHybrid won, zajęte
0
@IronSanHybrid po edycji to sobie pan możesz wiesz co
1
@BarcaaVEB i za każdą odebraną gierkę rabacik wlatuje
0
@IronSanHybrid będę zajęty wbijaniem levela
0
@IronSanHybrid panie, kogo ty chcesz oszukać, ciemno jest a ty fotki jak jest widno wrzucasz, kompromitacja
0
@IronSanHybrid zanotować: nie włączać dwójki
0
@Homeopata8989 zgadzam się, powinien być 1
2
@NaFazieHitman nawet ruskie boty nie pomogą bo wiadomo kto "liczy" głosy
0
@Yosemite boli was wielki żwiru?
1
@333tricampeones333 Navas doszedł do finału LM? Doszedł. Wygrał Ligue? Wygrał. To nie fifa że ludzie oceniają po ratingu ;x
0
@IronSanHybrid Tak sobie przypominam przypadek Gothica, 1 i 2 sukces, a 3 popędzana przez wydawce wyszła z bugami, prawa do "Gothica" przejął wydawca i wypuścił kolejną część "Zmierzch Bugów" ;x wydawca teraz gryzie ziemie, a prawa wróciły do producenta i właśnie powstaje remake pierwszej części
0
@IronSanHybrid tak sobie właśnie googluje i widzę że cdpr to zarówno wydawca jak i producent.. xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@APRA boner? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Rewolucja123 zanim ją porządnie spatchują to już będzie śmigać do pobrania na necie ;x
0
@chavez za wiadomość? ja też kiedyś dostałem bloka, ale na wiadomości na 24 a nie grę xD
6
sajberpank xD
0
@tristan87 Wybrał wiodące postacie swoich drużyn które dotarły do finału LM, do obronienia i tyle
1
@Pertezm aha