0

@Sulimo to niezły drake..

1

@mr_robot teraz bez laczków, zrobiło się poważnie

0

@Pilka_jest_okragla kurłła, chyba cały komplet ;/

1

@dorszyk22 "wyborów" xDD

1

@lucas/catalan ma lepsze zdjęcia, wgl jeśli kategoria jest most spectacular boobs to powinny być cycem do zdjęcia, no tak czy nie?

0

@NaFazieHitman to nigdy bym nie wszedł

2

@lucas/catalan wgl co za zdjęcie dali gabbie przy wyborze.. wtf, ustawione
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/09/DUzKHSZajPwNvhBHnWR9TU6BgfHXmozB.mp4

PS. LustyBustyLark ???? xDDD

0

@deyna2018 po którymś z kolei wywróceniu gry do góry nogami przestałem się przejmować i rzuciłem tego gwinta w cholerę, ale grało się fajnie, jak ci się chce uczyć od nowa mechanik itd..

1

@IronSanHybrid moja jest tylko racja i to święta racja, bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza, ŻE WŁAŚNIE MOJA RACJA JEST RACJA NAJMOJSZA

0

@IronSanHybrid otworzyłem stronę 9 minut temu i poszedłem coś zrobić, wróciłem i napisałem

0

@LionelM95 już druga ;x

0

@IronSanHybrid won, zajęte

0

@IronSanHybrid po edycji to sobie pan możesz wiesz co

1

@BarcaaVEB i za każdą odebraną gierkę rabacik wlatuje

0

@IronSanHybrid będę zajęty wbijaniem levela

0

@IronSanHybrid panie, kogo ty chcesz oszukać, ciemno jest a ty fotki jak jest widno wrzucasz, kompromitacja

0

@IronSanHybrid zanotować: nie włączać dwójki

0

@Homeopata8989 zgadzam się, powinien być 1

2

@NaFazieHitman nawet ruskie boty nie pomogą bo wiadomo kto "liczy" głosy

0

@Yosemite boli was wielki żwiru?

1

@333tricampeones333 Navas doszedł do finału LM? Doszedł. Wygrał Ligue? Wygrał. To nie fifa że ludzie oceniają po ratingu ;x

0

@IronSanHybrid Tak sobie przypominam przypadek Gothica, 1 i 2 sukces, a 3 popędzana przez wydawce wyszła z bugami, prawa do "Gothica" przejął wydawca i wypuścił kolejną część "Zmierzch Bugów" ;x wydawca teraz gryzie ziemie, a prawa wróciły do producenta i właśnie powstaje remake pierwszej części

0

@IronSanHybrid tak sobie właśnie googluje i widzę że cdpr to zarówno wydawca jak i producent.. xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@APRA boner? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Rewolucja123 zanim ją porządnie spatchują to już będzie śmigać do pobrania na necie ;x

0

@chavez za wiadomość? ja też kiedyś dostałem bloka, ale na wiadomości na 24 a nie grę xD

6

sajberpank xD


0

@tristan87 Wybrał wiodące postacie swoich drużyn które dotarły do finału LM, do obronienia i tyle

1

@Pertezm aha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?