1

@kerouac w fifie to ja ci karierę skończyłem i są na to picsy, do dzisiaj masz uraz i odmówiłeś zakupu 21

0

@kerouac nikt cię nie nominował ty atencjuszu jeden ty, bo i za co

1

@Fawrf to nie ludzie, to ruskie boty opłacone przez inne boty.

0

@badej60 za pierwszym razem sam elemelent dał zielonego, a potem chyba się opamiętał i usunął xD

0

@Fawrf a co cenisz w życiu najbardziej?

0

jak to jest być nominowanym do zp na rambli, dobrze? pytanie tylko do nominowanych!

3

@Sulimo coś znalazł, podziel się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@budas123023 dorzuć mu na ps5 lepiej ;x

3

@BarcaaVEB gta 5 to już dali ;d

2

@wpwelement było napisać na samej górze czcionką 69 ;x

0

@lucas/catalan taktyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@kamilo0066 na dobrą sprawę to wystarczy 3-5 nominacji ;d

1

@IronSanHybrid no już był jeden typek którego wcześniej miałem wypisanego a teraz gościa ze świecą szukać, pewnie już na dnie rzeki z kulą u nogi leży

6

Wybierzcie mądrze, dalej przechodzi jedynie 15 NAJCZĘŚCIEJ powtarzających się nominacji, stan na 17:50:
VamosRakieta - 30
Bi - 10
StathamGaucho - 5
student97r - 5
IronSanHybrid - 3
Szakalaka - 3
pax - 3
NeroTFP - 2
Coutinho007 - 2
Fawrf - 2
dawo17 - 2

Bartunek - 1
Yosemite - 1
LuisSalvano - 1
NaFazieHitman - 1
Forza_Juve - 1
pawelfcb2010 - 1
zadafcb - 1
Bogan - 1
kamiVeB - 1
kubix05 - 1
Janiama - 1
L3OM3SSI - 1
clyde - 1
Don-Corleone - 1
zawsze_barca - 1
Zonarastafarianina - 1
MarioVeB! -
Jakchcesz - 1
Chwytliwy - 1
TheGoldenEleven - 1
xBoMBoWiECx - 1
Ermitano - 1

PS. W przypadku jakichkolwiek nieścisłości oświadczam - wynikają one z cenzury moderatorskiej która usuwa posty, pozdrawiam.

2

@ranger3120 już po ptokach, swoje głosy już zużył

2

@IronSanHybrid zaszły pewne komplikacje, nie było mnie słychać

4

Coś się popsuło i nie było mnie słychać, wracamy za kilka minut.

3

2

@Bartunek głosy już policzone ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

2

@Rewolucja123 na porządnych obywateli nie ma teczek

5

@wpwelement słuchaj sprawa jest, trzeba jednego gościa wyłączyć do końca głosowania z serwisu, mam przygotowaną pełną teczkę wykroczeń ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

2

@wpwelement nominuję naszego najmana, el @Janiama
PS. jakbyś zrezygnował na miesiąc ze stołka to mógłbyś wygrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Fawrf ja nie oszukam, możecie mi zaufać!

1

22

głosuję na naszego najmana, el @Janiama

5

Jeśli w tym roku wygram zp, to wrzucę filmik jak twerkuję do hymnu Realu Madryt. Róbcie screeny.

1

@Rust_Cohle ja i tak przeglądam tylko czerwone tuby

5

@kryhaa grunt ze redtube i pornhub działa

1

@VamosRakieta i elemelent

0

@ksobi nawet jak nie to na stadionie będzie ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?