Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kerouac w fifie to ja ci karierę skończyłem i są na to picsy, do dzisiaj masz uraz i odmówiłeś zakupu 21
0
@kerouac nikt cię nie nominował ty atencjuszu jeden ty, bo i za co
1
@Fawrf to nie ludzie, to ruskie boty opłacone przez inne boty.
0
@badej60 za pierwszym razem sam elemelent dał zielonego, a potem chyba się opamiętał i usunął xD
0
@Fawrf a co cenisz w życiu najbardziej?
0
jak to jest być nominowanym do zp na rambli, dobrze? pytanie tylko do nominowanych!
3
@Sulimo coś znalazł, podziel się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@budas123023 dorzuć mu na ps5 lepiej ;x
3
@BarcaaVEB gta 5 to już dali ;d
2
@wpwelement było napisać na samej górze czcionką 69 ;x
0
@lucas/catalan taktyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@kamilo0066 na dobrą sprawę to wystarczy 3-5 nominacji ;d
1
@IronSanHybrid no już był jeden typek którego wcześniej miałem wypisanego a teraz gościa ze świecą szukać, pewnie już na dnie rzeki z kulą u nogi leży
6
Wybierzcie mądrze, dalej przechodzi jedynie 15 NAJCZĘŚCIEJ powtarzających się nominacji, stan na 17:50:
VamosRakieta - 30
Bi - 10
StathamGaucho - 5
student97r - 5
IronSanHybrid - 3
Szakalaka - 3
pax - 3
NeroTFP - 2
Coutinho007 - 2
Fawrf - 2
dawo17 - 2
Bartunek - 1
Yosemite - 1
LuisSalvano - 1
NaFazieHitman - 1
Forza_Juve - 1
pawelfcb2010 - 1
zadafcb - 1
Bogan - 1
kamiVeB - 1
kubix05 - 1
Janiama - 1
L3OM3SSI - 1
clyde - 1
Don-Corleone - 1
zawsze_barca - 1
Zonarastafarianina - 1
MarioVeB! -
Jakchcesz - 1
Chwytliwy - 1
TheGoldenEleven - 1
xBoMBoWiECx - 1
Ermitano - 1
PS. W przypadku jakichkolwiek nieścisłości oświadczam - wynikają one z cenzury moderatorskiej która usuwa posty, pozdrawiam.
2
@ranger3120 już po ptokach, swoje głosy już zużył
2
@IronSanHybrid zaszły pewne komplikacje, nie było mnie słychać
4
Coś się popsuło i nie było mnie słychać, wracamy za kilka minut.
3
@Fawrf
2
@Bartunek głosy już policzone ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
2
@Rewolucja123 na porządnych obywateli nie ma teczek
5
@wpwelement słuchaj sprawa jest, trzeba jednego gościa wyłączyć do końca głosowania z serwisu, mam przygotowaną pełną teczkę wykroczeń ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
2
@wpwelement nominuję naszego najmana, el @Janiama
PS. jakbyś zrezygnował na miesiąc ze stołka to mógłbyś wygrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Fawrf ja nie oszukam, możecie mi zaufać!
1
@Azi https://i.imgur.com/vQSQGFd.jpg
22
głosuję na naszego najmana, el @Janiama
5
Jeśli w tym roku wygram zp, to wrzucę filmik jak twerkuję do hymnu Realu Madryt. Róbcie screeny.
1
@Rust_Cohle ja i tak przeglądam tylko czerwone tuby
5
@kryhaa grunt ze redtube i pornhub działa
1
@VamosRakieta i elemelent
0
@ksobi nawet jak nie to na stadionie będzie ;d