0

@Kajtek77 Nie spodziewam się żadnej rewolucji latem, nie przy tych finansach które jakby nie patrzeć są uzależnione od wyników w sezonie.. xD.

6

panie, jaki rasizm, czarno na białym że murzyn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://pbs.twimg.com/media/Eovkxo3WEAMV3ND?format=jpg&name=900x900

0

@4drian0 pad + ściana

1

@Karonton stosunek bez zmian, juve z tyłu a barca pochylona

0

Manu w 2 minuty 2 bramki i już 3:2, czyżby? xDD

0

a tam zaraz rasizm, czarno na białym że murzyn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://pbs.twimg.com/media/Eovkxo3WEAMV3ND?format=jpg&name=900x900

0

@IronSanHybrid widzę edit, w zamyśle chciałeś napisać "odwijam"? xD

0

@LuisSalvano manu dostaje manto więc nawet z walkowerem mają awans na ten moment

0

@IronSanHybrid odwiajm? du ju spik inglisz

0

@LuisSalvano to basaksehir zszedł pierwszy

0

@amek555 i o to chodziło, nie pamiętałem jak to było rozstrzygane w przypadku remisów punktowych ;P

0

@Cvzx sędzia niby nazwał kogoś na ławce czarnuchem czy cuś

0

Jeśli psg przegra walkowerem to awansuje manu i lipsk? :P

1

not sure lenglet or busquets, dostał w szyje a trzyma się za twarz

0

penaldo ofcourse

1

Mamy rozpierdziel na pozycji śo i nie mamy kasy więc wypożyczmy naszego śo i kupmy innego za wyimaginowane pieniądze xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DonMatteo901 oj tak byczq



1

@AmigoBlancos już teraz ci mogę napisać kto "wygra" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@REGlS ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Janas11224 to ja mam jeszcze 13, 14 i pirata 12, 11 xD

0

@kuz masz lepsze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@kazbychu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Kajtek77 Panie, za co

2

@tristan87 (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻

5

Najlepsze w tym kiksie Lengleta jest to, że zamiast gonić typa to stanął jak widły w gnoju.

0

@Dzemix111 pierwszym problemem jest amigos Busquets, pozdrawiam

1

@Kajtek77 co się dziwić, poodchodzili prawdziwi wrestlerzy, a przyszły popierdółki

15

@Janiama tak szczerze to wolałbym żeby miał cały czas ławkę przy dupie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?