Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@lucas/catalan a murzyn jest murzyn
https://pbs.twimg.com/media/Eovkxo3WEAMV3ND?format=jpg&name=900x900
0
@Kajtek77 Nie spodziewam się żadnej rewolucji latem, nie przy tych finansach które jakby nie patrzeć są uzależnione od wyników w sezonie.. xD.
6
panie, jaki rasizm, czarno na białym że murzyn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://pbs.twimg.com/media/Eovkxo3WEAMV3ND?format=jpg&name=900x900
0
@4drian0 pad + ściana
1
@Karonton stosunek bez zmian, juve z tyłu a barca pochylona
0
Manu w 2 minuty 2 bramki i już 3:2, czyżby? xDD
0
a tam zaraz rasizm, czarno na białym że murzyn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://pbs.twimg.com/media/Eovkxo3WEAMV3ND?format=jpg&name=900x900
0
@IronSanHybrid widzę edit, w zamyśle chciałeś napisać "odwijam"? xD
0
@LuisSalvano manu dostaje manto więc nawet z walkowerem mają awans na ten moment
0
@IronSanHybrid odwiajm? du ju spik inglisz
0
@LuisSalvano to basaksehir zszedł pierwszy
0
@amek555 i o to chodziło, nie pamiętałem jak to było rozstrzygane w przypadku remisów punktowych ;P
0
@Cvzx sędzia niby nazwał kogoś na ławce czarnuchem czy cuś
0
Jeśli psg przegra walkowerem to awansuje manu i lipsk? :P
1
not sure lenglet or busquets, dostał w szyje a trzyma się za twarz
0
penaldo ofcourse
1
Mamy rozpierdziel na pozycji śo i nie mamy kasy więc wypożyczmy naszego śo i kupmy innego za wyimaginowane pieniądze xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DonMatteo901 oj tak byczq
1
@AmigoBlancos już teraz ci mogę napisać kto "wygra" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@REGlS ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Janas11224 to ja mam jeszcze 13, 14 i pirata 12, 11 xD
0
@kuz masz lepsze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@kazbychu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Kajtek77 Panie, za co
2
@tristan87 (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻
5
Najlepsze w tym kiksie Lengleta jest to, że zamiast gonić typa to stanął jak widły w gnoju.
0
@Dzemix111 pierwszym problemem jest amigos Busquets, pozdrawiam
1
@Kajtek77 co się dziwić, poodchodzili prawdziwi wrestlerzy, a przyszły popierdółki
15
@Janiama tak szczerze to wolałbym żeby miał cały czas ławkę przy dupie