Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore ty się nie śmiej bo ja ci tu właśnie zdradzam wielką tajemnicę wiary, nie do zatrzymania karny
4
@bixmix jak w fifie każdego tak strzelam
6
skrót walki najmana znajdziecie tutaj ( ͡~ ͜ʖ ͡°) piękny to kanał
https://www.youtube.com/channel/UCYjZQfQ_iIvnDz3C6Zf6KNQ
4
@HERORICH2 https://pbs.twimg.com/media/Enhosy-W8AAtkS3?format=jpg&name=medium
https://pbs.twimg.com/media/Enicn9KW8AIqenE?format=jpg&name=large
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
8
https://x.com/jakub31GNLS/status/1331002564884705288
to się nie kończy
0
koniec końców to kasjo wyjechał karetką
xD
7
@Transu96 https://pbs.twimg.com/media/Enicn9KW8AIqenE?format=jpg&name=large
hymymymymymmmm
5
@BarcaInfo https://pbs.twimg.com/media/Enhosy-W8AAtkS3?format=jpg&name=medium
hymmmmm
1
@LuisSalvano no i na rambli ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
5
@LuisSalvano "liczy się tylko to, aby było głośno" mówisz?
3
@Kurkmen i wtedy wjeżdża wycinek z najmanem w oktagonie jak woła do kasjo ty zfelu epany
1
@kkbarca tak, ustawili że mu nogę rozwali xD
0
@barpol11 nie zadzieraj z fryzjerem
23
nejmen rozchwytywany, kolejne 2 propozycje xD
0
@DaPi jeśli on i godlewska to pomówienie to jak może nazywać kasjo kapusiem? xD
2
@MarioVeB! Ja myślę że kuman już go odstrzelił kompletnie, gdy Dest zaczął grać LO zamiast niego to tak jakby dostał listwę
0
@FC1899Barca oj dana oj dana xD
0
kurłła, toż to magiczna ruda xDDD
0
@VanBest odkąd wyszła volta to jeszcze jej nie odpaliłem i pewnie nie odpalę, także ten xD
11
Jest na sali prawnik? xD
https://zapodaj.net/images/8f63850f4f11a.png
26
https://pbs.twimg.com/media/EnhvJyBXMAI62F_?format=jpg&name=900x900
kisne xd
1
@IronSanHybrid przecież on nawet procesu za pomówienia nie wygra, kto kogo osądzi za trash talk przed walką mający na celu zwiększenie oglądalności? xD
4
jedziemy dalej xD
46
Obalił typa który się tego nie spodziewał bo zabraniały tego zasady i porównuje do poprzednich.. xD
https://mobile.twitter.com/MarcinNajman/status/1330849799013363713
0
@ElTomas ile na dynamo?
35
@VamosRakieta dwie żółte i czerwona?
3
@Rewolucja123 niby edytował ale nie poprawił
1
@pikass14 miałem i ps'y i xboxy, Xbox cichutki, PS jak traktor
0
@MrCules 2/10, następny
0
@mkord mniejsza kto chciał, wyszedł do boksu i mówi że chciał pokazać że gdyby to było mma to by go obalił xD