Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@tadzik447 mądry chłopak
0
@Chwytliwy interesuje się grami i dalej nie wiem kto to
0
@Encore ja
5
@Danny Gaucho chodzi o segz?
0
@DonMatteo901 myślę że sprawę należy oddać do interpretacji naszej moderacji
2
@deyna2018 pornusy
0
@Pawelec7 bruno fernandes obok kante
0
@zmiter912576 na yt w ringu z najmanem, pozew dla kasjo ^^
0
@Ghotti fife? ^^
1
@fart nie przeszkadzaj mi, jestem zajęty zdrapywaniem pada ze ściany
1
6:20 xD
0
kurłła Messi
0
@DaPi 7 chem cm wjedzie aż miło, poza tym z tego co pamiętam to grasz griezmannem i aguero na skrzydle to się nie wypowiadaj ;x
1
ea chyba pijane, każdy dostanie za free kartę beckhama.. ale z realu madryt(nie z ligi ikon która ma linki do wszystkich, tylko z la ligi), wystarczy zagrać między 15 grudzień-15 styczeń
https://www.ea.com/en-gb/games/fifa/fifa-21/david-beckham
0
@AlexDark00 bo zaraz wychodzą icon sbc? on mówi o kartach które nie są pod przepałkę
0
@El dominatore a ławki? krzesła? ^^
0
@Rust_Cohle Panie, ja w górach mieszkam, jaka powódź
0
@Majkel34 nie bluźnij
0
@Rust_Cohle kim jesteś i skąd masz mój adres
1
@Majkel34 chyba Gabbie Carter nie widziałeś
0
@maroon ja bym nie zatrąbił.. właśnie wymieniam klaksony w aucie xD przedwczoraj mi menda wyjechała bez rozglądania, ja po hamulcach, chciałem mende obtrąbić a tu zonk
2
strach się bać
0
@AlexDark00 to ja się zastanawiam czy położyć fife pod toporek czy dorzucić do pieca, a ty mi wyjeżdżasz z takim czymś
4
@Rewolucja123 perm to jeszcze nie koniec
1
@DonMatteo901 aston village xD
1
@NGTRX ja słucham 666 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@kuz polanie 2, stare ale jare
0
@tristan87 proszę się nie podszywać pod KWA bo będę zmuszony zwołać posiedzenie prawdziwego kółka wzajemnej adoracji i was wyjaśnimy
2
@matirix20 faktycznie jakiś tani
0
@msmsms aj dont łonyt