Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LioMessi10 przecież ci zaznaczyłem na czerwono, zgrania gracza po lewej, po prawej zgranie całego zespołu, niżej masz style gry, klikasz styl i patrzysz ile daje na ilu zgrania..
9
@erix10 gdy przychodzi równa godzina to się radio wycisza na 5 minut ;x
2
@LioMessi10 4 zgrania nie masz boostów ze stylów gry, 5+ masz boosty, 3- masz minusy do stat, grunt żeby mieć 100 zgrania składu, nic się nie stanie jak 2 czy 3 zawodników będziesz mieć na 6/7 zgrania
sam sobie zobacz jak staty się zmieniają na poszczególnych zgraniach
https://zapodaj.net/images/c21ec03441cc8.png
https://www.futbin.com/21/player/969/Fati/
1
@Mat_Cat bitwa z moją siostrą o łazienkę w 2011, nie chwaląc się powiem że wygrałem
2
@IronSanHybrid przecież to somsiadka tajgera bonzo, gościu już ma po płycie głównej
8
@LuisSalvano "-Nowy prezydent Barcy gwarantując sprowadzenie Neya, miałby wielkiego asa w rękawie. "
ten as w rękawie to postępowanie upadłościowe czy co? xD
1
@kodi77 no cóż..
1
@VenoM miałem coś pisać ale widzę że już typa zgasiliście ;x
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@justfootball chyba niejasności ;x
3
on też ma nagrane.. xDD
0
@Ojciec5tkidzieci ma wujka G̶m̶a̶ posterunkowego
0
@Kusco15 A co jest jutro?
52
Policja to ogólnie bardzo ubogie ugrupowanie, jechałem kiedyś z nimi radiowozem na tylnym siedzeniu i powiem wam że ich nawet na klamki w drzwiach z tyłu nie stać, taka bieda tam jest.
1
@IronSanHybrid jakby fotoreporter nie poszedł na miasto to by wbierdalu za niewinność nie dostał, proste
1
@DaPi to ktoś wgl podłącza słuchawki do fify?
2
@Wossi61FCB moim zdaniem to nie ma tak że najlepszy albo że nie najlepszy
2
@SkN aż miło popatrzeć
0
Warto siadać do nfsa heata czy lepiej sobie undergrounda pyknąć po raz enty? Grał ktoś? Jak wrażenia?
0
@clyde co tak mało
1
@abram3k Eusebio, deal with it
3
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@IronSanHybrid przed czym mam się bronić?
3
@Janiama tak, dostaje powiadomienia od @IronSanHybrid za każdym razem gdy trzeba kogoś wyjaśnić.
Urzędnicza 2/8 Toruń
0
@Janiama gdy się wylogowałeś uśmieszku nie było
32
@itmustbejoke łatwe? Odkąd odszedł robertinho tu nic nie jest łatwe, ot co.
0
@KapiFCB
Barany, barany i jeszcze raz barany
5
@Rewolucja123 No ale czy rzucałeś kiedyś padem w 4k? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@bartekvisca a fifa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)