0

@LioMessi10 przecież ci zaznaczyłem na czerwono, zgrania gracza po lewej, po prawej zgranie całego zespołu, niżej masz style gry, klikasz styl i patrzysz ile daje na ilu zgrania..

9

@erix10 gdy przychodzi równa godzina to się radio wycisza na 5 minut ;x

2

@LioMessi10 4 zgrania nie masz boostów ze stylów gry, 5+ masz boosty, 3- masz minusy do stat, grunt żeby mieć 100 zgrania składu, nic się nie stanie jak 2 czy 3 zawodników będziesz mieć na 6/7 zgrania

sam sobie zobacz jak staty się zmieniają na poszczególnych zgraniach
https://zapodaj.net/images/c21ec03441cc8.png
https://www.futbin.com/21/player/969/Fati/

1

@Mat_Cat bitwa z moją siostrą o łazienkę w 2011, nie chwaląc się powiem że wygrałem

2

@IronSanHybrid przecież to somsiadka tajgera bonzo, gościu już ma po płycie głównej

8

@LuisSalvano "-Nowy prezydent Barcy gwarantując sprowadzenie Neya, miałby wielkiego asa w rękawie. "
ten as w rękawie to postępowanie upadłościowe czy co? xD

1

@kodi77 no cóż..


1

@VenoM miałem coś pisać ale widzę że już typa zgasiliście ;x

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@justfootball chyba niejasności ;x

3


on też ma nagrane.. xDD

0

@Ojciec5tkidzieci ma wujka G̶m̶a̶ posterunkowego

0

@Kusco15 A co jest jutro?

52

Policja to ogólnie bardzo ubogie ugrupowanie, jechałem kiedyś z nimi radiowozem na tylnym siedzeniu i powiem wam że ich nawet na klamki w drzwiach z tyłu nie stać, taka bieda tam jest.

1

@IronSanHybrid jakby fotoreporter nie poszedł na miasto to by wbierdalu za niewinność nie dostał, proste

1

@DaPi to ktoś wgl podłącza słuchawki do fify?

2

@Wossi61FCB moim zdaniem to nie ma tak że najlepszy albo że nie najlepszy

2

@SkN aż miło popatrzeć

0

Warto siadać do nfsa heata czy lepiej sobie undergrounda pyknąć po raz enty? Grał ktoś? Jak wrażenia?

0

@clyde co tak mało

1

@abram3k Eusebio, deal with it

3

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@IronSanHybrid przed czym mam się bronić?

3

@Janiama tak, dostaje powiadomienia od @IronSanHybrid za każdym razem gdy trzeba kogoś wyjaśnić.
Urzędnicza 2/8 Toruń

0

@Janiama gdy się wylogowałeś uśmieszku nie było

32

@itmustbejoke łatwe? Odkąd odszedł robertinho tu nic nie jest łatwe, ot co.

0

@KapiFCB


Barany, barany i jeszcze raz barany

5

@Rewolucja123 No ale czy rzucałeś kiedyś padem w 4k? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@bartekvisca a fifa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?