Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
goat
2
w fifie by nawet żółtej nie dostał
0
@kamiVeB moje Fantasy zaciera rączki
0
@Kamiloza91 coś mówiłeś? ;x
0
@chavez 3:3 po koncercie Bruno, Rashforda, Calverta i Jamesa a zarazem totalne odkucie w fantasy
56
@Chakalaka zostanie skazany zaraz po skazaniu popisów, te zaś zaraz po konferencji verattiego, które poprzedzi oczywiście karny Błaszczykowskiego
1
@Encore nie szybko tylko konkretnie, a nie że pół dupy zza łba wystaje i wielkie halo
2
@Encore stary kiedyś zasnął przed telewizorem, zrobiło się późno, słyszę jakieś jęki to idę sprawdzić, wchodzę do pokoju a tam instytut rosyjski. Posiedziałem chwilę i stwierdziłem że o kant dupy z takim pornusem i wyłączyłem to w cholerę bo poza cyckami to tam nic nie było, kamera jakaś od tyłu ale tak że nic nie widać, idź pan w wuj
2
@IronSanHybrid to snape! on czaruje miotłę!
0
@Janiama znaczy 9.3.5. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@MesQueUnClub96 https://usatsneakhype.files.wordpress.com/2017/01/bring-on-the-dope-gifs-9.gif?w=640
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@tommyVERceti woda z kranu, mydło, no ewentualnie szampon
1
@jacob345 już ogarnąłem, menago z denmarku mi kolega wyżej podpowiedział ^^
1
@NaFazieHitman a więc postanowione
3
@BaroPodertos panie, weź pan kopnij w dupę tych na stołkach żeby naprawili stronę bo ciągle skacze góra-dół, jeśli będzie trzeba to zawezwijcie samego szefa szefów, @Robertinho
0
@DonAndrzejos in memory of roose bolton who died poisoned by his enemies..
9
@Zibi2114 barca chce, messi nie chce, wszystko sprowadzi się do ankiety na rambli
0
@ksobi 4-2-3-1 konkretniej, ale od czasu ostatniego patchu gra mi się bardzo źle ;f
0
@Transu96 panie, menago z denmarku i jesteś pan w domu
3
https://www.futbin.com/21/squad/2523695
lojalność, pozycje, menadżer - no po prostu wszystko.. i 1 zgrania
https://zapodaj.net/images/18403cf807c00.png
0
Ten Busquets to chyba na wszystkich ma papiery, nic tylko czekać aż będzie w 11 sezonu, a potem w toty
0
@Lares w sensie po voldemorcie, w trakcie czy przed
0
@DaPi nie odpaliłem w fifie tego trybu nawet raz odkąd wyszedł to będę w realu robił ;x
0
@DaPi ta, żeby mnie zastrzelili gdzieś pod żabką, napiwno
18
@DaPi ballasi na prowadzeniu
23
@Janiama "Nic was życie nie uczy" xD przyganiał kocioł garnkowi
5
alena XD
1
aj dembele blisko
2
@adi89rg sumienia
3
@Teletubis to co, za fejk info? ( ͡° ͜ʖ ͡°)