5

goat

2

w fifie by nawet żółtej nie dostał

0

@kamiVeB moje Fantasy zaciera rączki

0

@Kamiloza91 coś mówiłeś? ;x

0

@chavez 3:3 po koncercie Bruno, Rashforda, Calverta i Jamesa a zarazem totalne odkucie w fantasy

56

@Chakalaka zostanie skazany zaraz po skazaniu popisów, te zaś zaraz po konferencji verattiego, które poprzedzi oczywiście karny Błaszczykowskiego

1

@Encore nie szybko tylko konkretnie, a nie że pół dupy zza łba wystaje i wielkie halo

2

@Encore stary kiedyś zasnął przed telewizorem, zrobiło się późno, słyszę jakieś jęki to idę sprawdzić, wchodzę do pokoju a tam instytut rosyjski. Posiedziałem chwilę i stwierdziłem że o kant dupy z takim pornusem i wyłączyłem to w cholerę bo poza cyckami to tam nic nie było, kamera jakaś od tyłu ale tak że nic nie widać, idź pan w wuj

2

@IronSanHybrid to snape! on czaruje miotłę!

0

@Janiama znaczy 9.3.5. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@tommyVERceti woda z kranu, mydło, no ewentualnie szampon

1

@jacob345 już ogarnąłem, menago z denmarku mi kolega wyżej podpowiedział ^^

1

@NaFazieHitman a więc postanowione

3

@BaroPodertos panie, weź pan kopnij w dupę tych na stołkach żeby naprawili stronę bo ciągle skacze góra-dół, jeśli będzie trzeba to zawezwijcie samego szefa szefów, @Robertinho

0

@DonAndrzejos in memory of roose bolton who died poisoned by his enemies..

9

@Zibi2114 barca chce, messi nie chce, wszystko sprowadzi się do ankiety na rambli

0

@ksobi 4-2-3-1 konkretniej, ale od czasu ostatniego patchu gra mi się bardzo źle ;f

0

@Transu96 panie, menago z denmarku i jesteś pan w domu

3

https://www.futbin.com/21/squad/2523695
lojalność, pozycje, menadżer - no po prostu wszystko.. i 1 zgrania
https://zapodaj.net/images/18403cf807c00.png

0

Ten Busquets to chyba na wszystkich ma papiery, nic tylko czekać aż będzie w 11 sezonu, a potem w toty

0

@Lares w sensie po voldemorcie, w trakcie czy przed

0

@DaPi nie odpaliłem w fifie tego trybu nawet raz odkąd wyszedł to będę w realu robił ;x

0

@DaPi ta, żeby mnie zastrzelili gdzieś pod żabką, napiwno

18

@DaPi ballasi na prowadzeniu

23

@Janiama "Nic was życie nie uczy" xD przyganiał kocioł garnkowi

5

alena XD

1

aj dembele blisko

2

@adi89rg sumienia

3

@Teletubis to co, za fejk info? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?