Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys w końcu jakieś dobre info
1
@sawyer00 zrób serię do odciny, zmęczony zasypiasz szybciej
0
@DaPi jak koszę typa który idzie sam na sam - żółta, gdy nic nie klikam i komputer "fauluje" za mnie - żółta ;x 200 meczy, mnóstwo czerwonych, ale żadna bezpośrednia, wszystkie za 2 żółte xD
0
partacze
0
Walczyli dzielnie
1. https://media.tenor.com/images/00c6a12db1ffb415981f4abfde76d94b/tenor.gif
2. https://thumbs.gfycat.com/MammothWhirlwindHeifer-size_restricted.gif
3. https://i.pinimg.com/originals/f7/18/ba/f718ba28623e78c4f9ae924de7d16747.gif
4. https://i.gifer.com/CO4m.gif
a teraz..
5. https://demotywatory.pl/uploads/201902/1549479734_wr9hcz_fb_plus.jpg
6. https://i.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/219/613/2fadbe25-eaaa-42b7-8bf6-a8ec8684655a.gif?1324327672
0
Ale jak to, mieliśmy atakować po Depaya, przecież bartek im obiecał że wróci w styczniu.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@4drian0 zdania ekspertów są podzielone
4
to niezły makłowicz xDD
0
@Cariones Ja na telefonie nie mam ad blocka a i tak mi nic nie wyskakuje
3
@DanielOOL żaden
3
@ksobi a wy co biedaki, dalej bez premiuma?
0
@pikass14 będzie się różniła platformą
7
Mi tam żadne reklamy nie wyskakują, ani na pc ani na telefonie
3
@qbsonFCBarca słabe przedstawienie, facet potykał się o własne nogi
0
@VamosGirl tak, napiwno będą auta zatrzymywać żeby zapytać gdzie jadą
1
@gontex jak w lesie zobaczysz pół dupy zza krzaka to bierz nogi za pas
3
@TheGoldenEleven zaraz za mistrzem i Małgorzatą
6
@Qexi mówiłbym tak samo, chcecie protestować w ten sposób to leżakujcie pod domami tych przeciwko którym protestujecie a od normalnych ludzi się odfierdolta
14
@Qexi stoisz na drodze? nie płacz że wpadłeś pod koła
0
@LionelM95 dybala 48k casemiro 25k ;f
0
@LionelM95 na futbinie masz ceny
https://www.futbin.com/players
https://www.futbin.com/21/player/557/kalidou-koulibaly 40-50k
https://www.futbin.com/squad-builder
0
@LionelM95 40k masz + to co kupiłeś możesz sprzedać, wyjdzie ci 160k, tu masz za 90-100k skład
https://www.futbin.com/21/squad/1954149
albo taki
https://www.futbin.com/21/squad/1954069
0
@LionelM95 platforma, budżet
1
@increase pokazał w końcu?
0
@AV0CAD0 tak samo jak bez niego
2
@czółkovsky bieda
https://www.futbin.com/21/squad/1946255
1
@kerouac nie wiem o co chodzi ale się zgadzam że > przester
0
@Colon odważnie
3
@ObywatelPL you picked the wrong house fool
2
@Mario96w widzę że somsiad masz dowody na mavixa ( ͡° ͜ʖ ͡°)