Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak
https://nczas.com/wp-content/uploads/2020/04/Zbigniew-Stonoga-696x464.jpg
0
@kamiVeB zawczasu czyli przedwczoraj opchnąłem Messiego za 800, teraz łazi 600 coś xD
3
@Striker i szafa gra
0
@DaPi na dupeczki
1
@macio_944 z regulaminem sobie nie radzą to z kodeksem będą wojować, napiwno xD
0
@badej60 jak wyjdzie 9 to się dowiem ;x
0
@Janas11224 tokyo drift w której "ginie" jest obsadzone w czasie między 6 a 7 częścią, "wraca" do żywych w 9
1
@Janas11224 SPOILER
co ty chrzanisz, w 7 są flashbacki z tokyo drift, statham mści się za brata i zaczyna od hana
1
@Rewolucja123 znowu ten podrabianiec
0
Czy przy którejś z bramek zawinił Bale, poszła po jego stracie kontra czy coś?
0
dubiel xDDD
3
@MesQueUnClub96 https://i.sadistic.pl/pics/5bd2b58aa1e1.jpg
mówi to panu coś?
0
o dzizus, znowu ona xD
https://i.ytimg.com/vi/Mt68ij-ZMIA/hqdefault.jpg
0
@justfootball najlepiej czerwone, ale że ich nie ma to trzeba zniszczyć zielone
2
@Mario96w zniszczone!
3
@justfootball zielone powinny zostać usunięte
1
@macio_944 i dobrze że zostawiasz bo to ty dostaniesz zielonego a nie on ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
5
@NGTRX albo wyfiertalaj zanim mnie jasny wuj strzeli ^^
0
@zadafcb dzizus kurłła ja erdole
3
@IronSanHybrid a tam, beczkę z tego kręci razem z resztą, gorzej jak jesteś na maturce z anglika
3
@Danny Gaucho chciałoby się coś dodać ale wyczerpałeś temat, zamykam
4
@HERORICH2 w nfsu2 nie miałem sobie równych więc chyba ja
0
To ma być gamer? To jakaś popierdółka, a nie gamer!
0
@VOne jedyne co zaobserwowałem odnośnie staminy to to, że boczni obrońcy tracą jej najwięcej, co to ma być że gość ma 90 staminy i już w 60 minucie meczu ma tylko 1/3 staminy
0
@hoeniker panie, ale ile zaoszczędziliśmy
5
@Janiama czego ty nie pisałeś
0
@justfootball chyba na dobicie
0
@Rastafarnianin no i moderacja
0
no i koniec końców bruno zapunktował na kapitanie w fpl :P
2
puig na po xD