0

@kamiVeB zawczasu czyli przedwczoraj opchnąłem Messiego za 800, teraz łazi 600 coś xD

3

@Striker i szafa gra

0

@DaPi na dupeczki

1

@macio_944 z regulaminem sobie nie radzą to z kodeksem będą wojować, napiwno xD

0

@badej60 jak wyjdzie 9 to się dowiem ;x

0

@Janas11224 tokyo drift w której "ginie" jest obsadzone w czasie między 6 a 7 częścią, "wraca" do żywych w 9

1

@Janas11224 SPOILER
co ty chrzanisz, w 7 są flashbacki z tokyo drift, statham mści się za brata i zaczyna od hana

1

@Rewolucja123 znowu ten podrabianiec

0

Czy przy którejś z bramek zawinił Bale, poszła po jego stracie kontra czy coś?

0

dubiel xDDD

3

0

0

@justfootball najlepiej czerwone, ale że ich nie ma to trzeba zniszczyć zielone

2

@Mario96w zniszczone!

3

@justfootball zielone powinny zostać usunięte

1

@macio_944 i dobrze że zostawiasz bo to ty dostaniesz zielonego a nie on ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

5

@NGTRX albo wyfiertalaj zanim mnie jasny wuj strzeli ^^

0

@zadafcb dzizus kurłła ja erdole

3

@IronSanHybrid a tam, beczkę z tego kręci razem z resztą, gorzej jak jesteś na maturce z anglika

3

@Danny Gaucho chciałoby się coś dodać ale wyczerpałeś temat, zamykam

4

@HERORICH2 w nfsu2 nie miałem sobie równych więc chyba ja

0

To ma być gamer? To jakaś popierdółka, a nie gamer!

0

@VOne jedyne co zaobserwowałem odnośnie staminy to to, że boczni obrońcy tracą jej najwięcej, co to ma być że gość ma 90 staminy i już w 60 minucie meczu ma tylko 1/3 staminy

0

@hoeniker panie, ale ile zaoszczędziliśmy

5

@Janiama czego ty nie pisałeś

0

@justfootball chyba na dobicie

0

@Rastafarnianin no i moderacja

0

no i koniec końców bruno zapunktował na kapitanie w fpl :P

2

puig na po xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?