Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@amanter ale czyj sex tape, jego czy syna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
25
@IronSanHybrid kto jest tym szczęściarzem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Zimny passat b8 to jest auto a nie jakieś beemki, bóg cię nie wybrał
1
@DaPi no chyba że Cię zaczepił @kerouac to wtedy nie
0
@IronSanHybrid Tak procenty marnować..
0
@fortunate_son jak to nie ;p jak na koniec gry nie masz full icon składu to wstyd i hańba na dzielni, i to nie byle jakich icon tylko najlepszych
3
@Witam sam jesteś stracony, w każdej chwili mogę opchnąć konto z zyskiem za wyhandlowane coinsy ;x
1
Oho, liga weekendowa przełożona o 24h i wydłużona o 24h z powodu NIEPRZEWIDZIANYCH problemów, nieźle się zaczyna fifka w tym roku xD
1
@PatrychoO jest szansa na dumbledore vs grindelwald w 3 części także ten
1
@mr_robot sen jest dla słabych, wyśpisz się po śmierci
7
@TylkoBarca7273 próbują odwrócić uwagę od układów na stronie
3
@Witam bo to złotówy są, sami nie zeżrą a i innym nie dadzą
0
@PatrychoO wiadomo kiedy wychodzi 3 część fantastycznych zwierząt?
2
@ViscaBarca123 jest i on, sztanga busquets
0
@Kuczek gość będzie robił ankietę to świętujemy
0
@GeneralXavi myślałem że już nigdy nie napiszesz
18
@codemat https://zapodaj.net/images/184f530057de3.png
https://zapodaj.net/images/9d66d57b21bb1.png
https://zapodaj.net/images/c5c54b50625a1.png
( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
@codemat to wymyśl jeszcze czerwone obok zielonych ;x
4
@MESSIah16 to tak samo jak ze zgłaszaniem postów pewnego użytkownika, nic się nie dzieje
9
@xVENUMx kfc
0
@Gappeq No i mam taktykę na wut chempions
1
@BigDaglas xbox>ps wiadomka
0
@matelkoveb nie grałem zahą ale lepiej mieć 3 słabszej niż 2, reguilon git
0
@matelkoveb zaha reguilon
0
@Mula nie pierwszy raz :D
0
hejt park się zaczął a na czacie przeproś xD
2
@Hushovt https://x.com/LordKoks/status/1316471797156589570
xDD
7
@BarcaInfo buahaha, on wstawi, ty zgłosisz i tak to się kręci
0
@Mula prędzej ea wypuści dobrą fifę niż da upgrade jocie tak szybko, o ile wgl
0
@Zimny passat b8