7

@amanter ale czyj sex tape, jego czy syna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

25

@IronSanHybrid kto jest tym szczęściarzem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Zimny passat b8 to jest auto a nie jakieś beemki, bóg cię nie wybrał

1

@DaPi no chyba że Cię zaczepił @kerouac to wtedy nie

0

@IronSanHybrid Tak procenty marnować..

0

@fortunate_son jak to nie ;p jak na koniec gry nie masz full icon składu to wstyd i hańba na dzielni, i to nie byle jakich icon tylko najlepszych

3

@Witam sam jesteś stracony, w każdej chwili mogę opchnąć konto z zyskiem za wyhandlowane coinsy ;x

1

Oho, liga weekendowa przełożona o 24h i wydłużona o 24h z powodu NIEPRZEWIDZIANYCH problemów, nieźle się zaczyna fifka w tym roku xD

1

@PatrychoO jest szansa na dumbledore vs grindelwald w 3 części także ten

1

@mr_robot sen jest dla słabych, wyśpisz się po śmierci

7

@TylkoBarca7273 próbują odwrócić uwagę od układów na stronie

3

@Witam bo to złotówy są, sami nie zeżrą a i innym nie dadzą

0

@PatrychoO wiadomo kiedy wychodzi 3 część fantastycznych zwierząt?

2

@ViscaBarca123 jest i on, sztanga busquets

0

@Kuczek gość będzie robił ankietę to świętujemy

0

@GeneralXavi myślałem że już nigdy nie napiszesz

7

@codemat to wymyśl jeszcze czerwone obok zielonych ;x

4

@MESSIah16 to tak samo jak ze zgłaszaniem postów pewnego użytkownika, nic się nie dzieje

9

@xVENUMx kfc

0

@Gappeq No i mam taktykę na wut chempions

1

@BigDaglas xbox>ps wiadomka

0

@matelkoveb nie grałem zahą ale lepiej mieć 3 słabszej niż 2, reguilon git

0

@matelkoveb zaha reguilon

0

@Mula nie pierwszy raz :D

0

hejt park się zaczął a na czacie przeproś xD

7

@BarcaInfo buahaha, on wstawi, ty zgłosisz i tak to się kręci

0

@Mula prędzej ea wypuści dobrą fifę niż da upgrade jocie tak szybko, o ile wgl

0

@Zimny passat b8

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?