Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oho, Busquets jedyny pomocnik defensywny, nieźle się zapowiada
0
@toretto724 ma wywalone
0
@Khardan bo nie ma kasy na kary ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
Odzyskać za tego Griezmanna chociaż z 80 mln i niech idzie w p....
4
@Xwowrak boli cię wielki szakalaka?
0
@Aureczek na ps5 będzie mało graczy teraz, mało będzie na rynku, przesiadka dopiero za rok-dwa pod fife
0
@SiSenior przyszyje sobie kawałek firanki do kaptura i będę chodził w kapturze ;x
1
@Triv44 4231/4312 zależy jak się mecz toczy
1
@Triv44 otóż to
1
@Triv44 na jego pozycji u mnie gra wielki Promes i kicha na waszego Adame
0
Jakimi składami wychodzicie na fut champions? U mnie tak:
https://zapodaj.net/images/7a7ccaadc82da.jpg
0
@hans206 4231/4312 zależnie od sytuacji na boisku
1
@PanZagadka chociaż 1 z covida wrócił, bo mam takich 3 w fpl...
3
@Denver możesz teraz latać na Podlasie walczyć z chłopami, tylko uważaj na widły
1
@Chakalaka jedno nie wyklucza drugiego
2
@Nigaki co na to słynny włoski epidemiolog Giorgio Ubrani?
0
@DaPi w 1 meczu dostałem wpierdal 0:5, potem 3x wygrałem po szybkich rage quitach bo się wkurfilem i niszczyłem bez mydła, a w 5 meczu przegrałem z handicapem, bilans 3-2, elyta nie dla mnie w tym tygodniu
1
@DaPi żeby nie było że nie ostrzegałem, ja zacząłem i już miałem sytuację w której czekałem aż gra przejdzie do wykonania karnego 2 minuty xD
0
@DaPi Panie, porzuć te plany
0
@sidzej płytkę zawsze możesz opchnąć jak ci gierka nie podejdzie, cyfrowej nie opchniesz
0
@koksik2700 ta gra jak dla mnie to będzie krowa która dużo ryczy ale mało mleka daje
9
@Hanok ja pamiętam że jak grał to się łamał to może wgl niech nie gra
3
@ObywatelPL jak kielon leciał to dzieciak nie leciał ;d
0
@D10SLEO w czym rzecz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jestem w czerwonej strefie ;/ żegnajcie
0
@DonMatteo901 xD pctowcy zawsze osrani przez ea, a łatki dostają pierwsi xD ale Xbox też microsoft
0
@DonMatteo901 gram teraz mecza i Messi po staremu
0
@HK23 oj tak byczq
7
@amanter ale czyj sex tape, jego czy syna ( ͡° ͜ʖ ͡°)