0

oho, Busquets jedyny pomocnik defensywny, nieźle się zapowiada

0

@toretto724 ma wywalone

0

@Khardan bo nie ma kasy na kary ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

Odzyskać za tego Griezmanna chociaż z 80 mln i niech idzie w p....

4

@Xwowrak boli cię wielki szakalaka?

0

@Aureczek na ps5 będzie mało graczy teraz, mało będzie na rynku, przesiadka dopiero za rok-dwa pod fife

0

@SiSenior przyszyje sobie kawałek firanki do kaptura i będę chodził w kapturze ;x

1

@Triv44 4231/4312 zależy jak się mecz toczy

1

@Triv44 otóż to

1

@Triv44 na jego pozycji u mnie gra wielki Promes i kicha na waszego Adame

0

Jakimi składami wychodzicie na fut champions? U mnie tak:
https://zapodaj.net/images/7a7ccaadc82da.jpg

0

@hans206 4231/4312 zależnie od sytuacji na boisku

1

@PanZagadka chociaż 1 z covida wrócił, bo mam takich 3 w fpl...

3

@Denver możesz teraz latać na Podlasie walczyć z chłopami, tylko uważaj na widły

1

@Chakalaka jedno nie wyklucza drugiego

2

@Nigaki co na to słynny włoski epidemiolog Giorgio Ubrani?

0

@DaPi w 1 meczu dostałem wpierdal 0:5, potem 3x wygrałem po szybkich rage quitach bo się wkurfilem i niszczyłem bez mydła, a w 5 meczu przegrałem z handicapem, bilans 3-2, elyta nie dla mnie w tym tygodniu

1

@DaPi żeby nie było że nie ostrzegałem, ja zacząłem i już miałem sytuację w której czekałem aż gra przejdzie do wykonania karnego 2 minuty xD

0

@DaPi Panie, porzuć te plany

0

@sidzej płytkę zawsze możesz opchnąć jak ci gierka nie podejdzie, cyfrowej nie opchniesz

0

@koksik2700 ta gra jak dla mnie to będzie krowa która dużo ryczy ale mało mleka daje

9

@Hanok ja pamiętam że jak grał to się łamał to może wgl niech nie gra

3

@ObywatelPL jak kielon leciał to dzieciak nie leciał ;d

0

@D10SLEO w czym rzecz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jestem w czerwonej strefie ;/ żegnajcie

0

@DonMatteo901 xD pctowcy zawsze osrani przez ea, a łatki dostają pierwsi xD ale Xbox też microsoft

0

@DonMatteo901 gram teraz mecza i Messi po staremu

0

@HK23 oj tak byczq

7

@amanter ale czyj sex tape, jego czy syna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?