1

@kerouac jakie pointsy, nie moja wina że mi ea do paczek cały czas wkłada karty za miliony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a co do agresji to somsiedzi mi już nie mówią dzień dobry xD

1

@kerouac kupiłeś już? bo śpieszy mi się skończyć twoją fifową karierę po raz drugi

2

@didzejos nikt nie ma podejścia bo żaden szanujący się gracz fify nie marnuje czasu na sezony tylko gra w uta xD

0

@takisobiektos a więc morata to jednak urodzony napadzior z najwyższej półki ;x w końcu w jakich klubach on nie grał

0

@clyde dlatego warto mieć działkę i własne podwórko ;x

0

@IronSanHybrid albo odsiedzi a potem będzie balował ^^

4

@AdiKingu96 koleś dalej się łudzi się że zp wygra

37

@NeroTFP co on czesze xD

2

@dominik127pl po odpaleniu kariery nie możesz nic zrobić w kwestii kontraktu Messiego, a komunikat o kończeniu kariery jest trochę później

0

@takisobiektos bo nie jest lepszy ani dużo, ani trochę

0

@kuz fifa po aktualizacjach to jest dopiero dramat

3

@masq z gumami? ( ͡° ͜ʖ ͡°) to najlepsze chyba będą przysiady na drążka

0

@Cobra303 jak hazard ci chodzi jak wóz z węglem to odinstaluj fife i sprzedaj, po co się męczyć

1

@Criss18Barca nie opłaca, masz tańszego, lepszego i wymiennego hazarda, lepiej odłożyć karty na icon sbc, poza tym.. spójrz na jego statystyki, teixeira z lepszym wykończeniem

0

Cała nadzieja w Domagalik, że zadzwoni do Brzęczka i go natchnie na końcówkę

0

@tristan87 baba co chopa szarpie

1

@GIGAKOKS to ktoś popija schabowe jogurtem? I co jeszcze, może rodzynki z sernika wyjada?

1

@SonBarcaGoku jak lewy może wygrać jak nawet zp nie zdobył ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@sebasek99 Buenos Aires senior sebasek

1

@Kamil92 jak tu same folksdojcze czy inne hochsztaplery

1

@matijas lepsza od 19 i 20, 18 była dobra

0

@Hanok SPOILER

jarałem się jak córka stannisa, a potem wyszedł 8 sezon i już się nie jarałem

0

@koziar co to za podróbka bez janowskiego

0

@IronSanHybrid co ty chrzanisz, ferrari zrobił KO łapą, a nogą dobił, facet był sztywny

2

MAMED WROCIL!!!!!!! ZABIL!

0

załokciował typa

0

ale wyrwał materla xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?