Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kerouac jakie pointsy, nie moja wina że mi ea do paczek cały czas wkłada karty za miliony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a co do agresji to somsiedzi mi już nie mówią dzień dobry xD
1
@kerouac kupiłeś już? bo śpieszy mi się skończyć twoją fifową karierę po raz drugi
2
@didzejos nikt nie ma podejścia bo żaden szanujący się gracz fify nie marnuje czasu na sezony tylko gra w uta xD
0
@takisobiektos a więc morata to jednak urodzony napadzior z najwyższej półki ;x w końcu w jakich klubach on nie grał
0
@clyde dlatego warto mieć działkę i własne podwórko ;x
0
@IronSanHybrid albo odsiedzi a potem będzie balował ^^
4
@AdiKingu96 koleś dalej się łudzi się że zp wygra
37
@NeroTFP co on czesze xD
2
@dominik127pl po odpaleniu kariery nie możesz nic zrobić w kwestii kontraktu Messiego, a komunikat o kończeniu kariery jest trochę później
0
@takisobiektos bo nie jest lepszy ani dużo, ani trochę
0
@kuz fifa po aktualizacjach to jest dopiero dramat
3
@masq z gumami? ( ͡° ͜ʖ ͡°) to najlepsze chyba będą przysiady na drążka
0
@Cobra303 jak hazard ci chodzi jak wóz z węglem to odinstaluj fife i sprzedaj, po co się męczyć
1
@Criss18Barca nie opłaca, masz tańszego, lepszego i wymiennego hazarda, lepiej odłożyć karty na icon sbc, poza tym.. spójrz na jego statystyki, teixeira z lepszym wykończeniem
0
Cała nadzieja w Domagalik, że zadzwoni do Brzęczka i go natchnie na końcówkę
0
@tristan87 baba co chopa szarpie
1
@GIGAKOKS to ktoś popija schabowe jogurtem? I co jeszcze, może rodzynki z sernika wyjada?
1
@SonBarcaGoku jak lewy może wygrać jak nawet zp nie zdobył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@sebasek99 Buenos Aires senior sebasek
1
@Kamil92 jak tu same folksdojcze czy inne hochsztaplery
1
@matijas lepsza od 19 i 20, 18 była dobra
0
@Hanok SPOILER
jarałem się jak córka stannisa, a potem wyszedł 8 sezon i już się nie jarałem
0
@koziar co to za podróbka bez janowskiego
2
@zadafcb ooooo
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_vPP2BiYWN7GBCObWKXWT2tYLGryhsGqI.gif
0
@IronSanHybrid co ty chrzanisz, ferrari zrobił KO łapą, a nogą dobił, facet był sztywny
2
MAMED WROCIL!!!!!!! ZABIL!
0
załokciował typa
0
ale wyrwał materla xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika