Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 "as long as i will be an arsenal player" ziomek wraca i cyk, ozil do chin w zimowym okienku xD
0
@Colon wylogował się, i nawet jakby chciał to nie wróci, bo zmienił hasło na ciąg przypadkowych liter, a do maila nie pamięta hasła
0
@marcin62 wtedy zrobimy wotum nieufności
0
@Colon widział
1
@Colon phil jones
1
@kerouac wymiękasz? Boisz się że znowu zakończę twoją fifową karierę!?
0
@kerouac fife kupiłeś? taka fajna, amerykanska
5
@kerouac i wtedy ja, o 2 w nocy, po cichutku wychodzę na klatkę i uchylam okno bo mi gorąco
0
a 25 nie jest dla bramkarza czasem zarezerwowana odgórnie?
2
Ale to nowe menu w fifie jest tragiczne.. momentami nawet laguje xD
3
żeby tylko nie przewalili hajsu z rafinhii na głupoty ;f
2
@Chakalaka dobrze że jestem w jakiś 70% z wody
2
@Chakalaka jak mu raz popuścimy to się rozpuści jak dziadowski bicz
5
@Zieliniak zacznijmy od największego fejkera
2
@Chakalaka gdyby nie ta przester, to bym go nominował do zp
6
@IronSanHybrid zdziwiony że fejka zapodał?
3
Miał być Thiago, Wijnaldum, Depay, dla nich nawet amigosów za darmo oddaliśmy, a oni nie przyszli, chamstwo większe niż film griezmanna, dla mnie oni są już skreśleni!
26
Dobrze że barca postawiła city i lyon pod ścianą i wyczekała ich do ostatnich minut okienka, pewnie już mają pełne pory
0
City kupiło zastępce za Garcie i zatrzymało Garcie xD
0
@LucaBrasi aż mu six packa wyrzeźbili
1
@Hushovt wszędzie te paparazze, nie można się odlać w spokoju bo ktoś ci błyska z bloku naprzeciwka
0
@neymarjr_143 tani
https://zapodaj.net/images/545b5038aa32e.png
0
@4drian0 dostęp to będę miał jutro, przynajmniej teoretycznie, a jak anulują zamówienie to już dupa, bo okres zakupu tych wersji przedpremierowych minął.
0
Komentarz usunięty
0
@4drian0 mam pobraną grę, tylko opłata nie jest pobrana, a na xboxie tak to wygląda z płatnością
https://zapodaj.net/images/aea86ca2b506d.jpg
0
@4drian0 zamawiałem na konsoli z menu gry, bo tam masz zniżkę 10%, na mailu od microsoftu mam potwierdzenie zakupu, ale według informacji powinienem dostać jeszcze jednego o pobraniu opłaty, którego nie dostałem. Ogólnie to pierwszy raz się bawię w zakupy cyfrowe.. do tej pory po prostu chodziłem do sklepu i zamawiałem na miejscu. Poza tym nie mam tam opcji płatności blikiem, jest karta, mobilna(tylko orange i play) i paypal. W sensie blik jest tylko w orange i play, a ja tam nie mam telefonu.
0
@ksobi Co zatem może być powodem że płatność nie została pobrana? Numer karty, data ważności, imię, nazwisko i 3 cyfry z tyłu są podane prawidłowo. Może coś z adresem rozliczeniowym?
0
https://zapodaj.net/images/05c4e804ea654.png
Zamówienie złożone 24 września, a więc dawno. Premiera jest jutro, czyli płatność w przypadku płatności kartą już dawno powinna zostać pobrana, dobrze rozumiem? Jeśli nie, to proszę mi to wyłożyć łopatologicznie
5
@koksik2700 scarlett > przester
fakt nie opinia
0
@PJ1985 ale to od razu po złożeniu zamówienia? czy czekałeś ileś tam dni aż pobierze pieniądze z konta? ja zamawiałem 24 września, mam na mailu potwierdzenie zakupu, a kasy jak nie pobrało tak nie pobrało, jutro premiera i nie wiem czy dodać jakąś opcję płatności zapasową żeby mi czasem nie anulowali zamówienia czy co