0

@tristan87 "as long as i will be an arsenal player" ziomek wraca i cyk, ozil do chin w zimowym okienku xD

0

@Colon wylogował się, i nawet jakby chciał to nie wróci, bo zmienił hasło na ciąg przypadkowych liter, a do maila nie pamięta hasła

0

@marcin62 wtedy zrobimy wotum nieufności

0

@Colon widział

1

@Colon phil jones

1

@kerouac wymiękasz? Boisz się że znowu zakończę twoją fifową karierę!?

0

@kerouac fife kupiłeś? taka fajna, amerykanska

5

@kerouac i wtedy ja, o 2 w nocy, po cichutku wychodzę na klatkę i uchylam okno bo mi gorąco

0

a 25 nie jest dla bramkarza czasem zarezerwowana odgórnie?

2

Ale to nowe menu w fifie jest tragiczne.. momentami nawet laguje xD

3

żeby tylko nie przewalili hajsu z rafinhii na głupoty ;f

2

@Chakalaka dobrze że jestem w jakiś 70% z wody

2

@Chakalaka jak mu raz popuścimy to się rozpuści jak dziadowski bicz

5

@Zieliniak zacznijmy od największego fejkera

2

@Chakalaka gdyby nie ta przester, to bym go nominował do zp

6

@IronSanHybrid zdziwiony że fejka zapodał?

3

Miał być Thiago, Wijnaldum, Depay, dla nich nawet amigosów za darmo oddaliśmy, a oni nie przyszli, chamstwo większe niż film griezmanna, dla mnie oni są już skreśleni!

26

Dobrze że barca postawiła city i lyon pod ścianą i wyczekała ich do ostatnich minut okienka, pewnie już mają pełne pory

0

City kupiło zastępce za Garcie i zatrzymało Garcie xD

0

@LucaBrasi aż mu six packa wyrzeźbili

1

@Hushovt wszędzie te paparazze, nie można się odlać w spokoju bo ktoś ci błyska z bloku naprzeciwka

0

@4drian0 dostęp to będę miał jutro, przynajmniej teoretycznie, a jak anulują zamówienie to już dupa, bo okres zakupu tych wersji przedpremierowych minął.

0

Komentarz usunięty

0

@4drian0 mam pobraną grę, tylko opłata nie jest pobrana, a na xboxie tak to wygląda z płatnością
https://zapodaj.net/images/aea86ca2b506d.jpg

0

@4drian0 zamawiałem na konsoli z menu gry, bo tam masz zniżkę 10%, na mailu od microsoftu mam potwierdzenie zakupu, ale według informacji powinienem dostać jeszcze jednego o pobraniu opłaty, którego nie dostałem. Ogólnie to pierwszy raz się bawię w zakupy cyfrowe.. do tej pory po prostu chodziłem do sklepu i zamawiałem na miejscu. Poza tym nie mam tam opcji płatności blikiem, jest karta, mobilna(tylko orange i play) i paypal. W sensie blik jest tylko w orange i play, a ja tam nie mam telefonu.

0

@ksobi Co zatem może być powodem że płatność nie została pobrana? Numer karty, data ważności, imię, nazwisko i 3 cyfry z tyłu są podane prawidłowo. Może coś z adresem rozliczeniowym?

0

https://zapodaj.net/images/05c4e804ea654.png
Zamówienie złożone 24 września, a więc dawno. Premiera jest jutro, czyli płatność w przypadku płatności kartą już dawno powinna zostać pobrana, dobrze rozumiem? Jeśli nie, to proszę mi to wyłożyć łopatologicznie

5

@koksik2700 scarlett > przester
fakt nie opinia

0

@PJ1985 ale to od razu po złożeniu zamówienia? czy czekałeś ileś tam dni aż pobierze pieniądze z konta? ja zamawiałem 24 września, mam na mailu potwierdzenie zakupu, a kasy jak nie pobrało tak nie pobrało, jutro premiera i nie wiem czy dodać jakąś opcję płatności zapasową żeby mi czasem nie anulowali zamówienia czy co

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?