0

@PJ1985 jak przechodziłem z pc na xo to konto mi przeszło(razem z lvl, tyle że teraz nie ma już katalogu easc żeby ten level wykorzystać ;x) ale web appa i bonusów dla stałych graczy nie miałem
PS. Zawróć póki jeszcze możesz

1

@MessiTheBesst wróć koło 1 może już będzie

2

@Janas11224 o kurłła, czak noris

0

@Derean jak byś nie czyścił historii przeglądarki to byś nie potrzebował za każdym razem kodu dostawać :P

0

@ksobi w sensie że nie zmieniałem vpn na uj wie gdzie xD

0

Jestem na web appie polskim! POLSKA GUROM!

1

@Ghotti hehehe na kod poczekasz do jutra z tego co pamiętam jak było rok temu

1

@escarabajo a szkoda kurłła gadać, szkoda strzempić ryja,

3

@escarabajo smutna rzeczywistość, polakom zawsze beniz w d i flash na rampe

0

@messi564 jak serwery na rambli gdy odchodził messi

1

@PanZagadka matthdgamer 2 paczka pele ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

2

@PatrychoO tak jak rambla gdy wszyscy czekali na wywiad messiego

0

no dobra.. a teraz mi powiedzcie który link do web appa jest prawidłowy xD
https://www.easports.com/Fifa/ultimate-team/web-app/
https://www.ea.com/fifa/ultimate-team/web-app/
bo oba leżą i nie wiem który odświeżać xD

0

@Ghotti nie wiem na co ty liczyłeś O tej godzinie xD

0

@Ghotti to od razu sobie weź stoichkova w mid zamiast zawracać gitarę jakimś fatim xD

0

@Tomo1989 Teraz to już napiwno się nie połamie, to jest ten sezon, szaman umtitiego też da radę, ja wierzę!

0

@justfootball próbuje leczyć irona z przester ładnymi ale na niego nie działają, chyba czas mu zapodawać jakieś shemale, może zaskoczy

0

@Ghotti śmiało, bierz ich, powodzenia w dywizji 8 ;x a z Depayem to mnie chyba coś ominęło

0

@Ghotti Dembele? Carrasco? Guedes? lepiej wymień grywalnych napastników z la ligi ;x

0

@Ghotti na moralesa jedyna sensowna opcja

0

@LionelM95 o 19 to serwery bedo leżeć, wróć jutro albo czekaj do późna :P

3

@justfootball ładnych nie było?

0

@wpwelement @kamson24 możesz jechać od najnowszych, ale możesz też sobie ustawić komentarze od top 5, jak jeden usuniesz to ci zaraz kolejny wyskoczy ^^

0

1

@DarekFCBnaZawsze bo nie jesteś kamson :P

45

nie dość że zmienił nazwisko to jeszcze sabotuje menda

3

@juliacicha cicha woda brzegi rwie

0

@Kettger a to nie w pesie można dostać na początku dajmy na to cr7? ;X

0

@tedeusz fifa to gniot, a mimo to ma podłogę tam gdzie pes sufit. To tak w skrócie

0

@Salwik92 @Ghotti Xbox one, pc to cheaterska kpina

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?