Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PJ1985 jak przechodziłem z pc na xo to konto mi przeszło(razem z lvl, tyle że teraz nie ma już katalogu easc żeby ten level wykorzystać ;x) ale web appa i bonusów dla stałych graczy nie miałem
PS. Zawróć póki jeszcze możesz
1
@MessiTheBesst wróć koło 1 może już będzie
2
@Janas11224 o kurłła, czak noris
0
@Derean jak byś nie czyścił historii przeglądarki to byś nie potrzebował za każdym razem kodu dostawać :P
0
@ksobi w sensie że nie zmieniałem vpn na uj wie gdzie xD
0
Jestem na web appie polskim! POLSKA GUROM!
1
@Ghotti hehehe na kod poczekasz do jutra z tego co pamiętam jak było rok temu
1
@escarabajo a szkoda kurłła gadać, szkoda strzempić ryja,
3
@escarabajo smutna rzeczywistość, polakom zawsze beniz w d i flash na rampe
0
@messi564 jak serwery na rambli gdy odchodził messi
1
@PanZagadka matthdgamer 2 paczka pele ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
2
@PatrychoO tak jak rambla gdy wszyscy czekali na wywiad messiego
0
no dobra.. a teraz mi powiedzcie który link do web appa jest prawidłowy xD
https://www.easports.com/Fifa/ultimate-team/web-app/
https://www.ea.com/fifa/ultimate-team/web-app/
bo oba leżą i nie wiem który odświeżać xD
0
@Ghotti nie wiem na co ty liczyłeś O tej godzinie xD
0
@Ghotti to od razu sobie weź stoichkova w mid zamiast zawracać gitarę jakimś fatim xD
0
@Tomo1989 Teraz to już napiwno się nie połamie, to jest ten sezon, szaman umtitiego też da radę, ja wierzę!
0
@justfootball próbuje leczyć irona z przester ładnymi ale na niego nie działają, chyba czas mu zapodawać jakieś shemale, może zaskoczy
0
@Ghotti śmiało, bierz ich, powodzenia w dywizji 8 ;x a z Depayem to mnie chyba coś ominęło
0
@Ghotti Dembele? Carrasco? Guedes? lepiej wymień grywalnych napastników z la ligi ;x
0
@Ghotti na moralesa jedyna sensowna opcja
0
@LionelM95 o 19 to serwery bedo leżeć, wróć jutro albo czekaj do późna :P
3
@justfootball ładnych nie było?
0
@wpwelement @kamson24 możesz jechać od najnowszych, ale możesz też sobie ustawić komentarze od top 5, jak jeden usuniesz to ci zaraz kolejny wyskoczy ^^
0
@wpwelement https://i.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/930/865/5bf.jpg
good one, opowiedz coś jeszcze ^^
1
@DarekFCBnaZawsze bo nie jesteś kamson :P
45
nie dość że zmienił nazwisko to jeszcze sabotuje menda
3
@juliacicha cicha woda brzegi rwie
0
@Kettger a to nie w pesie można dostać na początku dajmy na to cr7? ;X
0
@tedeusz fifa to gniot, a mimo to ma podłogę tam gdzie pes sufit. To tak w skrócie
0
@Salwik92 @Ghotti Xbox one, pc to cheaterska kpina