Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@draxidox a wy co biedaki, dalej na playstation? nawet mi was nie żal
8
@maatiixx raczej Kimmich+Pavard na PO vs Roberto na PO
1
@IronSanHybrid znaczy przepadłeś, no nic, następnym razem Cię bedziem egzorcyzmować shemalami
0
@IronSanHybrid myślałem że cię gabbie wyleczyła z tego raka
0
@Janiama czyli już oficjalnie chelsea przegra
0
@Jakchcesz a tamten co powiedział organom ścigania? "no elo, przyszedł jakiś koleś i powiedział że mnie dupa chce zaciukać, weźcie ją aresztujcie"?
8
@IronSanHybrid i co, płatny zabójca na komendzie potem coś w stylu: "dzień dobry, tak to ja, płatny zabójca ale nie tym razem, ale co jest, chwila panowie, po co te kajdanki halo, aa"?
0
@BaroPodertos no czekam czekam, a razem ze mną Mane na vice :)
0
@BaroPodertos ale czy somsiad dał go na kapitana tak jak ja? ano właśnie
0
@against_modern_football ktoś nad nami jednak czuwa
1
@kerouac pff, obejrzę nielegalną powtórkę z rana i nawet mi was nie żal
0
@Dziomek żeby dziomek słownik kupił
0
@Tales_Omletu wszystko? a więc w coroczną kompromitację też celują.. ech
0
@icon3520 siema teściu, elo teściowa
0
@LuisSalvano za rok messi w city, a za 2 będą mieszkać obok siebie w barcelonie, wszystko się zgadza
1
Icon Sbc wracają w fifie 21.. niby fajnie, ale znowu będą.. ograniczone czasowo.
1
co tak ostro pjoter
1
patrzcie jak rudy z zawiści paczy
1
@damianex10 panie, nie kompromisuj się pan
0
@damianex10 kiepskich się nie oglądało, co? :P
0
@damianex10 idzie się domyślić po śmiechu
1
profeser dambleder
0
@Suzu i nie dziwne, jak sobie ostatniego dnia 8 tys dodrukowali ^^
0
Żądam ujawnienia sabotażystów którzy głosowali za lautaro
2
@Cvzx zaraz krum zrobi bum
3
@PatrychoO hymmm spoiler
https://i.pinimg.com/originals/8e/a9/35/8ea9356011da7027dc39aa326b9dba46.gif
0
@student97r skąd nazwa? myślałem że sobie łeb skręcił czy coś, zawiodłem się, clickbait
22
@Kvzik47 fifa to gniot, ale nadal ma podłogę tam gdzie pes sufit
29
Kurłła, wypuścili by już tą fifę 21 żebym mógł wyepać te wszystkie Aleny czy inne Busquetsy
0
@Rust_Cohle 35,80 jak zwykle