1

@draxidox a wy co biedaki, dalej na playstation? nawet mi was nie żal

8

@maatiixx raczej Kimmich+Pavard na PO vs Roberto na PO

1

@IronSanHybrid znaczy przepadłeś, no nic, następnym razem Cię bedziem egzorcyzmować shemalami

0

@IronSanHybrid myślałem że cię gabbie wyleczyła z tego raka

0

@Janiama czyli już oficjalnie chelsea przegra

0

@Jakchcesz a tamten co powiedział organom ścigania? "no elo, przyszedł jakiś koleś i powiedział że mnie dupa chce zaciukać, weźcie ją aresztujcie"?

8

@IronSanHybrid i co, płatny zabójca na komendzie potem coś w stylu: "dzień dobry, tak to ja, płatny zabójca ale nie tym razem, ale co jest, chwila panowie, po co te kajdanki halo, aa"?

0

@BaroPodertos no czekam czekam, a razem ze mną Mane na vice :)

0

@BaroPodertos ale czy somsiad dał go na kapitana tak jak ja? ano właśnie

0

@against_modern_football ktoś nad nami jednak czuwa

1

@kerouac pff, obejrzę nielegalną powtórkę z rana i nawet mi was nie żal

0

@Dziomek żeby dziomek słownik kupił

0

@Tales_Omletu wszystko? a więc w coroczną kompromitację też celują.. ech

0

@icon3520 siema teściu, elo teściowa

0

@LuisSalvano za rok messi w city, a za 2 będą mieszkać obok siebie w barcelonie, wszystko się zgadza

1

Icon Sbc wracają w fifie 21.. niby fajnie, ale znowu będą.. ograniczone czasowo.

1

co tak ostro pjoter

1

patrzcie jak rudy z zawiści paczy

1

@damianex10 panie, nie kompromisuj się pan

0

@damianex10 kiepskich się nie oglądało, co? :P

0

@damianex10 idzie się domyślić po śmiechu

1

profeser dambleder

0

@Suzu i nie dziwne, jak sobie ostatniego dnia 8 tys dodrukowali ^^

0

Żądam ujawnienia sabotażystów którzy głosowali za lautaro

2

@Cvzx zaraz krum zrobi bum

0

@student97r skąd nazwa? myślałem że sobie łeb skręcił czy coś, zawiodłem się, clickbait

22

@Kvzik47 fifa to gniot, ale nadal ma podłogę tam gdzie pes sufit

29

Kurłła, wypuścili by już tą fifę 21 żebym mógł wyepać te wszystkie Aleny czy inne Busquetsy

0

@Rust_Cohle 35,80 jak zwykle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?