Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Geble gdyby nie handel to bym się takimi składami nie bawił :P
https://zapodaj.net/images/0e216beee46e1.jpg
https://zapodaj.net/images/f2356d3d68b5f.jpg
0
@Geble xD opychasz wszystko co dostajesz w powitalnych i handlujesz
0
@Geble po to jest web app żeby wyhandlować sobie skład przed premierą ;x
0
@Ghotti i nie dziwne, jak kurłła w simsy grasz
14
i nawet z tym nie handlujcie
https://memy.pl/show/big/uploads/Post/270619/15573034759796.jpg
1
@Hubert98 już są, na futwizie sobie popatrz, tylko primeów jeszcze nie ma
0
@Encore agility/balans 87/85 na base i 84/83 na mid, czyli jakieś 10 pkt za mało do mety, w tej fifie tempo i drybling znowu na piedestale, zwłaszcza tempo
1
@Rewolucja123 przestań mi damianexa kopiować
0
@Encore źle, bardzo źle, na początku może i będzie dawał radę, ale im dalej w las tym gorzej
1
@Jakchcesz okoń, bo wiesz, rybka lubi pływać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Encore mało tempa, śpo najwyżej
18
@Jakchcesz panie, czecia w nocy jest, do dostawcy pan dzwoń, a nie do mnie na wódkie przychodzisz, a wgl to wypierdzielaj pan do siebie na górę bo pan tu nie mieszkasz tylko u siebie na górze
2
@jacobFCB to zupełnie jak z głosowaniem na zp la rambli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
FIFA 21 sztuczki/słabsza
Xavi 4/3, Eto'o 4/4, Torres 4/4, Cantona 5/4, Puskas 4/3
Nie licząc Puskasa z którego zrobili odrobinę lepszego Stoichkova, to jest git
9
@Encore zobaczył ile zielonych nakradł to teraz sam chce się dorwać do koryta, ale nie ze mną te numery
0
@kuz picsy and vidsy i need
0
@DaPi początek będzie i dragon ball z
11
@robsesh w przypadku dobrej oferty raczej zbawieniem..
1
@messi564 ultimate, a wy co biedaki, dalej czekacie na zniżki świąteczne czy liczycie że znajdziecie pod choinką? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Kuczek powiedz chociaż że usunąłeś bi w tym śnie
0
@SkN trzeba było zamówić przez konsolę, ja zamówiłem tydzień temu i już mam pobraną
5
@Jakchcesz znowu zielone kradno, a dla potrzebujących ni ma
0
@AdiKingu96 potrzebny do holenderskiej kolonii
1
eh.. szkoda że Thiago nie ma, ale grunt że Arnold i Mane na vice punktujo ;d
0
@IronSanHybrid no i na co to komu
63
@LuisSalvano dobrze że ty sam siebie nie oszukujesz z Neymarem
2
@IronSanHybrid phi, powycinane scenki do klipu, poza klipem już taka fajna nie jest i nawet z tym nie handluj
12
@IronSanHybrid masz, to cię wyleczy z tej całej przester
5
@NeroTFP bez powstania nie będzie potomka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@RosjaninBut "To byłoby trochę dziwne, gdyby Barca zaniechała kupna Depaya z powodu braku gotówki. "
a co mieliby zrobić bez gotówki? xD