0

0

@Geble xD opychasz wszystko co dostajesz w powitalnych i handlujesz

0

@Geble po to jest web app żeby wyhandlować sobie skład przed premierą ;x

0

@Ghotti i nie dziwne, jak kurłła w simsy grasz

14

1

@Hubert98 już są, na futwizie sobie popatrz, tylko primeów jeszcze nie ma

0

@Encore agility/balans 87/85 na base i 84/83 na mid, czyli jakieś 10 pkt za mało do mety, w tej fifie tempo i drybling znowu na piedestale, zwłaszcza tempo

1

@Rewolucja123 przestań mi damianexa kopiować

0

@Encore źle, bardzo źle, na początku może i będzie dawał radę, ale im dalej w las tym gorzej

1

@Jakchcesz okoń, bo wiesz, rybka lubi pływać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Encore mało tempa, śpo najwyżej

18

@Jakchcesz panie, czecia w nocy jest, do dostawcy pan dzwoń, a nie do mnie na wódkie przychodzisz, a wgl to wypierdzielaj pan do siebie na górę bo pan tu nie mieszkasz tylko u siebie na górze

2

@jacobFCB to zupełnie jak z głosowaniem na zp la rambli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

FIFA 21 sztuczki/słabsza
Xavi 4/3, Eto'o 4/4, Torres 4/4, Cantona 5/4, Puskas 4/3
Nie licząc Puskasa z którego zrobili odrobinę lepszego Stoichkova, to jest git

9

@Encore zobaczył ile zielonych nakradł to teraz sam chce się dorwać do koryta, ale nie ze mną te numery

0

@kuz picsy and vidsy i need

0

@DaPi początek będzie i dragon ball z

11

@robsesh w przypadku dobrej oferty raczej zbawieniem..

1

@messi564 ultimate, a wy co biedaki, dalej czekacie na zniżki świąteczne czy liczycie że znajdziecie pod choinką? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Kuczek powiedz chociaż że usunąłeś bi w tym śnie

0

@SkN trzeba było zamówić przez konsolę, ja zamówiłem tydzień temu i już mam pobraną

5

@Jakchcesz znowu zielone kradno, a dla potrzebujących ni ma

0

@AdiKingu96 potrzebny do holenderskiej kolonii

1

eh.. szkoda że Thiago nie ma, ale grunt że Arnold i Mane na vice punktujo ;d

0

@IronSanHybrid no i na co to komu

63

@LuisSalvano dobrze że ty sam siebie nie oszukujesz z Neymarem

2

@IronSanHybrid phi, powycinane scenki do klipu, poza klipem już taka fajna nie jest i nawet z tym nie handluj

12

@IronSanHybrid masz, to cię wyleczy z tej całej przester


5

@NeroTFP bez powstania nie będzie potomka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@RosjaninBut "To byłoby trochę dziwne, gdyby Barca zaniechała kupna Depaya z powodu braku gotówki. "
a co mieliby zrobić bez gotówki? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?