0

@BaroPodertos same feministki szczekają ;x

0

Kuman przed meczem: To nieprawda, że nie liczę na niego(Puiga), bo zostanie jutro powołany.

Kuman podczas meczu: Puig? Jaki Puig? Człowieku nie znam żadnego Puiga

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dobrze że Kuman zapowiedział że powoła Puiga ;x

5

to je kolano, tego nie pomalujesz

0

kurłła fati chyba będzie inform w fifce

0

fati najpiękniejszy

1

@FafitFCB to fajnie masz

0

@Rewolucja123 a tak na poważnie to oczekiwałeś wymiany całej 11? ;x

1

@Ghotti w laczkach kurłaa, za grosz szacunku do przeciwnika

0

Do przewidzenia

4

tweety już pokasowane, ale jakby ktoś nie widział to są picsy - główny sponsor granady po meczu
https://pbs.twimg.com/media/Ei8HnaiWAAMPxKN?format=jpg&name=large

0

@BoRoWieC panie, w ostatniej chwili zabrałem rudemu vice w fpl, tyle wygrać

0

@kkbarca powinny wrócić minusy żebyśmy mogli gnębić @wpwelement którego jak wszyscy wiemy, minusy nie bolą
https://zapodaj.net/images/c5c54b50625a1.png

1

@Janiama no ale przecież byłeś 7 w złotej piłce! Niemożliwe żeby na ciebie głosowali dla beki

0

w ostatniej chwily zabrałem vice kapitana rudemu, jak dobrze

37

@Hubso dla atencji

1

@VamosRakieta otóż to

7

Problemem nie jest to że gruby odszedł, tylko to za ile odszedł.

13

@Janiama najchętniej bym wam obydwu dał minusa ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@IronSanHybrid explorer? a może rewstawka dla zielonych?!

9

Pany, a może zamiast tego Depaya pójdziemy po Suareza? Atletico nie powinno robić problemów jak sypniemy ze 20mln

0

@DonMatteo901 ale to nie do mnie z tym, do mnie nie

1

@Dajnatace tak szczerze to nie wiem

2

@FC1899Barca ale musk jak ziarnko piasku

1

@Nano22 tak o

2

@arasz1819 pokaż lepiej swojego arasza cwaniaku, a nie się śmiejesz z wielkiego borka

11

@Thoms94 szukaj za odkurzaczami

1

@kerouac nie, zamykam.

1

@IronSanHybrid kurłła, oddawać bilety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?