Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
nic tak nie poprawia humorku jak łepek który w fifce czeka do ostatnich sekund licytacji żeby podbić o 250 i nagle robi missclicka i przepłaca 40k, od razu dzień lepszy
0
@sebasek99 won zajęte
0
@Kettger Fifa>PES deal with it
4
@damianex10 myślałem że znowu ten podrabianiec a tu cyk
0
@Eskoto pc i fifa xD
1
@Odcinkowy ciebie to trzeba egzorcyzmować
0
@clyde to tak samo jak cytryna w pepsi xD
0
@clyde Największe rozczarowanie, kiedy się okazało że stary kupił pepsi tudzież colę.. smakową.
2
@bady48 dzień dobry
https://zapodaj.net/images/27af94ffed74c.png
2
@cules_ kurde, ciężka sprawa, ja od lat walczę z tym
https://zapodaj.net/images/bc099a7953b51.png
2
@Barcelismo znam lepszy, obczaj: cześć mała, bolało jak spadłaś z nieba?
legit 100% no scam sposób
0
@Pawelsky no gdyby nie kolano to Umtiti też kocur ;x
18
Sesje Busquetsa ze sztangą przynoszą efekty
0
@IronSanHybrid
0
@czółkovsky
od 8:25, nie bój się wylewy są ;x
3
i lecimy od nowa karne xD
0
donnarumma unlucky
1
@Wossi61FCB no i masz 2 chybione ;d
0
znowu w europie im nie wyszło
1
krowy doić, a nie wstyd w europie robić
3
@Wilczeq chyba na złe i na złe
0
@badej60 no przecież wielki polak rodak wypłynął na głębokie morze właśnie z ekstraklapy, legendarnej kopalni talentów przyćmiewającej samą la masię
2
@badej60 i nie będziemy
0
@baczmus raczej bardzo meh
0
dawać mnie ten bayern
0
@IronSanHybrid jakie przypadkowo? yt na główną kompletnie z dupy wrzucił
0
@kacper201 ja tam parę dni temu pobrałem ^^
0
@PatrychoO no jest i będzie chodził za maxa
7
@kamiVeB xD
0
@PatrychoO tego samego fatiego co ma teraz informa i jego zwykłych nie ma na rynku? ;x