Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@mr_robot prościej by było napisać, co dobrego zrobił Bartomeu i jest to udowodnione i na 100% pewne
0
@MaziFCB poleje darmowym kepuczem
3
@cat_r37 dzizas ten alena.. aż mnie nosi
0
@MaziFCB to może duże frytki?
0
@kulek22 może postawię jej frytki?
4
babka w macu przy odbieraniu zamówienia powiedziała do mnie: "jak zawsze bez sosu?"... chyba pora zmienić nawyki żywieniowe, albo chociaż maca xD
0
@SnieguPlock po złości ci różową kupiła
0
co on ma na łbie
3
ehh
2
@VamosRakieta no też napisałem 2:8 a nie 0:7 ^^
4
@Kz1234 Barca 2-8 Bayern
0
@adam444 wjeżdżaj za stówkę
0
@Danny Gaucho gdzie tam, regularnie na rambli relacjonowali jego postępującą muskulaturę
47
A gdyby tak Busquetsa na ziemi kłaść przy rzutach wolnych? brzmi jak plan
1
@Janiama boli cię wielka strategia sevilli?
2
@NGTRX rakitić nie grał wtedy z bayernem ;x
0
@Striker cii
0
@tristan87 jakby zobaczyli mojego avatara to zara bym pracę znalazł
9
@IronSanHybrid spoiler
https://i.pinimg.com/originals/8e/a9/35/8ea9356011da7027dc39aa326b9dba46.gif
0
Kto pyta nie błądzi, więc mam pytanko odnośnie płatności poprzez konsolę:
Po zatwierdzeniu transakcji na produkt przedpremierowy, mam informacje że płatność zostanie pobrana do 10 dni przed premierą, pytanie czy mogę już sobie odpiąć kartę od konsoli? Mam na mailu potwierdzenie zakupu.
111
xD
0
@PatrychoO to pytanie retoryczne?
0
@MESSIah16 z tego co mi wiadomo ta fifa ma być bardzo pace'owa więc
0
@MESSIah16 coś było że Costa na wylocie
7
@DanielOOL Mbappe Sarabia Neymar wciąż może cieszyć twoje oczy
8
@mr_robot hasło do panelu znał tylko robertinho, ale odszedł i nikomu nie podał
0
@Anonymus0608 tak o
0
@FafitFCB kto znowu?
0
@13th nieładnie
0
@13th ta, z klasą, a kto się wczoraj zataczał mi pod oknem, cały zarzygany i śpiewał bella ciao?