Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a Busquets swoje
2
koszuleczki bomba
1
@michaleu hymm.. ciekawe ile będzie kosztował w fpl :P
0
@abram3k w końcu rozgrzewkę sobie obejrzymy na legalu
2
@DonAndrzejos well yes, but actually no
1
@Barwindg "WARM UP & PRE MATCH"
5
@ngif nie puściłbym go nawet do układania papy
2
@Veb1233 jak go wyzywają, zaraz hoy, to że przyszedł z realu nie znaczy że hoy
1
@xVENUMx na szybko to siekierka i pieniek
1
@cchesterr43 lepiej by chyba było gdyby bramkarz nie miał nogi, a z pola ręki ;d
1
@cchesterr43 ze wszystkich zawodników akurat bramkarz nie ma ręki
12
@BarcaInfo no jak na wielką to w czym problem? ano w tym że nie czytasz co wklejasz ;x
9
https://x.com/i/status/1306976244806844423
xD
0
@Kaperan1357 chodziło o amigosów
0
i jeszcze rodrigo na ławce, jak żyć
3
wywaliłem richarlisona to wali już 2 asystę luj, jak zawsze wuj w d i flash na rampę
1
@Mario96w otóż to
2
@kerouac ja po 1 dziką wjechałem mimo dobrego wyniku ;x
0
@Hushovt dzisiaj wielkie MU demoluje ich do 0, hat-trick asyst fernandesa i hat-trick goli martiala
0
@Messibestplayerintheworld którego za rok może nie być
2
Ubezwłasnowolnić ten zarząd zanim dojdzie do tragedii totalnej
1
@Hushovt cholerny pickford
0
@szymon6847 którego Jamesa? :P bo z pamięci to ze 3 jest minimum
3
@Encore nie zapominajmy o Digne
0
kurłła miałem richarlisona to zamieniłem na rodrigo żeby martiala wcisnąć, oby się opłaciło
12
Xavi, Guardiola, Koeman i Puig
https://zapodaj.net/images/def88ca3dc95c.png
https://media.tenor.com/images/84b2842a9c6a745b9854ad703507bc13/tenor.gif
11
"Xavi przychodzi"
- Xavi: halo, gdzie Puig?
- nie ma
- też Xavi: https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/027/475/Screen_Shot_2018-10-25_at_11.02.15_AM.png
0
@arkasath Kante taki mocarz że hej ;x
0
@Encore to mówisz że już czekasz na fpl 21/22? xD
42
słupki poparcia dla Fonta wystrzeliły w górę xD