0

a Busquets swoje

2

koszuleczki bomba

1

@michaleu hymm.. ciekawe ile będzie kosztował w fpl :P

0

@abram3k w końcu rozgrzewkę sobie obejrzymy na legalu

2

@DonAndrzejos well yes, but actually no

1

@Barwindg "WARM UP & PRE MATCH"

5

@ngif nie puściłbym go nawet do układania papy

2

@Veb1233 jak go wyzywają, zaraz hoy, to że przyszedł z realu nie znaczy że hoy

1

@xVENUMx na szybko to siekierka i pieniek

1

@cchesterr43 lepiej by chyba było gdyby bramkarz nie miał nogi, a z pola ręki ;d

1

@cchesterr43 ze wszystkich zawodników akurat bramkarz nie ma ręki

12

@BarcaInfo no jak na wielką to w czym problem? ano w tym że nie czytasz co wklejasz ;x

9

0

@Kaperan1357 chodziło o amigosów

0

i jeszcze rodrigo na ławce, jak żyć

3

wywaliłem richarlisona to wali już 2 asystę luj, jak zawsze wuj w d i flash na rampę

1

@Mario96w otóż to

2

@kerouac ja po 1 dziką wjechałem mimo dobrego wyniku ;x

0

@Hushovt dzisiaj wielkie MU demoluje ich do 0, hat-trick asyst fernandesa i hat-trick goli martiala

0

@Messibestplayerintheworld którego za rok może nie być

2

Ubezwłasnowolnić ten zarząd zanim dojdzie do tragedii totalnej

1

@Hushovt cholerny pickford

0

@szymon6847 którego Jamesa? :P bo z pamięci to ze 3 jest minimum

3

@Encore nie zapominajmy o Digne

0

kurłła miałem richarlisona to zamieniłem na rodrigo żeby martiala wcisnąć, oby się opłaciło

11

0

@arkasath Kante taki mocarz że hej ;x

0

@Encore to mówisz że już czekasz na fpl 21/22? xD

42

słupki poparcia dla Fonta wystrzeliły w górę xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?