12

@BarcaInfo kurłła, może by jednak zwolnić rudego i brać czawiego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Joe_Pesci to nawet nie ten michal ;x

2

@Janiama "Czy musiał stawiać na Ansu Fatiego? Nie, nie musiał!" pewnie że nie musiał, mógł na ataku wystawić np. Roberto..

0

@eckov ManU, nie pykło wam z Sancho a napadzior by się przydał, co? :P

5

@Don-Corleone Brakuje mi palcy u rąk i stóp by zliczyć te wszystkie mijające się z prawdą "pewniaczki" oparte na "doświadczeniu", przy okazji których nie zapominał zaznaczyć swojej "wyższości". Jego racja jest racja najlepsza a my się nie znamy.

4

@JimMorrisonFCB tak się właśnie zastanawiałem czy te śruby/gwoździe to już tam zostają na dobre czy wyciągają :P

6

@Don-Corleone plx nie, grzecznościowo

0

@justfootball napadnie ich banda z domu z papieru

3

@BarcaInfo Kolejny sukces Koemana

4

@AdiKingu96 no bo wszyscy powysyłani ze szkoły na kwarantanne pewnie xD

5

@Colon Panie, odwal się pan

0

@justfootball ah shit, here we go again

10

@Jakchcesz mocniejsze jest już tylko "chyba ty"

2

Boli was wielki Koeman?

2

@Hubso albo płacz dlaczego nie dostali bana bo oni to kiedyś dostali za coś mniejszego ;x

0

@shinthps za mało

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore digne będzie ładnie punktował

0

@Encore ale to tylko dzisiaj

0

@BaroPodertos to że wam, amigosom, się nie chce to ja wiem nie od dzisiaj ;x

0

@Encore przykro mi ale tylko digne i arnold z obrońców byli warci wydawania większych kwot do fpl ;d

24

@BaroPodertos a ja całe życie myślałem że to Wijnaldum

0

@TheNekro94 ustawił insta na prywatny xD

0

@Wilczeq z jakieś pół godziny nie było

0

@Wilczeq TAA or KDB

1

4

@kodi77 a kogoś sprzedał że cie wypuścili? ^^

1

@VamosRakieta życie jest zbyt krótkie żeby marnować czas na takie komentarze

0

@kaziks wiedział że chomik z rambli nie wyrabia, więc musiał interweniować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?