Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@BarcaInfo kurłła, może by jednak zwolnić rudego i brać czawiego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Joe_Pesci to nawet nie ten michal ;x
2
@Janiama "Czy musiał stawiać na Ansu Fatiego? Nie, nie musiał!" pewnie że nie musiał, mógł na ataku wystawić np. Roberto..
0
@eckov ManU, nie pykło wam z Sancho a napadzior by się przydał, co? :P
5
@Don-Corleone Brakuje mi palcy u rąk i stóp by zliczyć te wszystkie mijające się z prawdą "pewniaczki" oparte na "doświadczeniu", przy okazji których nie zapominał zaznaczyć swojej "wyższości". Jego racja jest racja najlepsza a my się nie znamy.
4
@JimMorrisonFCB tak się właśnie zastanawiałem czy te śruby/gwoździe to już tam zostają na dobre czy wyciągają :P
6
@Don-Corleone plx nie, grzecznościowo
0
@justfootball napadnie ich banda z domu z papieru
3
@BarcaInfo Kolejny sukces Koemana
4
@AdiKingu96 no bo wszyscy powysyłani ze szkoły na kwarantanne pewnie xD
5
@Colon Panie, odwal się pan
0
@justfootball ah shit, here we go again
10
@Jakchcesz mocniejsze jest już tylko "chyba ty"
2
Boli was wielki Koeman?
2
@Hubso albo płacz dlaczego nie dostali bana bo oni to kiedyś dostali za coś mniejszego ;x
0
@shinthps za mało
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore digne będzie ładnie punktował
0
@Encore ale to tylko dzisiaj
0
@BaroPodertos to że wam, amigosom, się nie chce to ja wiem nie od dzisiaj ;x
0
@Encore przykro mi ale tylko digne i arnold z obrońców byli warci wydawania większych kwot do fpl ;d
24
@BaroPodertos a ja całe życie myślałem że to Wijnaldum
0
@TheNekro94 ustawił insta na prywatny xD
0
@Wilczeq z jakieś pół godziny nie było
0
@Wilczeq TAA or KDB
1
@masq
4
@kodi77 a kogoś sprzedał że cie wypuścili? ^^
1
@VamosRakieta życie jest zbyt krótkie żeby marnować czas na takie komentarze
0
@kaziks wiedział że chomik z rambli nie wyrabia, więc musiał interweniować