2

@juliacicha "un toc de amigos" wiesz co robić ^^

0

@jacobFCB zemsta urzędasa/kujona :)

3

@insp1re odczucia są pozytywne

0

@MESSIah16 Uwielbiam te "tropy" po 30 latach ;x

4

Mówcie co chcecie, ja jestem optymistycznie nastawiony przed następnym sezonem i nie spisuje go z góry na straty, 1 hamulcowy odszedł, 2 kolejnych zaraz pójdzie za nim, transfery mimo wszystko złe nie są(do klubu, te z klubu to kpina).

7

@pauletaa a czy dzik sra w lesie?

18

@Mario96w które gorzej śmierdzi, a nie pachnie ;x

0

@Encore beka z tego ważenia, typ fikołki robi, 2 krzyczy, 3 tańczy xD

3

@DaPi Zagłosowałem na nie jestem robotem

0

@IronSanHybrid dupa, z tych twoich seriali to co najwyżej pedraza

0

@IronSanHybrid bo ty też się sadziłeś jaka to carla jest och i ach

3

@jacobFCB Wraz z odejściem Robertinho upadły wszystkie prace modernizacyjne, prędzej się doczekasz notatnika 3.0 niż aktualizacji tutaj :P
PS. Elemelent i tak nigdy na to nie pójdzie, bo by mu kazali tam stróżować 24/7 ^^

3

@Jersi Suarez na najwyższym poziomie to już dawno nie jest xD

4

@jacobFCB ziemia, woda, halucynacja, hemoglobina, dwutlenek węgla i mistyfikacja, taka sytuacja

0

@badej60 @masq @IronSanHybrid niech to będzie moja odpowiedź


5

@masq odpowiedź będzie cię kosztowała 3 zielone

0

@kubusnitecki chętnie bym poleżakował

1

@masq no ale weź mnie wymień z nicka chamie, a nie "kolega"
https://zapodaj.net/images/b8e434c3131ac.png

0

@Barwindg Akernabis, kopę lat

1

@IronSanHybrid dobrze że napisałeś bo bym się nie skapnął

12

@Volk znowu piłeś?..

0

AAAAAAJ OKAZJA

0

@_kiesio w porównianiu do poprzednich 3? gitara

0

co ten lupa za wygibasy i fikołki odstawiał na tym ważeniu przed fame to ja nie wiem xD
edit. widzę że nie tylko lupa, co oni tam pili

2

@myscooter ah shit, here we go again

1

@Hubso ten zarząd trzeba ubezwłasnowolnić w trybie natychmiastowym

0

Niech no tylko ktoś tych łbów powstrzyma przed oddaniem za darmo/dopłaceniem do odejścia Vidala i Suareza..

5

Coś czuję że po wywiadzie szybko te głosy zaczną wchodzić pod wotum nieufności :P

2

wiadomo co się stało z wideło od Messiego


1

@Hubso czyli 2 korzyści

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?