Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@juliacicha "un toc de amigos" wiesz co robić ^^
0
@jacobFCB zemsta urzędasa/kujona :)
3
@insp1re odczucia są pozytywne
0
@MESSIah16 Uwielbiam te "tropy" po 30 latach ;x
4
Mówcie co chcecie, ja jestem optymistycznie nastawiony przed następnym sezonem i nie spisuje go z góry na straty, 1 hamulcowy odszedł, 2 kolejnych zaraz pójdzie za nim, transfery mimo wszystko złe nie są(do klubu, te z klubu to kpina).
7
@pauletaa a czy dzik sra w lesie?
18
@Mario96w które gorzej śmierdzi, a nie pachnie ;x
0
@Encore beka z tego ważenia, typ fikołki robi, 2 krzyczy, 3 tańczy xD
3
@DaPi Zagłosowałem na nie jestem robotem
0
@IronSanHybrid dupa, z tych twoich seriali to co najwyżej pedraza
0
@IronSanHybrid bo ty też się sadziłeś jaka to carla jest och i ach
3
@jacobFCB Wraz z odejściem Robertinho upadły wszystkie prace modernizacyjne, prędzej się doczekasz notatnika 3.0 niż aktualizacji tutaj :P
PS. Elemelent i tak nigdy na to nie pójdzie, bo by mu kazali tam stróżować 24/7 ^^
3
@Jersi Suarez na najwyższym poziomie to już dawno nie jest xD
4
@jacobFCB ziemia, woda, halucynacja, hemoglobina, dwutlenek węgla i mistyfikacja, taka sytuacja
0
@badej60 @masq @IronSanHybrid niech to będzie moja odpowiedź
5
@masq odpowiedź będzie cię kosztowała 3 zielone
0
@kubusnitecki chętnie bym poleżakował
1
@masq no ale weź mnie wymień z nicka chamie, a nie "kolega"
https://zapodaj.net/images/b8e434c3131ac.png
0
@Barwindg Akernabis, kopę lat
1
@IronSanHybrid dobrze że napisałeś bo bym się nie skapnął
12
@Volk znowu piłeś?..
0
AAAAAAJ OKAZJA
0
@_kiesio w porównianiu do poprzednich 3? gitara
0
co ten lupa za wygibasy i fikołki odstawiał na tym ważeniu przed fame to ja nie wiem xD
edit. widzę że nie tylko lupa, co oni tam pili
2
@myscooter ah shit, here we go again
1
@Hubso ten zarząd trzeba ubezwłasnowolnić w trybie natychmiastowym
0
Niech no tylko ktoś tych łbów powstrzyma przed oddaniem za darmo/dopłaceniem do odejścia Vidala i Suareza..
5
Coś czuję że po wywiadzie szybko te głosy zaczną wchodzić pod wotum nieufności :P
2
wiadomo co się stało z wideło od Messiego
1
@Hubso czyli 2 korzyści