Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mario96w to ktoś to sprawdza? ;x
6
@Katalonbar obyło się bez ankiety ;/
1
@neymarjr_143 kurłła panie, ile ja takich rysunków mam
1
@ksobi no i kulki z myszek ^^
1
@maatiixx 1.5mln, zmienne mogą nie wpaść ;x
1
@VamosRakieta żegnaj, adios
2
Będzie na waciki
0
@FCMichalo skilla, najpierw trzeba mieć skilla
13
@FCMichalo a to my startujemy w jakichś zawodach sylwetkowych czy gramy w piłkę?
3
Przestańcie mi Messiego prześladować wy łotry jedne wy
6
@ranger3120 zimno, wieje, pada - żyć nie umierać, jest pikobelo
1
@szela1899 no i co miał powiedzieć? "No szkoda w choy, jeszcze jakieś pytania bo spieszę się na samolot do manchesteru"?
0
@RomanHoffer A co jak kobita zakleszczyła nogi na jego plecach gdy ten powiedział że dochodzi? ^^
1
@Ghotti
0
@Ghotti nie wiem bo nie mam facebooka ani żadnego innego społecznościowego gunwa ^^
5
wziu
http://images9.bibsy.pl/8wI1Z0Hs/samolot-z-linijki-i-dlugopisu-pamietacie-jaka-dawal-radoche.jpeg
1
@Ghotti bo znajomych nie masz ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
3
500 euro? kurłła, może i ja bym co zebrał
1
@czosnekfcb dawaj przyjdziemy godzinę później, okno na religii, a z ostatniej się zrywamy
0
Najgorsza jest ta niepewność
88
Powrót do szkoły
https://cdn.discordapp.com/attachments/616347783410221067/750139304587690084/FB_IMG_1598916980309.jpg
0
@Danny Gaucho ty sam jesteś pijany
0
@itmustbejoke Z 1 strony powinien grać w pierwszym, a z 2 gdzie ma grać w 4-2-3-1 o którym się tyle mówi?
0
@Danny Gaucho typ z kamerunu pijany albo niespełna rozumu, marquinhos? xD
1
@MarioVeB! za rok jak mu nie wyjdzie to pójdzie do Messiego i będą walić LM za LM ( ͡~ ͜ʖ ͡°) w city oczywiście
3
Ogólnie nie lubię popka, ale remake z dr albanem nawet spoko
a podobno ma robić kolejne, w wywiadzie po fame wspomniał np. o coolio
5
@LuisSalvano a już za rok Neymar będzie świętował triumfy razem z Messim.. w city
0
@VenoM zabieram, a ponadto poszło zgłoszenie za próbę wyłudzenia zielonych
3
@VenoM cofam zielonego żeby ci sodówa nie uderzyła do głowy
0
Tylko czekam na wieści o kolejnej prośbie o obniżenie pensji zawodników bo kasy nie ma.. oddawanie za darmo zawodników z wyrobioną marką.. FC charytatywa