1

@Mario96w to ktoś to sprawdza? ;x

6

@Katalonbar obyło się bez ankiety ;/

1

@neymarjr_143 kurłła panie, ile ja takich rysunków mam

1

@ksobi no i kulki z myszek ^^

1

@maatiixx 1.5mln, zmienne mogą nie wpaść ;x

1

@VamosRakieta żegnaj, adios

2

Będzie na waciki

0

@FCMichalo skilla, najpierw trzeba mieć skilla

13

@FCMichalo a to my startujemy w jakichś zawodach sylwetkowych czy gramy w piłkę?

3

Przestańcie mi Messiego prześladować wy łotry jedne wy

6

@ranger3120 zimno, wieje, pada - żyć nie umierać, jest pikobelo

1

@szela1899 no i co miał powiedzieć? "No szkoda w choy, jeszcze jakieś pytania bo spieszę się na samolot do manchesteru"?

0

@RomanHoffer A co jak kobita zakleszczyła nogi na jego plecach gdy ten powiedział że dochodzi? ^^

1

0

@Ghotti nie wiem bo nie mam facebooka ani żadnego innego społecznościowego gunwa ^^

1

@Ghotti bo znajomych nie masz ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

3

500 euro? kurłła, może i ja bym co zebrał

1

@czosnekfcb dawaj przyjdziemy godzinę później, okno na religii, a z ostatniej się zrywamy

0

Najgorsza jest ta niepewność

0

@Danny Gaucho ty sam jesteś pijany

0

@itmustbejoke Z 1 strony powinien grać w pierwszym, a z 2 gdzie ma grać w 4-2-3-1 o którym się tyle mówi?

0

@Danny Gaucho typ z kamerunu pijany albo niespełna rozumu, marquinhos? xD

1

@MarioVeB! za rok jak mu nie wyjdzie to pójdzie do Messiego i będą walić LM za LM ( ͡~ ͜ʖ ͡°) w city oczywiście

3

Ogólnie nie lubię popka, ale remake z dr albanem nawet spoko


a podobno ma robić kolejne, w wywiadzie po fame wspomniał np. o coolio

5

@LuisSalvano a już za rok Neymar będzie świętował triumfy razem z Messim.. w city

0

@VenoM zabieram, a ponadto poszło zgłoszenie za próbę wyłudzenia zielonych

3

@VenoM cofam zielonego żeby ci sodówa nie uderzyła do głowy

0

Tylko czekam na wieści o kolejnej prośbie o obniżenie pensji zawodników bo kasy nie ma.. oddawanie za darmo zawodników z wyrobioną marką.. FC charytatywa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?