Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Adamski69 Messi spokojnie pogra ze 3 lata, +marketing
0
@BarcaaVEB podobno dzisiaj sam szef szefów elemelent pedałuje w kołowrotku zamiast tego chomika co wczoraj zdechł
4
@macio_944 ale że był więcej niż jeden..
0
@Dertinho jakie zachowanie? Jaki płacz? Wysłał tylko fax O skorzystaniu z klauzuli której rzekomo nie ma.
0
@BarcaInfo 8
0
@didzejos czyli kto? xD
0
@JohnConstantine1899 nikt
0
Trincao leworęczny, od początku wiedziałem że coś z nim nie tak.
3
Bartomeu: no szkoda w choy że Messi odchodzi, jeszcze jakieś pytania bo śpieszę się robić rewolucję kadrową?
(LegitneInfo100%NoScam)
5
@VenoM nie no dopiero co dali łapówę
5
@RonnieVEB czyli trzeba zrobić ankietę czy ma się wylogować na zawsze czy do następnego stulecia
2
@BarcaInfo ojoj
4
@kuz Redakcja czyta co wkleja i poprawia błędy, BI nie czyta co wkleja
4
@IronSanHybrid głodnemu chleb na myśli ;)
2
@Alistar74 wczoraj
2
@IronSanHybrid i dobrze, nowy zarząd może jeszcze zdąży coś zrobić na rynku ;x
0
@EgonSpengler kiedyś na pewno
0
@EgonSpengler bo nie będzie żadnego odejścia :P
7
Nawet gdyby przytulili te 300mln za Messiego to roztrwoniliby je tak samo jak hajs za Neymara, czyt. na 2 piłkarzy jak np. Lautaro + ktoś ;x
0
@Azi jak wstawię to ban nie wyjęty xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
Najpierw chcecie żeby się Messi postawił, zagroził odejściem, byle tylko wywalić tego łba ze stanowiska prezydenta, a jak to w końcu robi to sracie na niego, pozdro 600.
3
Bartek odejdzie, Messi zostanie, Suarezowi zostanie obniżone wynagrodzenie i zostanie jako zmiennik, Vidal pójdzie precz, tak będzie. Najbardziej szkoda mi Koemana w tej całej sytuacji.
0
@LuisSalvano nie usunął tylko się wylogował, a teraz się znowu zalogował, czego nie rozumiesz?
0
@sidzej razem siedzą na wakacjach, wczoraj telefon do suareza, dzisiaj fax od messiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
12
@codemat @wpwelement
zmieńcie wreszcie tego chomika w kołowrotku bo już chyba zdechł
2
A już dziś na nadzwyczajnym spotkaniu Bartomeu przemówi:
- No szkoda w ch*j. Jeszcze jakieś pytania bo śpieszę się rozp***alać klub?
4
@Janiama tydzień nie minął xD
2
Prędzej mi kaktus na ręce wyrośnie niż Messi odejdzie przed Bartomeu.
8
Szukam podwózki do Barcelony na Camp Nou, taczkę już mam.