0

@Adamski69 Messi spokojnie pogra ze 3 lata, +marketing

0

@BarcaaVEB podobno dzisiaj sam szef szefów elemelent pedałuje w kołowrotku zamiast tego chomika co wczoraj zdechł

4

@macio_944 ale że był więcej niż jeden..

0

@Dertinho jakie zachowanie? Jaki płacz? Wysłał tylko fax O skorzystaniu z klauzuli której rzekomo nie ma.

0

0

@didzejos czyli kto? xD

0

0

Trincao leworęczny, od początku wiedziałem że coś z nim nie tak.

3

Bartomeu: no szkoda w choy że Messi odchodzi, jeszcze jakieś pytania bo śpieszę się robić rewolucję kadrową?
(LegitneInfo100%NoScam)

5

@VenoM nie no dopiero co dali łapówę

5

@RonnieVEB czyli trzeba zrobić ankietę czy ma się wylogować na zawsze czy do następnego stulecia

2

@BarcaInfo ojoj

4

@kuz Redakcja czyta co wkleja i poprawia błędy, BI nie czyta co wkleja

4

@IronSanHybrid głodnemu chleb na myśli ;)

2

@Alistar74 wczoraj

2

@IronSanHybrid i dobrze, nowy zarząd może jeszcze zdąży coś zrobić na rynku ;x

0

@EgonSpengler kiedyś na pewno

0

@EgonSpengler bo nie będzie żadnego odejścia :P

7

Nawet gdyby przytulili te 300mln za Messiego to roztrwoniliby je tak samo jak hajs za Neymara, czyt. na 2 piłkarzy jak np. Lautaro + ktoś ;x

0

@Azi jak wstawię to ban nie wyjęty xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

Najpierw chcecie żeby się Messi postawił, zagroził odejściem, byle tylko wywalić tego łba ze stanowiska prezydenta, a jak to w końcu robi to sracie na niego, pozdro 600.

3

Bartek odejdzie, Messi zostanie, Suarezowi zostanie obniżone wynagrodzenie i zostanie jako zmiennik, Vidal pójdzie precz, tak będzie. Najbardziej szkoda mi Koemana w tej całej sytuacji.

0

@LuisSalvano nie usunął tylko się wylogował, a teraz się znowu zalogował, czego nie rozumiesz?

0

@sidzej razem siedzą na wakacjach, wczoraj telefon do suareza, dzisiaj fax od messiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

12

@codemat @wpwelement
zmieńcie wreszcie tego chomika w kołowrotku bo już chyba zdechł

2

A już dziś na nadzwyczajnym spotkaniu Bartomeu przemówi:
- No szkoda w ch*j. Jeszcze jakieś pytania bo śpieszę się rozp***alać klub?

4

@Janiama tydzień nie minął xD

2

Prędzej mi kaktus na ręce wyrośnie niż Messi odejdzie przed Bartomeu.

8

Szukam podwózki do Barcelony na Camp Nou, taczkę już mam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?