0

@student97r gdyby nie odszedł to by nie przypakował ;x

4

@macio_944 oj tak byczqu +1

0

@vangoor a co jeśli będziemy grać na 2 defensywnych? ^^

6

Duet De Jong-Pjanić na defensywnych w 4-2-3-1 powinien wyglądać naprawdę ok

0

@Kuczek .. jak idziesz wyciągnąć syanne ze świata baśni to spotykasz "dziewczynke z zapałkami", możesz od niej kupić wstążkę syanny, jeśli kupisz to przeżyje podczas spotkania z dettlafem, jeśli nie to podczas spotkania z dettlafem zginie

0

@Wilczeq no i co, jak przychodziłem do biura po pieniążki to na ścianie kalendarz z gołymi babami

1

Ciekawe skąd wezmą pieniążki jak przyjdzie rachunek za roaming

1

@VamosRakieta nikt się pokapuje, wiesz ilu zaginionych tu lata? w życiu byś się nie domyślił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@SeeleyBooth tego passata nie dostaje nawet moja kobieta

1

@VamosRakieta a tam fiertolisz, zawsze możesz wrócić jako VamosTrincao ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@SeeleyBooth Barcelona chce, gruby nie

2

@VamosRakieta mam rozumieć że konto będzie usuwane? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Nie zadzwonią do ciebie z Barcelony jeśli od 3 miesięcy zalegasz z opłatami za telefon
https://i.imgur.com/bHJ8tlC.jpg

1

@FC1899Barca ssj - żółte włosy, ssj2 - żółte włosy + wyładowania elektryczne, ssj3 - długie żółte włosy + wyładowania elektryczne, ssj4 - długie czarne włosy, sexy futerko, ogon i wyładowania elektryczne

na załączonym obrazku ewidentnie ssj2

1

@Herato a więc trzeba gościa zbanować za to multi w końcu

3

@kamilop to nie jest koncert życzeń

0

@abram3k warto dodać że był zawieszony za gryza chielliniego

1

@bartoszekkk napiwno, jakby chcieli to by mogli zrobić wymianę zawodników z naszą dopłatą

2

Od sprzedaży suareza, przez wymianę za van de beeka, aż po rozwiązanie kontraktu.
http://memytutaj.pl/uploads/2020/08/24/5f43a7bd1c315.jpg

1

@Triv44 może elemelent go ściga i się teraz kamufluje?

1

@robsesh i zaczyna się umniejszanie neuerowi, absolutnie top 1 ostatniej dekady, nawet pomimo zniżki formy po kontuzji.

0

@Cobra303 na desirulez obejrzysz powtórkę, będzie od rana pewnie

7

@IronSanHybrid przecież go błagali na pw żeby został

4

1

szejku jakiś taki niemrawy

3

2 raz takiej łatwej drabinki PSG nie dostanie, nie ma wuja we wsi

1

Teraz już wiem dlaczego ten flashback Neuera był w fifie 20 najbardziej broken kartą

0

Dawać tego balona polakowi rodakowi kurłła

1

@LuisSalvano Psg przynajmniej gra w finałach, nie to co Barca ;x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?